Jump to content
IGNORED

Jedno sasvim novo i drugačije Presidency..


Roger Sanchez

Recommended Posts

http://www.guardian.co.uk/uk/2010/oct/10/english-defence-league-tea-partyThe English Defence League, a far-right grouping aimed at combating the "Islamification" of British cities, has developed strong links with the American Tea Party movement.An Observer investigation has established that the EDL has made contact with anti-jihad groups within the Tea Party organisation and has invited a senior US rabbi and Tea Party activist to London this month. Rabbi Nachum Shifren, a regular speaker at Tea Party conventions, will speak about Sharia law and also discuss funding issues. Edited by Gandalf
Link to comment
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • WTF

    399

  • Roger Sanchez

    334

  • Indy

    197

  • TBoneSteak

    187

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mark Halperin je napisao dugački nadgrobni govor prvoj polovici Barryjevog mandata.Ono što ja vidim pozitivno, kao poštovatelj 1 Bubbe, jest da su oni koji su kenjali po njemu zbog '94 - sada, 16 godina kasnije u ama baš istim govnima kao on. Jel tako Axelrode? DADT? On the books bro, here to stay. Ali bavili su se njim ohoho, i nakraju napravili manji pomak po tom pitanju od Bubbe. Healthcare reform? Nakon lendslajda koji će se sve vjerojatnije dogoditi za nekoliko tjedana, toj reformi će iščupati utrobu. A tko? Ne Gingrich, Livingstone i DeLay, nego Vitter, DeMint i legija friških kooksova, kao npr Sharron Angle koja je u poolovima prestigla (would you believe it?) Reida. Situacija je tako luda, a Bijela kuća tako bespomoćna da bi i O'Donnel luđakinja do 2 'vembra mogla postati electable.Eto, dragi Barry, ajde učini nam uslugu i vrati staru magiju, da ne bi tu podbacio i ispod Bubbe, koji je ipak iskemijao drugi mandat. Da ne bi bilo svašta.

Link to comment
Eto, dragi Barry, ajde učini nam uslugu i vrati staru magiju, da ne bi tu podbacio i ispod Bubbe, koji je ipak iskemijao drugi mandat. Da ne bi bilo svašta.
Ne dopada ti se mogućnost da Barry sledećih 6 godina vlada kao Bubba poslednjih 6 godina mandata? ;) (minus pušenje ispod stola, naravno, ipak je Barry 1 gospodin za arkansaškog rednecka)
Link to comment
Eto, dragi Barry, ajde učini nam uslugu i vrati staru magiju, da ne bi tu podbacio i ispod Bubbe, koji je ipak iskemijao drugi mandat. Da ne bi bilo svašta.
Ne brini se, kad ovi mentoli preuzmu Congress, a verovatno i Senate, drugi mandat mu ne gine. 2 godine gledanja ludaka tipa Angle i O'Donnell za govornicom Senata + jos mase njih koji ce da ulete u House bice dovoljno da animiraju 1 Dem bazu™ 2012. A jos kad neki od ovih Teabaggera koji imaju po neki gram mozga vide kako mlade nade tipa Rand Paul preko noci postaju sellouts i nastavljaju tamo gde je GOP stao 2006, bice to zavrsni udarac. Edited by WTF
Link to comment
Ne brini se, kad ovi mentoli preuzmu Congress, a verovatno i Senate, drugi mandat mu ne gine. 2 godine gledanja ludaka tipa Angle i O'Donnell za govornicom Senata + jos mase njih koji ce da ulete u House bice dovoljno da animiraju 1 Dem bazu™ 2012. A jos kad neki od ovih Teabaggera koji imaju po neki gram mozga vide kako mlade nade tipa Rand Paul preko noci postaju sellouts i nastavljaju tamo gde je GOP stao 2006, bice to zavrsni udarac.
+ Sara Palin ispred GOP-a, i to bi bilo to. Jedini realni problem je Hilari koji se nenametljivo nameće kao bolji izbor za veep-a (a možda i preCednika) od Barry-ja.
Link to comment
Link to comment

moram da podelim s vama vickastost hildoga. kakav spin, kakvi bakraci, tu su average joe fraze, sve po protokolu. srednjoskolcima i studentima u sarajevu, da nauce konacno kako treba.

