Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

ja se nadam da ce da ostane kuci, na UNLV. smorili su malo Kentucky i UNC sa regrutovanjem najboljih klinaca, bilo bi lepo kad bi najveca srednjoskolska zvezda zaigrala za manju skolu. a i voleo bih da ga vidim u run `n` gun sistemu koji forsiraju u Vegasu.

Link to comment

toliko o cuseu...

Syracuse sophomore center Fab Melo has been ruled ineligible for the NCAA tournament, another shot in a season full of them for the 31-2 Orange.The university announced Tuesday that the 7-foot Brazilian did not travel with the team to Pittsburgh and won't take part in the NCAA tournament due to an eligibility issue. The school would not elaborate, though Melo missed three games during the season because of an academic issue.
Link to comment
a da ne komplikujemo sa espn, ajde da igramo svi u yahoo grupi sa ovima sa endzone foruma... i tako su nam se umeshali u fantasye ovde zadnjih godina :DID# 1213endzone
odigrah na UNC pa cemo da vidimo... mada mi se cini da ce Kentucky da opere sve redom
Link to comment
uhapsice me glupi flegma i ticer, ali ja samo da se iskreno zadivim pracenju koledz kosarke. :D:thumbsup:
doris_burke.jpg
Link to comment
Obama i David Cameron na utakmici Western Kentucky - Mississippi Valley State u Daytonu :blink: A Syracuse je gotov bez Mela.
posle ove tekme, cameron moze kad ode kuci da potvrdi da su englezi pametni shto ih kosharka ne zanima :lol:
Link to comment

Iona ubacila 55 (!) poena za prvih 15 minuta i onda nista do poluvremena, pa je BYU prisao sa -25 na -15. Ali kakvih je to 15 minuta bilo - Mizzou na rolerima.Scott Machado nije prodao nijednu loptu a podelio 9 asistencija (bilo bi jos da mu saigraci nisu ispustali pasove za zicer). Fenomenalan plej.

Link to comment

Prilika da se, po prvije puta, pogleda famozni Marej Stejt na djelu.Dejton ekspresno okoncao ucesce na utesnom turniru.Ispade razocaravajuca sezona.edit:Pacja kosarka, koju jos i kao takvu nemes gledat' na Miru, posto odlutaju na Kanzas Stejt(s tim sto cu gledati i drugo poluvreme, iscekujuci Viskonsin).

Edited by stoutspectacledbold-head
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...