Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

Ne verujem sta Florida Stejt cini.Gube od nekih Kanadjana. <_<Vracamo se.
ja sam glasao za te kanadjane :Dzapravo, da budem precizniji, posto pojma nemam ko su, glasao sam protiv Florida St. igraju presmesan basket ove godine i bili bi negde 87. nosioci da nisu nekim ludilom pokidali UNC u sred sezone...
Link to comment
ja sam glasao za te kanadjane :Dzapravo, da budem precizniji, posto pojma nemam ko su, glasao sam protiv Florida St. igraju presmesan basket ove godine i bili bi negde 87. nosioci da nisu nekim ludilom pokidali UNC u sred sezone...
Osim tok kidanja Tar Heelsa, dobili su Duke na strani i po jos jednom oba ta tima na ACC turniru. Solidno za ekipu koja igra smesan basket.
Link to comment
ja sam glasao za te kanadjane :Dzapravo, da budem precizniji, posto pojma nemam ko su, glasao sam protiv Florida St. igraju presmesan basket ove godine i bili bi negde 87. nosioci da nisu nekim ludilom pokidali UNC u sred sezone...
Je l' problem sto su pokidali, sto je u pitanju S. Karolina ili sto je u sred sezone? :P Edited by stoutspectacledbold-head
Link to comment

Otvaranje drugog poluvremena i dve vezane kontre.Za plakati ili smejati se?!Sad videh da imaju skor 2-8 kada zaostaju na poluvremenu. :(Losa je postavka.Imaju spolju liniju i umesto da prangijaju, oni se zabijaju pod kos.Kako se samo lose, sporo krecu u odbrani(a ni u napadu nisu zivlji preterano, sve zbog postavke da se forsira igra unutra).Korist je jedino sto je Nikolson dobio trecu.

Edited by stoutspectacledbold-head
Link to comment

'Ajde, bre!Prvo vodjstvo na pet min. do kraja.Ziv nisam.Citav mec su bili na dve trojke manje, a sve vreme mi dojam bio kao da gube 30 razlike. Nemam zivaca gledati bilo sta drugo veceras, od preostalog programa.Odvratna utakmica.Ekipi Bonaventura sve pocasti.Igraju ozbiljnu odbranu.Utisak mi je da su i sudije (blaze) navlacile protiv njih, odnosno, za Floridu S.Jos da dodam da ne pamtim kada sam se ovoliko iskidao za neku glupost kao sto je (koledz) kosarka.

Edited by stoutspectacledbold-head
Link to comment
je l gledate mizzou? u problemima su.
Gledamo, cupa ih Flip Pressey, a i imaju sudijski vetric u jedra. Englisha nema nigde. Norfolk State je atletski ravnopravan sa njima i zato je u igri.edit: A i nema upseta na NCAA turniru a da autsajder ne reseta sa trojke.Ode Mizzou :( Edited by J.R. Cash
Link to comment
nek se nose u kurac, kad ne mogu skok posle bacajna da uhvate... je l' marv celu tekmu presseye zvao presli? :)
Tacno sam znao da ce da im pokupe skok kad je napravio izmenu izmedju dva penala. A Marv je briljirao. Bruka se kad radi koledz kosarku.Norfolk State nije prodao mnogo lopi, ubio ih je na ofanzivnom skoku i sutirao trojke 10/19. Tako se dobija Mizzou, pogotovo kad English da 2 poena. Sad se Floridi otvorio put do Marquettea.Jedan kuriozitet: Dixon je jedini igrac sa klupe koji je dao kos na ovoj utakmici. Edited by J.R. Cash
Link to comment
Tacno sam znao da ce da im pokupe skok kad je napravio izmenu izmedju dva penala. A Marv je briljirao. Bruka se kad radi koledz kosarku.
ma zamisli koliko on na silu mora da radi to. shaq je zato imao razuma da ne radi :)ode moj bracket...
Link to comment

Missouri :lol: meni su ispadali u drugoj rundi... aqli moze i ovako, Norfolk :Hail: jedva cekam novi podcast, i Ivana i Edina kako posrano komentarisu west :Da provuce se glupi Florida St... a na pitanje, zasto igraju smesnu kosarku cu samo reci da sam navijac UNC, ostalo se valjda podrazumeva :D

Link to comment

Ispadose i Duke i Michigan :o11 godina nijedan No. 2 seed nije eliminisan u prvoj rundi, veceras dva.Sta napravi Steindel iz St. Mary's :isuse: Posto su posle mucenja u celoj utakmici prvi put poveli 40 sekundi pre kraja i iznudili korake u sledecoj odbrani, covek je napravio korake pri uvodjenju lopte. Valjda ga je zbunilo sto je uvodjenje bilo ispod kosa. Naravno, Purdue je to kaznio klac penalima. Steta za Gaelse, ali jebes NCAA turnir bez antologijske budalastine.

Edited by J.R. Cash
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...