Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

Ne znam da li ti je dopao pod ruke zenski UConn, ali ja nisam verovao da zene mogu tako da igraju kosarku, Pogotovo posle svega cega sam se nagledao  :D

Link to comment

hahaha

 

naravno, gledao sam uconn, ali uglavnom su to bile utakmice gde je bilo 30+ razlike pa se nisam bas nagledao neke dobre kosarke. kaleena lewis se kotira visoko na ovim mock draftovima. naravno, breanna stewart razvaljuje kao po obicaju :D praticemo i taj turnir :)

Link to comment

 

Sinoć još tri turnira završena. Norteastern, Manhattan i Wofford su osvojili turnire i idu na turnir. Samo je Wofford bio prvi i na kraju regularnog takmičenja (ukupno za sada 7 "sigurnih" učesnika).

Link to comment

Izlaze lagano imena i za tim Sveta za Nike Hoop Summit: Georginho, Mussini, Peno, Murray, Buza, Simmons, Wynyard, Diallo, Labissiere, Maker i Qi. Ozbiljna ekipica, pogotovo ispod koša.

Link to comment

Gonzaga-BYU je noćas, uvek zanimljivo mada Gonzaga je do sada uglavnom dominirala u ovim finalnim mečevima ako se dobro sećam.

 

BYU bi takođe trebao da uđe bez obzira na poraz noćas 

Link to comment

Bilo je gusto oba puta, ali je Gonzaga dobila. Problem sa ovim mečevima je što su uglavnom jako kasno i makar nama u Evropi nisu pristupačni za gledanje. Ako ne dobiju, biće gusto za turnir. Sem Stanforda nikog ozbiljnijeg nisu dobili (mada su izgubili par mečeva u produžetku), a i pet poraza u WCC je mnogo (dva su došla od Gonzage, doduše).

Link to comment

Ilinoj je bio jedan od timova koji je trebao da ima solidan run u konferencijskom turniru ali se izgleda za njih sve završava danas, Mičigen ih uništi.

Link to comment

Spektakularno zakucavanje u pokusaju, nestvarno malo nedostajalo je Jorku da postane zvezda preko noci, a Brendon Esli je Kenion Martin.Simpa je Kalifornija, ginu za svaku loptu, jaci trenutno i u skoku i u ofanzivnome skoku.

Edited by stoutspectacledbold-head
Link to comment

I Texas A&M čokovao danas. Uspeli da izgube od Auburna.

 

Inače ovo me podseti na nešto kad sam ušao u recap na ESPN. Nije direktno vezano al aj da podelim sa nekim.

 

AP ubuduće će angažovati robote da rade ove kratke izveštaje sa utakmica koledž košarke. Ne u muškoj diviziji 1 ali će početi sa onim nižim divizijama u ženskoj košarci i još nekim sportovima :D Realno i ovako je svaki recap isti, menjaju se samo imena.

Edited by theanswer
Link to comment

I Texas A&M i Illinois su od večeras NIT timovi. Texas A&M je bio odličan protiv Kentucky-ja, Illinois dobio Michigan St u gostima i u drugom delu konferencija su se oba tima raspala. Texas A&M će dogodine imati dobar tim, jer su regrutovali 4 od Top100 regruta iz srednje škole.

 

UNC dobio Louisville u 1/4f idu na Virginiju.

 

Oubre i Johnson su imali dobro veče, makar po statistici, nisam gledao mečeve.

 

Moj omiljeni manji univerzitet Marquette je završio takmičenje i ove sezone bez i jednog turnira. Prva godina Wojciechowskog nije prošla idealno, ali je tako bilo i očekivano. Isto kao i Texas A&M očekuju dobre srednjoškolce. Top10 prosepkt PF/C Ellenson igra za koledž iz iste države, radije nego za neki top program (Kentucky i Michigan St). Cheatham je još jedan Top100 prospekt. Uz njih, pokupili su i još njih trojicu (pre neki dan PG Cartera). Otići će im par seniora sa dobrom minutažnom, ali biće jaki ispod koša sa tandemom Ellenson - Fisher, a Wilson će preuzeti organizaciju. Nadam se da će dogodine moći makar do pozitivnog omera i NITa.

 

edit. Večeras bi trebao Duke - NC State da bude odličan meč.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...