Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

:lol:btw, kako ti se chine shanse floride na turniru? imali su nekih nejasnih tekmi (2 poraza od volsa :isuse:), ali ako bilo ko od chetvorke beal/boynton/walker/rosario poludi, a imaju materijala za to, mislim da mogu da dobiju bilo kog protivnika na turniru... murphy ce raditi svoje, young i ovi pomocnici pod koshem su solidni.

Link to comment

Sta znam, izgledaju mi kao sweet sixteen/elite 8 tim. Imaju talenta, korektan balans u timu, u stanju su da odigraju dobru odbranu, ali mi se ne dopada sto Boynton i Walker imaje prevelika ovlascenja. Imaju dozvolu da ispale trojku kad im se prohte. Zbog toga su izgubili od Butlera na proslogodisnjem turniru.

Link to comment

shta ja znam, i pored tog chestog divljanja ovih njihovih "matorih" igracha, uvek sam raspolozen da gledam ekipie poput njih ili recimo mizzoua, pogotovo kad se setim tekme illinois-michigan st. draymond green jeste veliki car, kao i izzo, ali shto je mnogo, mnogo je. vec zamishljam kako ce izgledati 52-47 protiv wisconsina u east lansingu sutra :) inache, kad pomenuh mizzou, mislim da ce kim english za 15ak godina biti ovo shto je jalen rose danas :D chovek prati sve utakmice u svim sportovima i pishe na twitteru o tome. mislim da izlazi iz kuce/sobe samo kad ide na trening i utakmicu ili chasove...

Link to comment

Illinois-MSU je stvarno bila odvratna kosarka, ali utakmice na mali broj poseda nisu nuzno lose. Na primer, kad Wisconsin ima loptu mozes da skoknes do klonje ili stavis kafu a da bukvalno nista ne propustis. Sto se Floride tice, cak ni povremena haoticnost koledz kosarke ni staresinstvo ne mogu da objasne zasto Boynton trosi vise lopti od Beala.A ovaj tim Mizzoua sam voleo da gledam i prosle godine kad ih je jos vodio Mike Anderson i kad su bili jos brzi i ludji. Da im je Bowers zdrav, potpisao bih da idu na final 4.

Link to comment

Gledam Virginia - NC, prvu NCAA utakmicu nakon dosta vremena. Za Virginiju igra neki mnogo smesni plej, takav sut u zivotu nisam video. Ali upravo ubacio buzzer beater za kraj prvog.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...