Jump to content
IGNORED

Jedno sasvim novo i drugačije Presidency..


Roger Sanchez

Recommended Posts

Miller je veliki udarac za Tinu™, ne samo zbog gubitka jakog saveznika u Senatu, nego izbog toga sto je izgubio od Murkowski, koju ona ne podnosi... the feeling is mutual, naravno. Postavlja se i pitanje za 2012. Ako nemoze da progura favorita u sopstvenoj drzavi, protiv write in kandidata, kako ce dobiti bilo koga na predsednickim izborima. Plus ce neko sugurno, in the long run, da joj zameri za Angle i O'Donnell.

Link to comment
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • WTF

    399

  • Roger Sanchez

    334

  • Indy

    197

  • TBoneSteak

    187

Top Posters In This Topic

Posted Images

Aha, znači i ti si za nemiješanje države u tvoj život, Tea Parteejašu...Razotkriven si! dry.gif
Ja to rešavam parcijalno, od slučaja do slučaja. Fond za drenažu ulica u cilju sprečavanja poplava može (prošlo!), kamere na raskrsnicama ne može (nije prošlo!). Volim kada narod misli kao ja, makar u lokalu. moreofftopic: kada za 4 godine policija napiše 800 hiljada kazni za prolazak kroz crveno u opštini koja ima 3 miliona stanovnika, i kada se nemreš žaliti na kaznu kada te uhvati kamera, onda je samo 1 od dve opcije moguća:1. Ovde se vozi ko u Kairu2. Oni šteluju kamere da bi popunili opštinski budžet.
Inače, Obama ima srećicu, osto mu je Senat.. malo će mu manje bušiti zube nego Bubbi.
Sa'ćemo da vidimo od čega je Berry napravljen...
Link to comment

Хехе, сценарио за изборе као да је писао Савиндан или Седмица. Лудаци су преузели азил, а изгласала их је боранија на радост дебелих мазгова који су најодговорнији за целу фртутму. Обама више нема шансу да уведе муслиманску социјалистичку џамахирију. Сада ће морати да се натеже две године са дијаболама наспрам којих Гингричева екипа изгледа као Дом лордова. Уосталом, ко са Обабом шурује, сам у њу пада.

Link to comment
Уосталом, ко са Обабом шурује, сам у њу пада.
biggrin.gif Pa i Tadić šuruje s njom. Vidjelo se to! tongue.gifBtw. ona je međ kanibalima danas cool.gif> papua.jpg Edited by Roger Sanchez
Link to comment

Ne zaboravimo da su nam ipak ostali praviti društvo i Harry Reid, i njegova hottest member:

20100911_gillibrand_560x375.jpg

Njen stari distrikt (NY-20)je doduše otišao bogu na istinu. Prošli puta zamalo, sad nije bilo spasa...

Link to comment
Au, ode Ilionis. To je prilicno iznenadjenje.
pa ono...kad pogledas da se Mr.O setio tek prosle subote da dodje (3 dana pred izbore) i podrzi alexija, a pritom u 2 godine bio samo da otvori fordovu fabriku i obidje par vecerica da pokupi lovu i nije toliko iznenadjenje..+ alexi ima 34 god i dosta toga je vec sjebao. u svakom slucaju, ne zna se koji je gori od dvojce.btw, danas jedna uzasno tupava i bezidejna press konferencija precednika... Edited by scepa
Link to comment
Хехе, сценарио за изборе као да је писао Савиндан или Седмица. Лудаци су преузели азил, а изгласала их је боранија на радост дебелих мазгова који су најодговорнији за целу фртутму. Обама више нема шансу да уведе муслиманску социјалистичку џамахирију. Сада ће морати да се натеже две године са дијаболама наспрам којих Гингричева екипа изгледа као Дом лордова. Уосталом, ко са Обабом шурује, сам у њу пада.
Cudi me da ih nema ovde da likuju i da slave. Sad cemo da vidimo sta je stvarno taj Tea Party. Hoce li Rand Paul imati cojones da se na govornici 1 Senata pokenja na iRaq/Afghanistan vojne avanture? Da li ce se aktivisti™ najebati keve svakom House/Senate freshmenu na town hall-u kad povecaju vojni budget i Medicare?
ako nista drugo, bice zabavno gledati ove ludake. :wub:
Bice zabavno? Vec je zabavno, prijatelju moj. Propusti li ti Boehnerove suze radosnice jer mu se ostvario 1 American Dream? (I waited tables, swept the floors, did the work that only Mexicans should do..) Vide li ti kako place i brat 1 vestice™? A tek Paladinov concession speech sa sve bejzbolkom™ u ruci? Vrh!
Link to comment
I mozel meni neko ko detetu od 6 godina da objasni sto su ameri glasali za republikance? :unsure:
"It's the economy, stupid" - platforma na kojoj je Klinton dobio izbore 1992 (iako je Buš stariji dobio rat u Iraku).
Link to comment
Cudi me da ih nema ovde da likuju i da slave.
Sedmica je banovat, a ja sam moderaciji skrenuo pažnju na njegovog klona pa mu je verovatno malo truba da se alternativno uloguje.
Link to comment
×
×
  • Create New...