Jump to content
IGNORED

Pas umoren glađu u ime "umetnosti"


Krotka

Recommended Posts

Ispričana priča. Nikakav pas nije umoren glađu u ime "umetnosti" ili umetnosti, već je doveden sa ulice, hranjen i pobegao je posle samo jednog dana pošto nije bio vezivan osim tokom kratkih vremenskih perioda. Izgleda da je celu priču generisao sam umetnik da testira reakciju javnosti: iste javnosti koja nije učinila baš ništa za kera tokom trajanja samog performansa.P. S. Nadam se da je jasno da se potpisivanjem ove peticije čovek priključuje linč gomili koja deluje na osnovu neproverenih informacija iz anonimnih izvora?

Edited by vasudeva418
Link to comment
I nije ti palo na pamet da istražuješ dalje od ponavljanja jednog te istog patetičnog pisamca?Imam i ja link. Ljudi su se potrudili da istraže slučaj.http://www.hsus.org/about_us/humane_societ..._art_42308.htmlNego, obaveštenje. u "Pet centru" je 15 kila hrane za pse 999 dinara. Kupi, hrani nekog kera u svom komšiluku, nemoj linčovati ljude na osnovu onlajn peticija.
Link to comment

Pa tu ne piše da je pas uginuo. Na osnovu ove vesti Humane Society je sprovela istragu i utvrdila da pas nije uginuo. Moj link je mesec dana mlađi od tvog. Uključi kritički um, jebote. Ili ti je naprosto potrebno da pas bude mrtav, da bi i dalje mogla da glumiš pravednika? Normalna reakcija na moj link bila bi "odlično, živ je cule" a ne "krepao je, u-ta-ta". Fuuuuuuj!http://www.pet-centar.rs/AKCIJA: 15 kila za 999 dinara!

Link to comment
Ispričana priča. Nikakav pas nije umoren glađu u ime "umetnosti" ili umetnosti, već je doveden sa ulice, hranjen i pobegao je posle samo jednog dana pošto nije bio vezivan osim tokom kratkih vremenskih perioda. Izgleda da je celu priču generisao sam umetnik da testira reakciju javnosti: iste javnosti koja nije učinila baš ništa za kera tokom trajanja samog performansa.P. S. Nadam se da je jasno da se potpisivanjem ove peticije čovek priključuje linč gomili koja deluje na osnovu neproverenih informacija iz anonimnih izvora?
I ja sam malo guglala, stvarno nigde ne stoji da je pas i uginuo.A kao radilo se o ulicnom psu koji je i tako bio na kraju.Umetnik je izjavioda nikome od ljudi iz okoline (posetioci izlozbe,incl)nije palo na pamet da pomogne ( nahrani) vezanog i izgladnelog psa. Kao hteo je da ukaze na "nehumanost".Ni ja ne potpisujem ovakve peticije.Koliko mogu sama da pomognemzivotinjama ( i psi i macke) u svojoj okolini, to i radim.Vishe od togane mogu i ne zelim.Groteskno je da ljudi iz Srbije potpisuju ovakve peticije,a u susednom dvoristu stene vezano na lanac od 30 cm, negde iza kuce,zivotari tako na minus 20 i plus 40. @Krotka, kakve veze sada imaju ova oprostajna pisma Vasudevinasa zivotinjama i ovim slucajem? Edited by Teja
Link to comment
Nisi nepoznat na forumima, evo kako si se "oprostio" od b92. Ispod časti mi je da komuniciram sa tobom.Kraj
Evo, pukni i mene u isti koš sa vasudevom zato što je meni sve što je on napisao više nego razumno. Čak, i previše ozbiljno i korektno za ovakav jedan topic.
Link to comment

kako je super nesto biti ispravan long distance.a da je pas uginuo, peticija bi sluzila - cemu?steta sto psi ne umeju da govore.ljudi umeju, i poneki ponekad recimo u beogradu mole za malo hrane.nisam primetila da ih neko slusa.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...