Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

niko ne prijavljuje da stoktonov mali igra za gonzagu :o
rezervni plej i proshle godine, da. sinovac mu je sad zavrshio sa montanom sa ovim ispadanjem od wisconsina :Dpangosu izadje trojka, a sully dade poluhorog. sve vreme su bili blizu, ali izgleda da su pri kraju.
Link to comment

Najkvalitetnija utakmica na turniru. Steta za Gonzagu, Craft je ponistio Pangosa, Thomas imao seriju koseva, Sully zavrsio utakmmicu. I kakva je ovo zla krv izmedju Reggia i Lena Elmora?

Link to comment

U tri lepe pm, strim heo gomna pred kraj, nista nisam video. :rant: Gonzaga se odrzala jednocifrenom, pre svega, zonom.Heris promasio oba penala na 61-66.Dobar Gari.Sakre vezara( nevezano za ovaj mec samo).Sta place, * jedna, sta je on to ucinio danas?Zao mi sto nisu prosli. :wub:

Link to comment

kakav je car ovaj crowder, prvi put ga gledam. kadar nevera kakav igrac.

Edited by kojot
Link to comment
I kakva je ovo zla krv izmedju Reggia i Lena Elmora?
konstantno se neshto ne slazu. i oko mcgrudera na syracuse-k state. da se razumemo, reggie je skroman i za nba, a tek ovde nema pojma...
Link to comment
kakav je car ovaj crowder, prvi put ga gledam. kadar nevera kakav igrac.
veliki igrach, vec dve godine se redovno bije sa protivnichkim centrima sa svojom visinom. buzzov miloje :D
Link to comment
veliki igrach, vec dve godine se redovno bije sa protivnichkim centrima sa svojom visinom. buzzov miloje :D
pa on i trojke pogadja :blink: kakva jebena steta sto nema jos 5 centimetara. kako stoji u poredjenju sa fariedom?p.s. osim iste frizure :D Edited by kojot
Link to comment
Biće tu materijala za koji pik prve runde...
Sta znam, prilicno sam siguran da nece. Mozda ce Canaan videti NBA ligu, ostali mrka kapa.
konstantno se neshto ne slazu. i oko mcgrudera na syracuse-k state. da se razumemo, reggie je skroman i za nba, a tek ovde nema pojma...
Malo sam preterao sa onim zla krv, ali obojica su tvrdoglavi kao mazge. Jebote, jednu raspravu provlace kroz dve utakmice. Ne secam se da sam video tako nesto.
Link to comment
pa onako, s obzirom da ovima nije igrao samuels, josh su se dobro i drzali, ali se jordanov zet pojavio u drugom poluvremenu i ubacio tri trojke i reshio. mogao bi i joseph da se pojavi u napadu na nekoj tekmi.
Zaboravih da pitam.Koji je zet?
Link to comment
Zaboravih da pitam.Koji je zet?
scoop jardine, fini momak iz philadelphije, a kome ce mike verovatno uskoro polomiti noge ako ga bude iznervirao :)@kojot, mnogo je drugachiji jae od farrieda, mnogo je svestraniji i sve zna da radi u napadu, ali ga dosta jebe visina za NBA. mada, tukao se zadnje dve godine sa (koledz dodushe) centrima, kazem ti. valjda ce dobiti shansu.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...