Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

Dzordan Tejlor hvaljen na veliko(evo, danas je imao 17 poena, 11 skokova i 6 asistencija, 2 ukradene i bez izgubljene za 36 min; sta ces vise, jebote!), a meni se ic ne svidja.Deluje mi kao da ce svakog casa izdahnuti na parketu.

Link to comment
sto pocini iowa state :Hail:nasao sam za koga da navijam u ovom delu bracketa
sledece kolo protiv kentuckyja. ovo je ekipa koja ih moze izbaciti ako sutiraju ovako.
Link to comment
jeste ushli u onu grupu na yahoo za koju sam ostavio link? vidim da je freak odmah pokidao sa upset pikom na colorado st. :)
makar nisam glasao za West Virginiu! iloi Long Beach :lol: :lol: :lol: btw, obojica smo omasili Colorado i Connecticut a pogodili upset na VCU :) i imamo isto finale projektovano(vidi se da smo bas rizikovali... ko Obama :D)Ros vodi trenutno, covek ima 0 upseta u celom bracketu otprilike :D ali obzirom da mu Duke projektovan za finale sa UNC, nece daleko dogurati cini mi se...
Link to comment

drummond je neverovatno hajpovan od pocetka sezone, projektovan kao drugi pik, a on sem zverskih fizikalija nema apsolutno nista. da barem koristi te fizikalije da skace i iga odbranu pa da razumem hajp, ali on nista ne radi. napravice gresku ako izadje na draft.

Edited by kojot
Link to comment
makar nisam glasao za West Virginiu! iloi Long Beach :lol: :lol: :lol: btw, obojica smo omasili Colorado i Connecticut a pogodili upset na VCU :) i imamo isto finale projektovano(vidi se da smo bas rizikovali... ko Obama :D)Ros vodi trenutno, covek ima 0 upseta u celom bracketu otprilike :D ali obzirom da mu Duke projektovan za finale sa UNC, nece daleko dogurati cini mi se...
pa ove godine ako nisi gadjao nijedan upset, za sada kidash... nadao sam se da moutain mama moze neshto, toliko o tome. a shta hocesh, long beach state je barem bio blizu :D
Link to comment

Ni kako, ni zasto, al' Sinsi igra.Teksas, za 12 min., ogromna 2 (slovima - dva) poena. :Hail:

Edited by stoutspectacledbold-head
Link to comment
Ni kako, ni zasto, al' Sinsi igra.Teksas, za 12 min., ogromna 2 (slovima - dva) poena. :Hail:
sad sam došao da vidim jel gleda neko ono sem mene. Texas jače od 10 minuta bio bez poena, pritom ostavljaju potpuno slobodne igrače Cincyja za off. skok, a Bearcatsi ne mogu da se odlepe ni na plus 20.Ne znam dal sam gledao gori basket ikada.
Link to comment

Ne verujem sta Florida Stejt cini.Gube od nekih Kanadjana. <_<Vracamo se.Katastrofa.Kako igraju, rezultat im je bogovski.Cim se vrati Nikolson, ne znaju sta bi sa njim(a uz njega se i Kuk poceo 'urciti).Nema def. skoka, nema tranzicije, nema ubistvenih trojki(zapravo, nema nikakvih trojki)...Tek sad primetih da Lauks nema levu ruku. :huh: Sta on misli, cemu li se nada?Sner dobio dva penala u tri minuta i nije ga bilo na parketu do 4 i po minuta do kraja poluvremena.Zavrsio poluvreme bez upucenog suta.Jedino vojnik Dzejms zadovoljio.Jedina mi je nada broj seniora kojima raspolazu.Iskusno igram na kartu iskustva.Ako ovo izvuku(a, nece) isamarace i Sinsi i Ohajo Stejt.

Edited by stoutspectacledbold-head
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...