Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

wyoming se plasirao na turnir. utakmica iz vlaznih snova slobodana sarenaca, najmanji broj poseda u istoriji kosarke, mislim da uopste nije bilo poena iz tranzicije.

Link to comment

Iowa od -17 na poluvremenu do pobede

 

Ponovo okrecu to drugo poluvreme

 

5 pogođenih šuteva iz igre je imao Kansas u IIp. Da nije Iowa State pravila par nepotrebnih faulova i ranije bi rešili ovaj meč. Pre neko veče sam napisao da očekujem da Niang ima odličnu evropsku karijeru; McKay takođe može da nađe mesto u Evropi, jer je lak na nogama i ako ojača u gornjem delu tela može da bude baš zanimljiv za Evropu, jer može da brani p&r i obruč. Večeras nije igrao preterano dobro Iowa St. PG Morris, ali generalno dobar organizator igre, koji je sasvim solidan PG i odličan šuter, makar u mečevima koje sam ja gledao. Pogotovo za PG druge godine.

 

Mason igra odlično za Kansas, on je njihova najveće pozitivno iznenađenje u rekao bih većini negativnih. Selden večeras izvrstan, ume da bude prilično loš, Oubre se opet nije pojavio na utakmici.

Link to comment

Kakvo je ovo ludilo

Delovalo mi je da ce Carolina prelomiti, imali su prednost, isao ih sut, licilo je da drze sve u svojim rukama i da ide na njihovu vodenicu

a onda, serija 11-0 za minut.. koja se prolongirala na 22-2

Grant je car.. steta sto ne upade ona trojka i sto nije uspelo ovo kucanje

Connaughton izdominirao

Edited by Have_Fun
Link to comment

Fantastično, ne odlično, fantastično! Uragan ND u 7 minuta, 24-2 kojim su rešili meč. Grant vrhunski odradio meč. Četvrta godina za redom, manji univerzitet uzima ACC.

Link to comment

Iowa od -17 na poluvremenu do pobede

 

Ponovo okrecu to drugo poluvreme

Убијамо. Другу сезону за редом смо шампињони. У насењу хаос, лепо време, гледају људи баскет испред кућа...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...