Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

Spartansi skroz zajebani u branjenju reketa im, nisam, u odokativnome smislu, uopste navikao da Viskonsin toliko siba za tri, a vecina tih pokusaja bilo je iznudjeno, pri isteku vremena za sut.Ono sto nikada nisam uspeo da uklavirim jeste zasto Dukan nikada nije imao iole ozbiljnu priliku da igra, svaki put kada sam ga gledao, pokazivao je minimum pristojan kosarkaski nerv.

Hejs omasio brdo nekih dugih/duzih dvojki koje obicno mece i zmureci.

Sve vise, a pod stare mu dane, obracam paznju na Meta Kostela, no svejedno ga jebe izlistana mu visina ( 6-9 ) za poziciju koju pokriva.Forbs se namece za ulogu zvezde veceri.

Link to comment

Haos! Naravno, nista od titule da su sudije videle ocigledan aut Gasera, no ko se bavi tricama.Kenig je baja! :Hail: Vratio tim iz duploga minusa, bili su predani.Za Valentajna isto. :Hail: Samo, resili da resavaju preko Trajsa, koji, eto, ume biti zapanjujuce van meca i tako citav mec.Prvi put da vidim da tim ostane bez poena jednoga jedinoga tokom citavoga produzetka.

Link to comment

Ne sećam se ko je pravio prošle godine, ali neka napravi i ove pa da se oprobamo. Iz godine u godinu što više pratim imam manje i manje poena u pogađanju.

 

Od top univerziteta, Florida i Michigan su završili bez i jednog turnira. Syracuse se samobanovao od turnira. UConn je na NIT turniru, UCLA se nekako domogao glavnog tunrira, pogotovo je čudno da ne igraju razigravanje.

 

NIT:

http://en.wikipedia.org/wiki/2015_National_Invitation_Tournament

 

NCAA:

http://en.wikipedia.org/wiki/2015_NCAA_Men%27s_Division_I_Basketball_Tournament

 

edit. Jel ni ove godine ne može na Yahoo da se igra bez onih podataka iz SADa?

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Izlupetao. :fantom: 

Nisam odgledao nijednu celu utakmicu ove sezone, ocekujem puno uspeha sa mojim bracketom.

 

Inace navijacu za St.John's Red Storm- zbog Lavina (ove)zene- imaju li kakve sanse? 

Link to comment

Inace navijacu za St.John's Red Storm- zbog Lavina (ove)zene- imaju li kakve sanse? 

 

Nisu baš u povoljnoj poziciji, čak ni da prođu prvi meč. Obekpa je suspendovan, u lošem su momentumu, ako prođu San Diego State mogu da budu presrećni.

 

---

 

Moj utisak je da je East nekako najslabiji. Dva tima ulaze na turnir bez poraza u prethodnom delu sezone protiv timova sa turnira: Kentucky (13-0) i Arizona (10-0). Po 19 mečeva sa timovima sa turnira su odigrali Iowa State (14-5), Kansas (13-6) i North Carolina (9-10). I dalje mi nije jasno na koji trik je UCLA ušao u turnir sa dve vredne pobede Utah i Oregon kod kuće i što je najgore mislim da imaju šansu protiv SMU, minimalnu, ali imaju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...