So now we have an African American president. We have someone who could never have been elected in my country just a short while ago. And I ran against him, as you know. I tried to beat him.(Laughter.) And he won, and then when he won, he asked me to work with him. Now, in many countries, that would still seem like such a strange idea. If you’re in a political contest, it should be a zero-sum game, winner takes all. But that’s not how we see it, and I’m often asked how could I go to work for President Obama after trying to defeat him. And the answer is simple: we both love our country. And at some point, that has to be the mindset that develops here. And it comes from small steps, not just big ones but small, many hundreds of thousands of small steps. I come from a country that is the most pluralistic in the world. That doesn’t mean we all love each other. That doesn’t mean that we all spend our time overcoming lingering cultural or historical or religious or ethnic problems. But it means that every single day, the vast majority of us go about our business without trying to make that situation difficult.
Link to comment
Mislis da bi Hillary isla na 1 primary challenge 2012?
Ako ne mere za veep-a, možda se i reši da testira vodu u prajmarijima. Sve će zavisiti kako se Beri bude nosio sa novim republikanskim talasom od januara 2011. Ako mu ne krene baš najbolje pod presijom Teabagger-a, već je vidim kako likuje što smo izabrali neiskusnog umesto nje, ali nikad nije kasno da se predomislimo i ispravimo grešku.
I kako bi opravdala to sto je bar 2 godine bila deo te administracije protiv koje se sad bori?
Magična rečenica je "bila sam ministar inostranih poslova, potpuno van domaće politike". Što je, btw, potpuno tačno. Seva Milisavu iz Ajove paja što se Jevreji i Palestinci nisu pomirili pod nadzorom Hilari, najveća mu je briga što su ga je Beri naterao da plaća obavezno zdravstveno osiguranje, pa sad nema izgovor što je škrbav u usta.
Link to comment
Ako ne mere za veep-a, možda se i reši da testira vodu u prajmarijima. Sve će zavisiti kako se Beri bude nosio sa novim republikanskim talasom od januara 2011. Ako mu ne krene baš najbolje pod presijom Teabagger-a, već je vidim kako likuje što smo izabrali neiskusnog umesto nje, ali nikad nije kasno da se predomislimo i ispravimo grešku....Magična rečenica je "bila sam ministar inostranih poslova, potpuno van domaće politike". Što je, btw, potpuno tačno. Seva Milisavu iz Ajove paja što se Jevreji i Palestinci nisu pomirili pod nadzorom Hilari, najveća mu je briga što su ga je Beri naterao™ da plaća obavezno zdravstveno osiguranje, pa sad nema izgovor što je škrbav u usta.
Nuts! ®© by McAuliffe
Link to comment

ekonomija ce da sredi izbore 012glasace se izmedju 2 opcije=> djimikarteroveberiobamine vs ronaldreganovemiteromnijeve :D svi znamo kako je prosla djimikarterovaberiobamina :wicked: da ne bude da ne stavljam novac u tamo gde su mi usta, evo spreman sam (za dom) da se i okladim; tko hoce da se kladi u lovu I'm all yours, baby :wicked: mitaromni ce da rasturi beriobamu 012what say you :wicked:

