Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

Danas dva odlična meča, Kentucky je domaćin Arkansasu u 22h, a Arizona gostuje kod Utaha (3 ujutru). Sva četiri tima su rangirana i u dobroj su formi.

 

edit. U 23h je i Kansas - Texas, na obe strane je po jedan igrač koji se kotira na ovogodišnjoj lutriji (i oba su prilično nekonstantna) i trebao bi da Kansas dobije lagano, jer Texas je uprkos najavama jako slab ove godine protiv bilo kog kvalitetnijeg tima.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

The NCAA suspended Syracuse coach Jim Boeheim for nine ACC games, saying he failed to "promote an atmosphere of compliance and monitor his staff."

http://bleacherreport.com/articles/2387573-jim-boeheim-suspended-syracuse-loses-scholarships-following-ncaa-investigation?utm_source=facebook.com&utm_medium=referral&utm_campaign=programming-national

 

Свеједно не контам због чега су кажњени.

Link to comment

 

Свеједно не контам због чега су кажњени.

 

The NCAA said that the violations, which were self-reported by Syracuse and dated back to 2001, included academic misconduct, extra benefits, failure to follow the drug-testing policy and impermissible booster activity.

Other violations included impermissible academic assistance and services, Boeheim's failure to promote an atmosphere of compliance and monitor his staff, and the school's lack of control over its athletics program.

 

Inače, Ajvi Liga meni uvek zanimljiva, Jejl danas tukao Harvarda i ako dobije sutra Dartmut u gostima igraće prvi put na turniru od 1962. a ako izgube i Harvard dobije, igraće majstoricu na neutralnom terenu sledeće subote. Oni su jedina konferencija ili liga koja nema konferencijski turnir.

Edited by theanswer
Link to comment

Taman kada ovi ubacise Ristica, ovi izbacise Nastica. :D Ova bukva Tarcevski mozda se i u Nba uposli. Ima, sto bi se reklo, taj neki " voljni momenat ".

 

edit: Ne vredi.Premalo strimova, obaska sto ne teku vise.

Edited by stoutspectacledbold-head
Link to comment

dokle je ovo stiglo? Jesu li konferencijski turniri u toku?

 

Par je završeno, par je u toku, doduše ovih manjih. Bitniji turniri su za vikend.

Link to comment

Mislim da AS ima par prenosa sada za vikend. Čini mi se da sam video tokom emisije Edina i Koleta, da imaju finala ACC i Big12.

 

edit. Nisam ništa sem malo Kentuckyja pogledao za vikend. Video sam da je univerzitet South Carolina prvi put u istoriji otišao na turnir i da je skoro u svakom do sada odigranom turniru, prvi nakon iz regularne sezone završio bez turnira.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

ti manji su  najzanimljiviji za geldanje

 

da. zato što tamo pobeda znači turnir a poraz znači kraj sezone, u suštini svaka utakmica je tim timovima eliminaciona još davno pre početka turnira.

Link to comment

Bio je extra brawl na ženskoj utakmici Texas Southern-Southern University. Učestvovale igračice oba tima, publika, cheerleadersice.

Nikako da izađe pravi snimak na youtube. :cry:

Edited by Mister No
Link to comment

Bio je extra brawl na ženskoj utakmici Texas Southern-Southern  University. Učestvovale igračice oba tima, publika, cheerleadersice.

Nikako da izađe pravi snimak na youtube. :cry:

 

moracu to da pogledam. 

 

kad smo kod zenskih tekmi, svidja mi se kako igra villanova, imaju odlicnog trenera. nemaju dovoljno talenta, ali trener je odlican.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...