Jump to content
IGNORED

Jedno sasvim novo i drugačije Presidency..


Roger Sanchez

Recommended Posts

brewer-obama.jpgsum old/very old/older then shit/ gringo cunt from erzonah talkin 2 dis nice meskin dude by the fireplace n theres sum fuckin fruit there 2. aint she gonna ask im 4 paperz?
Link to comment
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • WTF

    399

  • Roger Sanchez

    334

  • Indy

    197

  • TBoneSteak

    187

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jesi ti normalan covece, gde da mu trazi papire, vidis li ti kako se sasrala od straha pa se moli Jesus Christu da je ovaj smedji ne ubije and/or pokrade and/or siluje bas tim redosledom? Sto nije povela 1 sheiff Joe-a kao telohranitelja, on bar zna kako se postupa sa smedjima i onim jos tamnijima.

Link to comment
800px-HelenThomasAndBarackObama2009.jpghuh.gifangry.gifangry.gif
Helen Thomas issued the following statement today: “I deeply regret my comments I made last week regarding the Israelis and the Palestinians. They do not reflect my heart-felt belief that peace will come to the Middle East only when all parties recognize the need for mutual respect and tolerance. May that day come soon.” (June 4, 2010)
Haha, nice try, ali The Osovina Jeruzalem-Washington traži veću žrtvu.
Helen Thomas announced Monday that "she is retiring, effective immediately," according to a statement from Hearst newspapers.<White House Correspondents' Association (WHCA) President Ed Chen criticized her in a statement Monday, sent out before the news of her resignation. "Helen Thomas' comments were indefensible and the White House Correspondents Association board firmly dissociates itself from them. Many in our profession who have known Helen for years were saddened by the comments, which were especially unfortunate in light of her role as a trail blazer on the White House beat," he said. The WHCA has been criticized for allowing Thomas a prized front-row seat in the White House press room even though she was no longer a reporter but a columnist. The association said it would address the matter in a meeting Thursday."We want to emphasize that the role of the WHCA is to represent the White House press corps in its dealings with the White House on coverage-related issues. We do not police the speech of our members or colleagues. We are not involved at all in issuing White House credentials, that is the purview of the White House itself. But the incident does revive the issue of whether it is appropriate for an opinion columnist to have a front row seat in the WH briefing room. That is an issue under the jurisdiction of this board. We are actively seeking input from our association members on this important matter, and we have scheduled a special meeting of the WHCA board on Thursday to decide on the seating issue," Chen said.
Tako je, beat the old PinC hag down, off with her head. U četvrtak će bogovi AIPACa i Michael Oren biti zadovoljeni. Guillotine is scheduled.
Link to comment

Inace, njeni roditelji su u Ameriku emigrirali iz Libana. Ipak, 89 godina + antisemitisticke izjave, red joj je da ode u zasluzenu penziju i ustupi mesto nekom mladjem.

Link to comment

Pa naravno da je baba ispalila, i da je ispalila ono što misli. Meni je žao što je bila jedina u Press Roomu koja je furala malo drukčiju priču oko Blistoka, i upravo ju je zato ova ljiga nasanjkala ('who are arresting everybody today', hook+sinker naughty.gif) Why ljiga?

DEAR MR. PRESIDENT,I would like to invite you to join me on a trip to the State of Israel. It is important for you see with your own presidential eyes the country and the people. One cannot necessarily always rely on second or third parties or reporters to transmit all the vital information one needs in order to make important critical decisions. Please join me. I look forward to hearing from you. THANK YOU MR. PRESIDENT.In peace, Rabbi David F. Nesenoffdavid.jpg
kdpinside.pngDanas, kada joj se glava okotrljala, je objavio i cijeli intervju+ krenuo je u victory lap po Foxu Edited by Roger Sanchez
Link to comment

jadna helen :( se tokom svoje dugogodisnje WH karijere najela dosta kosher dill pickle propagande da me ne cudi da je povratila antisemitizmom.kad sam vec kod kosher dill pickles, pade mi na pamet ona stara od general-majora mladica/ovaj... general-majora sharona/trenutno terri schiavo... parafraziram.... palestince cemo staviti u 1 pastrami sandwich.... mi ovde, oni u zapadnoj obali, a mi na istoku zapadne obale.... pa nas niko, ni UN ni US za 25 godina nece moci rastaviti.... tome ima vec vise od 35 godina, znaci uspeli su.opet, pade mi na pamet proslonedeljno izdanje time magacina, najveceg US merkn magacina, na, na zalost samo nekih 60-ak strana :( /sta rade internetsi/, a u njemu clanak 'bibi i barack' u kome se objasnjava stanje odnosa US merke&isreala... daklem, bibi&barry su jednaki, odnosno bibi je jednakiji od US preznitasta sam ja koji kurac glasao za merkn preznita po imenu obama ako ce tamo neki blistokni©roger) chetnik da mu bude ravnopravni sagovornik?pa, sta smo mi koji kurac? zidovska interesna sfera. ma, jebem nas :D idem natrag u srbijicu...

