Jump to content
IGNORED

Jedno sasvim novo i drugačije Presidency..


Roger Sanchez

Recommended Posts

Evo, i Huckabeeju se ne svidja ovaj CPAC, kaze da je "suvise libertarijanski". Naravno, kad je na pooll-u pobedio Paul.
Pa Ron Paul redovno pobedjuje na svim tim poollovima™, ali sta mu to vredi? Covek ima jak™ grassroots support (pre 2 godine je moj grad bio sav izlepljen njegovim posterima), ali je u mnogim svojim misljenjima izvan mainstreama koji propagira Demopublican masina.
Heh, vi ne kapirate da su tipični republikanci ti koji su "opaljenici", kao i tipične demokrate, a ovi opaljenici na koje ti misliš su oni koji imaju šansu da ih vrate k pameti... Tj. nemaju šansu. Imam utisak da ste slabo slušali šta Beck zaista priča, uostalom šta može da se čuje kad se pođe od stava "ovaj je budala".
Covek koji na svom TV show histericno place, urlice, recituje poeziju koju je licno spevao u cast 1 Tine™, i simulira polivanje zivog coveka benzinom i subsekventno spaljivanje istog je nista drugo nego budala. Zasto su njemu dali da propagira njihove stavove? Ima u GOP normalnih ljudi, ali kad treba da se posalje poruka zasto se uvek regrutuju kreteni kao Beck, Limbaugh, ili Coulter?
Bilo bi lepše da se rasprava vodi o stavovima, a ne ličnostima, ali da ne očekujem previše.
Bilo bi lepse ali ne moze. Izvini sto T-Bone, ja, i neki drugi koji prozivesmo zadnju deceniju ovde pod GOP vlasti nismo uspeli da za 13 meseci sve to zaboravimo pa da se odusevimo praznim pricama koje sada prodaju isti oni sto su cutali, spavali, ili radili fuck knows what od 2000-2008 dok su se W i GOP led congress pokenjavali po vecini istinskih™ principa Americkog konzervativizma, a ponajvise po libertarijanskom delu istog. Tada se cutalo ili se promovisalo neko jedinstvo u ime borbe protiv islamofasizma™, ili kojeg vec drugog bauka, i nije bilo vazno sto su se drzavne pare arcile, a licne slobode i prava smanjivale. I tada niko od njih nije pozivao na tea parties, niko od njih se nije zalio na "ogromnu federalnu vlast" ili na "lopove iz Washingtona". Sve je bilo divno i krasno dok "Socijalista iz Najrobija" nije dosao i sjebao tu idilu u rekordnom roku. I ajde pa da poverujem da stavove zastupaju neki novi drugaciji ljudi, ali tu su opet ista govna tipa Cheney, DeLay, Tina™, Rove, plus ovi Fox Noise klovnovi.
Link to comment
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • WTF

    399

  • Roger Sanchez

    334

  • Indy

    197

  • TBoneSteak

    187

Top Posters In This Topic

Posted Images

za plazu ne znam. proveo sam celo jutro sa konjima. pomagao sam 1 prijateljici da evakuise njenu konjsku ergelu, skola za jahanje konja+konjski trening/cupkanje u mestu, prednje noge/zadnje noge koordinirano/galop/trcanje u krug i sl.

