Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

Sad vidim da je Mbakwe pokidao ACL. Svake godine neko sranje zadesi Tubby Smitha.
sinoc pred pochetak monday nighta listam vesti na espn i znash kako sam se smorio kad sam video. minnesota sa williamsom, sampsonom i njim mi je izuzetno gotivna + sam mbakwe mi je ultra drag igrach. nadam se da ce sad ispasti iz kombinacija za nba (prichali su mu chak da moze i u prvu rundu, mozda chak i gornji deo), pa da ce doci lepo u partizan :) Edited by Teixeira
Link to comment

ma uzas. proshle godine kada sam "sastavljao" svoju omiljenu petorku ncaa igracha, singler i on su mi bili sigurni, a za ostale sam morao da razmislim. shta mislish, moze i duke da iznenadi vecheras u columbusu?

Link to comment
shta si gledao?prezivela north carolina boa ryana :)
gledao sam severnu karolinu, a i gomilu ostalih utakmica ovih dana. mnogo dobra generacija.
Link to comment
hanson protiv davisa, barnes protiv kidd-gilchrista... zeller protiv svih :D
ako Henson(ne Hanson... jesi se ti to hvalio kako umes da spelujes sve? :P) koji je poslednji penal pogodio pre nego je dosao na koledz i Zeller(koji je potpuno razocaranje ove godine) odigraju kao protiv UNLV odrace ih Kentucky samo tako jer Terrence Jones i Davis igraju za sve pare. i stvarno ste smradine sto ne prenosite :(
karace ga hanson. unc ftw!
kojote :wub: u kolko sati je tekma btw?
Link to comment
ako Henson(ne Hanson... jesi se ti to hvalio kako umes da spelujes sve? :P) koji je poslednji penal pogodio pre nego je dosao na koledz i Zeller(koji je potpuno razocaranje ove godine) odigraju kao protiv UNLV odrace ih Kentucky samo tako jer Terrence Jones i Davis igraju za sve pare. i stvarno ste smradine sto ne prenosite :(
jebi ga, bilo je pet prenosa ove nedelje, tj. bice peti vecheras 'cuse, a ovo nije moglo jer cbs ima pravo za tekmu. ali dobra vest je da espn ima obe duke-unc tekme ove regularne sezone :)btw, zar ti beshe ne navijash za syracuse? :Pa za spelovanje, desi se :D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...