Edited by TBoneSteak
Link to comment

Nego, braco, zasto sto krenuli na nas jadne?Od 30.000 radnika BP, 20.000 je u Americi, pola clanova Upravnog odbora je iz SAD, regulaciju sprovodi vasa Agencija, a pos'o oko drillinga je imao i Haliburton?I jos se kompanije odavno ne zove British petroleum vec BP?Zato ce sutra Rooney i kompanija da kick your arse, da shvatite pravo znacenje te recenice.Zivela Kraljica Baba!

Link to comment
Nego, braco, zasto sto krenuli na nas jadne?Od 30.000 radnika BP, 20.000 je u Americi, pola clanova Upravnog odbora je iz SAD, regulaciju sprovodi vasa Agencija, a pos'o oko drillinga je imao i Haliburton?I jos se kompanije odavno ne zove British petroleum vec BP?Zato ce sutra Rooney i kompanija da kick your arse, da shvatite pravo znacenje te recenice.Zivela Kraljica Baba!
Hear hear!
Link to comment

To je valjda zato sto onaj Tony Hayward i po glasu a i po izgledu lici na 1 autenticnog™ Tekasasanina. cool.gif Znas kako je prijatelju, 1 kriza ovde, a mi Ameri em nikad ni za sta nismo krivi, niti ikad priznajemo krivicu, dovoljno smo krivili Islamofasiste™, pa posle i Meksikance i ostale Indijance, sad je dosao red na vas. Sta da vam radim, da niste pukli tamo oko 1776 i 1783 potpisali Pariski Ugovor, sada bi nam BP bila 1 domaca™ firma, i mi bismo bili podanici 1 Kraljice, i sve sto ide pride.

Link to comment
Hail.gif pace stvarno si retko posten covek. ukapirao si foru na kraju, a ipak si ostavio u postu svoje bukvalisticko zapitkivanje
Греота да се баци, кад сам већ написао. А и увек волим да помажем спрдати.
Najsmesnije/najtuznije/najbizarnije u svemu tome je da je taj isti Frum naturalizovani drzavljanin, rodjen u Kanadi, koji je ovde dosao i prvi korak ka emigraciji u US&A napravio na ....(drumroll please)... 1 studentskoj vizi! :lol:
Потурица гори од Турчина, као и увек. Свако покољење усељеника покушава да буде последње.
Margiotta i Tedesco. Obojica pricaju kao likovi iz Sopranos, i osecam da jos imaju NY ili NJ registraciju na kolima, i araspakovanu™ U-Haul prikolicu ispred garaze.
А и Тедеско је орђинале талијано - то је италијански назив за Аустријанце :).Речене камионе одавно зовемо хула-хуларж. Међу своје подвиге овде убрајам једно окретање оног средњег са кутијом од 14 стопа, на паркингу испред зграде, са све приколицом.
Ja samo da se pohvalim da je moj muž imao nadimak plivadončić, u prethodnoj firmi dok je išao biciklom na posao. ;)
Је ли тачна она прича да је Плива престала да прави пливадоне, а преузела Крка, па су се онда звали кркадони?
pa, sta smo mi koji kurac? zidovska interesna sfera. ma, jebem nas :D idem natrag u srbijicu...
Да знаш. Радио сам у јеврејској фирми, истина од куће, али и оно месец-два што сам проборавио на лицу места... како они могу да раде шта хоће, чудо једно.
Link to comment
Да знаш. Радио сам у јеврејској фирми, истина од куће, али и оно месец-два што сам проборавио на лицу места... како они могу да раде шта хоће, чудо једно.
Sta je to "jevrejska firma"?
Link to comment

Ozbiljno sada, malo mi je glupo to mesanje BP sa fudbalskom utakmicom, i sav taj hype. In this day and age, kad je svaka velika firma multinacionalna i multi-whatever-the-fuck-else taj nacionalisticki naboj je nepotreban. Is BP fuckin' evil? Hell yeah, they are! Is it because they are English? Fuck no, it's because they're evil, and that's that. Nema potrebe da ih uvlacimo u sutrasnju utakmicu. Da li cemo sutra da standardno karamo Engleze? Verovatno, i to ne iz nekog pravednog gneva zbog BP, nego cisto zbog toga jer vuku komplekse od nas jos od 1776. Was Tony Blair Clinton's and W's bitch? Damn right he was! When Barry says "jump" what's this Cameron bitch gonna say? "How high?", that's right son. Tomorrow we just assert our dominance, this time on a soccer field (or football pitch as you Limeys would say it), it's just another day, I know it will hurt for this is a sport that you consider yours, nonetheless just get a tube of KY jelly and grab your ankles. USA! USA! USA!

Link to comment
×
×
  • Create New...