Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

odakle je rob wilson izvukao 30 poena, lik je ubacio 50 poena u celom big 10 rasporedu :lol: michigan se izvlachi protiv uvek simpatichne minnesote, a 'cuse je u problemima protiv cincya.

Link to comment

Sto nema Dzosa Bensona u rosteru Dejtona?Secam se coveka sa pocetka sezone protiv Minesote.On je falio sinoc(pretpostavljam, nisam bas toliko necitav da ustajem u tri ujutro) da dobiju Friza.Steta, nadao sam se da ce uzeti diviziju.Simpaticna ekipa sa kvalitetnim plejom.

Link to comment
Sto nema Dzosa Bensona u rosteru Dejtona?Secam se coveka sa pocetka sezone protiv Minesote.On je falio sinoc(pretpostavljam, nisam bas toliko necitav da ustajem u tri ujutro) da dobiju Friza.Steta, nadao sam se da ce uzeti diviziju.Simpaticna ekipa sa kvalitetnim plejom.
Ima ovde budala koje su gledale tu utakmicu sinoc i koje prate A10 :D Dillard je bio fenomenalan, ali je Lyons klacovao. Na kraju je Kavanaugh promasio zicer za pobedu.Inace, slazem se da je Dayton fina ekipa koja je imala mesta na turniru cak i bez Bensona. Sjebao ih je onaj niz od 4 vezana poraza od pre mesec dana, od cega su dva bila kuci od slabih Rhode Islanda i Duquesnea. Do tad su solidno stajali.
Link to comment

2-1 za floridu st. protiv dukea ove sezone. ajde neka su i pomogle sudije unc-u danas, nije moralo da bude nc state-florida state finale :Dusput, pat knight i najgori seniori ikada (lamar) su se plasirali na turnir :)

Edited by Teixeira
Link to comment
Ima ovde budala koje su gledale tu utakmicu sinoc i koje prate A10 :D Dillard je bio fenomenalan, ali je Lyons klacovao. Na kraju je Kavanaugh promasio zicer za pobedu.Inace, slazem se da je Dayton fina ekipa koja je imala mesta na turniru cak i bez Bensona. Sjebao ih je onaj niz od 4 vezana poraza od pre mesec dana, od cega su dva bila kuci od slabih Rhode Islanda i Duquesnea. Do tad su solidno stajali.
Prati se A10, gledao sam Templ - Jumas juce, u razumnom terminu. :P
Link to comment
pobediše Seminolesi :thumbup:Iako su imali sreće, sudije nisu videle očigledan faul Snaera na +4 za Nolese.
ne moze uvek ni za unc da bude sudjenje :) koliko li je singletonu drago shto je u washington generalsima umesto ovde...a kentucky izdominirao u shutu za tri, kao i obichno kad treba. Edited by Teixeira
Link to comment
a kentucky izdominirao u shutu za tri, kao i obichno kad treba.
Nisam ni gledao, ali lepo kako su u par dana pali Cuse, Heelsi i Kentucky.Nadam se da će Spartansi da otrse tOSU, da zacementiraju #1 seed. Strepnja mi dublja od nade, Sullinger igra ko pomahnitao poslednjih dana.
Link to comment

Mora Salindzer jos kulje dosta, ipak.Znanja ima.Salindzer poludio! :wub: Jos kad ne bi statirao u odbrani...

Edited by stoutspectacledbold-head
Link to comment
verujmo u moc draymonda, kilazu nixa i brzinu paynea.
Nix napredovao od prošle godine, brate mili. Hook shot levom, desnom, cenim da ume i nogom. A Draymond je tata, po običaju.
Link to comment
Nix napredovao od prošle godine, brate mili. Hook shot levom, desnom, cenim da ume i nogom. A Draymond je tata, po običaju.
nix je, za pochetak, skinuo malo kilograma. ncaa master of panic je na klupi osu-a, tako da verujem u pobedu msu-a do kraja.ogranicheni appling, ne moze da polozi loptu sam u kontri. Edited by Teixeira
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...