Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

gledao sam salindzera nekoliko puta i uglavnom je bio odlican. bas me zanima kakvu ce karijeru imati u nba. neko je rekao da je on ncaa z-bo. jel stoji to porednjenje?

Link to comment
gledao sam salindzera nekoliko puta i uglavnom je bio odlican. bas me zanima kakvu ce karijeru imati u nba. neko je rekao da je on ncaa z-bo. jel stoji to porednjenje?
pa jeste mozda z-bo za ncaa nivo, u smislu da ne moze da se odlepi od zemlje, da je debeo, a efektan je :) nedostaje mu je josh neki go-to potez da bi bio tako efektan u nba, pre svega mora da josh popravi shut sa poludistance.
Link to comment

Kentucky na Uconn (ako prodju Iowa St) u trecoj rundi.Duke na pobednika Notre Dame - Xavier.MSU na pobednika Memphis - St. Louis, a Mizzou na Floridu ili Virginiu

Edited by J.R. Cash
Link to comment

aj neka neko napravi ligu da glasamo... o prognozama kada stignem :)samo cu reci i UNC i Syracuse su nosioci svojih delova :wub: znaci puse i jedni i drugi :isuse:

Link to comment

i jebote, dva tima na koje sam stavio pare na velike kvote (florida 41 i missouri 51) pre pochetka sezone se sastaju u drugoj rundi. mislim, florida i ovako ne bi imala neke shanse, ali nije moralo bash u drugoj.

Link to comment
Mizzou ladno nisam gledao nijednom ove sezone. Kakvi su ?
mislim da je pisao neshto malo j.r. o njima pre nekoliko stranica, uglavnom, povredio im se jedan od dva krshtena visoka igracha (laurence bowers), tako da igraju sa chetiri manje-vishe beka i ricardom ratliffeom (201 cm) na centru. imaju dva vrhunska shutera u kimu englishu i marcusu denmonu, odlichnog shestog igracha u michaelu dixonu, solidnog pleja u flipu presseyu. naravno, najvishe problema imaju sa timovima koji mogu da im pariraju sa visokim i brzim petorkama, npr. kansas st. ih je dva puta dobio lagano. da, trener je frank haith, do ove sezone vodio the U.
Link to comment

a da ne komplikujemo sa espn, ajde da igramo svi u yahoo grupi sa ovima sa endzone foruma... i tako su nam se umeshali u fantasye ovde zadnjih godina :DID# 1213endzone

Link to comment
a da ne komplikujemo sa espn, ajde da igramo svi u yahoo grupi sa ovima sa endzone foruma... i tako su nam se umeshali u fantasye ovde zadnjih godina :DID# 1213endzone
ja sam već tamo. branim titulu ^_^
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...