Link to comment
Ako ne mere za veep-a, možda se i reši da testira vodu u prajmarijima. Sve će zavisiti kako se Beri bude nosio sa novim republikanskim talasom od januara 2011. Ako mu ne krene baš najbolje pod presijom Teabagger-a, već je vidim kako likuje što smo izabrali neiskusnog umesto nje, ali nikad nije kasno da se predomislimo i ispravimo grešku.
Ja mislim da ako ona hoce da ide u primary za 2012, onda je jedini logicni scenario da u roku od mesec dana najkasnije od dolazeceg 11/2 Dem potopa da ostavku razocarana i uvredjena trenutnom administracijom i da zapocne 1 kampanju cim sto pre. Nema ona vremena da ceka rezultate Barry vs The Teabaggers okrsaja, pametnije joj bi bilo da gradi svoju kampanju na tome sto je pod Barry-jem izgubljena 1 vecina u House, a verovatno i u Senatu.
Magična rečenica je "bila sam ministar inostranih poslova, potpuno van domaće politike". Što je, btw, potpuno tačno. Seva Milisavu iz Ajove paja što se Jevreji i Palestinci nisu pomirili pod nadzorom Hilari, najveća mu je briga što su ga je Beri naterao da plaća obavezno zdravstveno osiguranje, pa sad nema izgovor što je škrbav u usta.
Eh, ti Milisavi iz Ajove™ kojima je 1 Obamacare najveci trn u oku, pa oni nisu za njega glasali ni 2008, niti verujem da bi glasali za Hillary, koja bi(da je ona postala predsednik 2008) verovatno izboksovala taj health care bill sa sve public option.
ekonomija ce da sredi izbore 012glasace se izmedju 2 opcije=> djimikarteroveberiobamine vs ronaldreganovemiteromnijeve :D svi znamo kako je prosla djimikarterovaberiobamina :wicked: da ne bude da ne stavljam novac u tamo gde su mi usta, evo spreman sam (za dom) da se i okladim; tko hoce da se kladi u lovu I'm all yours, baby :wicked: mitaromni ce da rasturi beriobamu 012what say you :wicked:
I says da ti trcis ko zdrebe pred rudu, mada se generalno slazem sa tvojom prvom recenicom. Sacekaj leto 2011, da se malo iskristalise™ situacija, pa onda pravi prognoze. A ako hoces neku lovu da dobijes, igraj recimo na Rams i Raiders na kladionici sad u nedelju.
Link to comment
Nuts! ®© by McAuliffe
Potcenjuješ sposobnosti 1 žene? Nisam verovao da to od tebe mogu da čujem.
Ja mislim da ako ona hoce da ide u primary za 2012, onda je jedini logicni scenario da u roku od mesec dana najkasnije od dolazeceg 11/2 Dem potopa da ostavku razocarana i uvredjena trenutnom administracijom i da zapocne 1 kampanju cim sto pre. Nema ona vremena da ceka rezultate Barry vs The Teabaggers okrsaja, pametnije joj bi bilo da gradi svoju kampanju na tome sto je pod Barry-jem izgubljena 1 vecina u House, a verovatno i u Senatu.
I to je moguće, mada nije verovatno da će baš ona biti prvi pacov koji beži s' broda sa prvim tamnim oblacima koji se pojavljuju na horizontu. Mis'sim, ako je uspela da ubedi belu radničku klasu pre dve godine da je već 30 godina u politici i da je trčala preko piste u Tuzli pod snajperskom pabljom... zašto si toliki pesimista da ih neće ubediti godinu dana pred izbore da je oduvek bila 1 autsajder u ovoj administraciji?
Eh, ti Milisavi iz Ajove™ kojima je 1 Obamacare najveci trn u oku, pa oni nisu za njega glasali ni 2008, niti verujem da bi glasali za Hillary, koja bi(da je ona postala predsednik 2008) verovatno izboksovala taj health care bill sa sve public option.
Zaboravi ti koja je bila seča vena međ' Milisavima (doduše iz Ohaja) kad je bilo jasno da je gospoja ispuhala na prajmariju? Ne sećaš se koliko se bela radnička klasa iz middle Amerike (koja inače nije rasistička, ali...) zaklinjala da će da apstinira na izborima? Sitovacija se preokrenula tek kad je Billy stao iza Obame par meseci pre izbora.
Link to comment
Potcenjuješ sposobnosti 1 žene? Nisam verovao da to od tebe mogu da čujem.
Imaš neku posebnu motivaciju za lupetanja? Mržnju prema 1 ženi, iskonsku, jaku? Tražiš li u njoj ono prvotno, esencijalno zlo, podlost kojoj premca nema?Ja ju točno ocjenjujem. Challenging a sitting president, head of your party - to rade outsideri, političke samoubojice i Tedovi Kennedyji. Ako ona zaista ima neke vrhunske ambicije za svoje 7. i 8. desetljeće života, što sumnjam, 2012 je godina koju će preskočiti, i zbog situacije u polufinalu, i zbog situacije u finalu. So, do cut the crap, pretty please.Ne znam tko će biti GOP nominiranec, ali Romney to sigurno neće biti. Money will only get him so far. Palin. Huck. DeMint. Jeb. Netko od njih is the GOPone™
Link to comment
×
×
  • Create New...