Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

Odličan meč Texas - Iowa St. Iowa St. pobedila šutem u poslednjoj sekundi, a to im je i jedino vođstvo na meču. Upitan turnir za Texas, ali nisu uspeli da daju koš iz igre poslednjih 7-8 minuta. Napad pre toga su imali loptu do isteka i šutnili je 10 sek pre kraja i zbog toga izgubili. Mislim da ni jednog ozbiljnijeg protivnika Texas nije dobio ove sezone.

 

Niang će dobre pare da zaradi igrajući u Evropi.

Link to comment

Dobili su u ligi West Virginiju, gostovanje K Stateu i ovo sad Baylor u produzetku kad je bila ona guzva na terenu pred kraj regularnog, to je pobeda koja ih drzi uopste u bilo kakvoj prici... 

Link to comment

Upravo sam otišao da pogledam. Imaju i pobedu nad UConnom na početku sezone i to bi bilo to od rezimea za turnir. Možda može i pobeda na Californijom da se računa. Kansas State je očajan ove sezone, slabo im vredi dupla pobeda. Foster je drugu sezonu odigrao izuzetno loše uzimajući u obzir da je u prvoj bio njihov glavni igrač.

 

edit. Duke razbio NC State u Ip. Na krilima Okafora i Winslowa ih otvorio i vrlo brzo završio priču.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

koje sove? jos uvek si u ajovi?!

Па наравно да јесам, али Сове нису из Ајове, већ из Филаделфије. Тамо где сем докторирао.

Link to comment

Па наравно да јесам, али Сове нису из Ајове, већ из Филаделфије. Тамо где сем докторирао.

 

temple :)

Link to comment

Kentucky i treći put u sezoni stegnut protiv Floride. Sve tri pobede su zaslužene, ali očigledno je da imaju problem kada igraju sa njima. Za Floridu je sezona završena večeras, 16-17 omer na prilično teškom rasporedu u sezoni bez četiri startera od prošle godine. Nekako imam utisak da je Kentucky od svih top timova najmanje napredovao od početka konferencijskog rasporeda. Odbrana im je svakako tu, ali napad je i dalje prečesto sterilan, mada ja to pripisujem načinu na koji Calipari vodi svoje timove.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

UNC čuknuo Virginiju, vodili ceo meč i kao što i često ove sezone čine padnu pred kraj, samo što su ovaj put izdržali do kraja. Šutirali su dobro, dobar deo meča dobro se branili i lopta je išla vrlo dobro u napadu.

 

Villanova izgleda jedva preživela Providence koji će biti opasna nagazna mina na NCAA turniru, Dunn i Henton su opasni igrači za takav turnir. Maryland na mišiće protiv Indiane, biće interesantno da li će Indiana na turnir.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...