Link to comment
ne vidim cemu rasprava o glenu koga gledaju pemzioneri u slobodno vreme/ceo dan. njima valjda imponira. kad covek ostari ima potrebu da uziva u podjebavanju, sta li?
Gluposti. Pemzioneri su ti koji uglavnom gledaju vesti. Uostalom, lako se moze na internetu proveriti ko koga i koliko gleda. Target demo za cable news je, cini mi se, 25-54, a tamo GB ima vise gledaoca nego Olbie, Matthews i Maddow zajedno. Normalno, treba napomenuti da GB ide u 5 PM, a ovi sa MSNBC-a u 7, 8 i 9 PM, ili takozvani primetime. Ovo su brojke od 10 Februara ove godine, pre pocetka Olimpijade, u zagradi su 25-54 gledaoci: Glenn Beck – 2,969,000 viewers (777,000) Hardball w/ C. Matthews – 641,000 viewers (153,000) Countdown w/ K. Olbermann – 1,123,000 viewers (299,000)Rachel Maddow Show — 884,000 viewers (242,000) izvor
Link to comment
bilo je pojacanog lokanja piva/benzina/trave/uglja za rostilj/bratwursta.... good ol brats :D masovno razocarenje da se nista nije dogodilo
Blago vama kad vam je leto 24/365, pa mozete da rostiljate u Februaru. Dobro ste se izvukli, Pat Robertson mora da je popizdeo, cenim da ste mu zbog izdavanja lazne krstenice Obami bili visoko kotirani na listi mesta koje treba da iskuse 1 Boziji Gnev™.
Gluposti. Pemzioneri su ti koji uglavnom gledaju vesti. Uostalom, lako se moze na internetu proveriti ko koga i koliko gleda. Target demo za cable news je, cini mi se, 25-54, a tamo GB ima vise gledaoca nego Olbie, Matthews i Maddow zajedno. Normalno, treba napomenuti da GB ide u 5 PM, a ovi sa MSNBC-a u 7, 8 i 9 PM, ili takozvani primetime. izvor
Penzioneri uglavnom gledaju Nightly Network TV News (CBS, NBC, ABC) u 6:30PM. Sta ces, stare navike tesko odumiru. Becka uglavnom gledaju azaposleni™. Ja njega i da hocu ne mogu da gledam (bar ne uzivo) jer sam jos na poslu u to vreme.Inace kada se pogledaju sve te brojke koje si gore stavio, dodje se do jos 1 zanimljivog zakljucka. Saberes sve te gledaoce zajedno (i Beck, i Rachel , i Matthews, i Olbermann) i dodjes do cifre od oko 6 miliona. To je nevidjeno mali broj ljudi za ovoliku zemlju.
Link to comment

Napisacu istu stvar kao i na 'UK izbori' topicu kad sam replicirao Brave Margot... Ne zivim u USA i bilo bi stvarno pretenciozno, arogantno i glupo da tebi objasnjavam who is what in the US of A. Osim toga, navijas za VT i stvarno mi je neprijatno da se raspravljam sa tobom. ;) That being said, argument™ da uglavnom nezaposleni gledaju GB-a je nadmasio onaj o penzionerima. Dakle, teska glupost... posebno kad se uzmu u obzir brojke O’Reilly-a i Hannity-a, osim ako ne smatras da njih gledaju mamurni nezaposlenici posle afternoon nap ili penzioneri koji su se spontano probudili da popiju lekic.

Link to comment
Glenn Beck – 2,969,000 viewers (777,000) Hardball w/ C. Matthews – 641,000 viewers (153,000) Countdown w/ K. Olbermann – 1,123,000 viewers (299,000)Rachel Maddow Show — 884,000 viewers (242,000)
mozda je 1 od razloga nepopularnosti liberalnog smaranja istorijske prirode /nacin na koji je US naseljena => nepoverljivost medju raznim grupama/+prevalentni protestantizam /red, rad (i stega)/, tudje necemo, $voje nedamo, kojima je suprotstavljena 1 nakazna ideja redistribution of wealth koju gornja trojka (mozda?) propagira.opet, mozda je prakticne prirode, jer se desnicari vec decenijama bune da su (popularni) tv dnevnici abc/nbc/cbs liberalne orijentacije; dakle potreba ka 1 istinskom konzervativnom mediju kao sto je fox?
Link to comment
mozda je 1 od razloga nepopularnosti liberalnog smaranja istorijske prirode /nacin na koji je US naseljena => nepoverljivost medju raznim grupama/+prevalentni protestantizam /red, rad (i stega)/, tudje necemo, $voje nedamo, kojima je suprotstavljena 1 nakazna ideja redistribution of wealth koju gornja trojka (mozda?) propagira.opet, mozda je prakticne prirode, jer se desnicari vec decenijama bune da su (popularni) tv dnevnici abc/nbc/cbs liberalne orijentacije; dakle potreba ka 1 istinskom konzervativnom mediju kao sto je fox?
Tvoj post mi je apsolutno nejasan. Molim te, ako imas vremena, da mi objasnis korelaciju nacina US naseljavanja, nepoverljivosti izmedju raznim grupama™, prevalentnosti protestantizma (GB je mormon, Hannity i O'Reilly su katolici) i ostale gluposti koje si uspeo da istipkas™ u ovakvom kratkom postu sa faktom da si lupetao/lagao oko Beck-ove publike koju navodno sacinjavaju samo pemzioneri, posto su quote-ovao moji post koji se bavi time.
Link to comment

