Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

ode i Virginia. ovo mi je veliko iznenadjenje... doduse, ovo je bila jedna od klasicnih MM sacekusa. Spartansima krenuo sut, Trice da je bacio kamion prosao bi kroz obruc... doduse, to i nije lose, jer mi se cini da su Spartansi uz West Virginiu u celom tom gornjem delu koji u nekom ludilu mogu da naprave problem Kentuckyju(osim ako Bill Self nema jos jedno ludilo u dzepu, pa da ga Callipari jos vise zamrzi :D)... sve ostalo je dole(Wisconsin, Arizona, Duke, Utah, Gonzaga, Iowa)

Link to comment

ode i Virginia. ovo mi je veliko iznenadjenje... doduse, ovo je bila jedna od klasicnih MM sacekusa.

 

Jel si ih gledao od povrede Andersona? Bilo je samo pitanje koliko će mečeva pogubiti, Louisville par mečeva nakon suspenzije Jonesa ih je lagano dobio, tako su zbrisani od mekanog (ali inteligentog) UNC na ACC turniru i ovde prvog tima. Moram da priznam da nisam očekivao da će ih Michigan St dobiti i da će se možda nekako dovući do F4, jer je Istok ubedljivo najslabiji, ali očigedno da sam ih precenio.

Link to comment

Izuzetno je Kansas nestabilan ove sezone, ali nisam očekivao da će ovde da se sapletu. Marshall ih je razbio, odličan trener. Wichita St. - Notre Dame će biti odličan meč.

Link to comment

Moj utisak je da je East nekako najslabiji.

 

Pokazalo se na terenu, doduše više nego što sam očekivao. Vrlo interesantan izbor za ovu regiju, gde prva četiri nosioca su vrlo klimavi timovi. Villanova je imala izvanrednu sezonu, ali nisam imao utisak da su bolji od Arizone, ali sam u svakom slučaju očekivao više. Virginia je u debelom padu forme, već mesec dana, što je ovde i potvređeno, ali sam od njih očekivao da se zbog slabog istoka dokopaju F4. Oklahoma je najslabiji 3rd seed i po meni bar 4-5 timova je kvalitetnije od njih. U oba meča su igrali kao veliki favoriti i dolazili su do mršavih pobeda. Louisville je igrao sezonu sa 5,5 igrača, izgubili su Jonesa, sada igraju sa Sniderom, ali se situacija nije preterano popravila.

 

Donekle popravljaju situaciju Michigan St koji raste iz meča u meč i NC State kao ubica favorita.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...