Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

nisam gledao michigan, gledao sam celo drugo poluvreme ove sramote dukea. blamaza za anale.
propustio sam to, sad mi je tako žao.To bih sa slašću gledao, mislim da ne postoji tim koji toliko ne volim kao Duke.
Link to comment

ja voleo onu ekipu iz proshle godine, pre svega zbog singlera i dawkinsa. a i gledao sam ih sigurno jedno 15-20 puta te proshle sezone... prema ovoj iz ove sezone nemam neki osecaj ni ljubavi ni mrznje, ali me bilo sramota dok sam gledao sinoc :lol:ajde vishe nek dodje tih 17.15 :D

Link to comment
ima li prenosa na jedinici?
ima malo sutra, pun je program nekih glupih sportova :D ima po dve vecheras i sutra u onim terminima od ponoci, ali nisam siguran shta su stavili na 1, a shta na 2.
Link to comment
:lolol::Hail: Dzaba tiketa.Inace, meni je trener Pacov pljunuti Harvi Milk(u interpretaciji Sona Pejna). :blush: Propustih Sirakjuz( i nije mi zao).Vidim, dobili rutinski.Sace Morison.Adam.
Link to comment
Propustih Sirakjuz( i nije mi zao).Vidim, dobili rutinski.
pa onako, s obzirom da ovima nije igrao samuels, josh su se dobro i drzali, ali se jordanov zet pojavio u drugom poluvremenu i ubacio tri trojke i reshio. mogao bi i joseph da se pojavi u napadu na nekoj tekmi.
Link to comment

Lagan ritam.Ocekivao sam dinamiku.Kraft dobar u oba pravca.Salindzer osam poena, sve van reketa.Ima dva penala, te je vrlo aktivan sa klupe( u smislu bodrenja kolektiva).Po jedan ozbiljan promasaj za tri Bjuforda i Pangosa.Nervira me Bjuford( nevezano za veceras samo).Sve se nesto valjam da on moze (mnogo) vise( da sipa rutinski i u kontinuitetu), a da je lijen ili sta vec.Izlazna je godina, dakle, da dominira.Cini mi se, u jednom trenutku, 17-2 iz reketa Gonzaga( i opet gube).

Edited by stoutspectacledbold-head
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...