sasvim je moguce da postoji uzrocno/posledicna veza izmedju US kao 1 relativno mlade/emigrantske zemlje i relativno konzervativne/desno od centra/ svakodnevne politike (ako su razne nacije/religije delovale kao centrifugalne snage ). ovo desno od centra, ako se prihvati teza koju forsiraju sa desne strane politickog spektra. opet, dosta puta je u forumskim anketama prezvakana tema o pomerenosti US levo/desno/centar u odnosu na levo/desno/centar u old worldu (ili je ta razlika nekada bila izrazenija?).e sad, koliko je protestantizam (sigurno znas vecinska, za razliku od katolicke koja je manjinska)delovao kao jedna koheziona/centripetalna snaga iz koje bi mogla da se izrodi 1 leva ideologija je drugo pitanje.mozda nam je konzervativizam 1 prirodno stanje? popularnost GB i O'R takodje?kapiras da je ovo gore o glenu itd. samo 1 zezancija, zar ne?

Link to comment
Napisacu istu stvar kao i na 'UK izbori' topicu kad sam replicirao Brave Margot... Ne zivim u USA i bilo bi stvarno pretenciozno, arogantno i glupo da tebi objasnjavam who is what in the US of A. Osim toga, navijas za VT i stvarno mi je neprijatno da se raspravljam sa tobom. ;) That being said, argument™ da uglavnom nezaposleni gledaju GB-a je nadmasio onaj o penzionerima. Dakle, teska glupost... posebno kad se uzmu u obzir brojke O’Reilly-a i Hannity-a, osim ako ne smatras da njih gledaju mamurni nezaposlenici posle afternoon nap ili penzioneri koji su se spontano probudili da popiju lekic.
Kakve veze imaju brojke O'Reilly-a i Hannity-a, osim sto su to programi na istom kanalu? Hoces da kazes da svaki GB fan automatski gleda ovu dvojicu? Da, neki gledaju sva 3 show, ali neki to ne rade. Znam licno ljude koji su GB fanovi a recimo Rasu™ ili Bill-O-a ne mogu da smisle i obratno. Mi ovde pricamo o GB, ciji se show daje u 5PM, kad velika vecina ljudi ovde ili jos uvek radi ili je na putu s posla ka kuci. Ne znam da li se u te brojeve racunaju i domacinstva gde je DVR masina ukljucena da snima show da bi ga neko gledao kasnije. Na kraju krajeva, penzionerima i nezaposlenima je po defaultu lakse da gledaju bilo koji TV show u bilo koje doba dana, to je cinjenica.O relevantnosti, navijanju, etc...

To sto navijamo za isti tim u nekom sportu ne znaci da mora da se slazemo u svemu. I zasto da se ne raspravljamo civilizovano, ti bar izgledas sposoban za normalnu raspravu, za razliku od nekih drugih na ovom topiku. Takodje, to sto ne zivis ovde u USA i sto mozda nikad nisi ni bio ovde ne znaci da ne mozes da das ovde svoje misljenje. Mene nerviraju oni sto dodju ovde i opale neki drive-by/1-liner dosetku ili cisto prilepe etikete bez ikakvog pokrica, kao i oni sto sve gledaju kroz neku "kada ce Amerika/kapitalizam da vec jednom propadnu" prizmu, a inace se u zivot ili u politiku ovde razumeju ko Marica u krivi qrac

Link to comment
×
×
  • Create New...