Jump to content
IGNORED

Jedno sasvim novo i drugačije Presidency..


Roger Sanchez

Recommended Posts

Mislim da bi Demokrati voleli da vide Tinu™ na ticketu 2012. Verovatno zato joj i pridavaju znacaj na 100 raznih nacina svaki dan. Ne vidim kako bi dobili Obamu sa njom na ticketu. Interesantno bi bilo, kad bi na Republikanskom ticketu bio Marco Rubio (pod uslovom da postane senator iz Floride). Iskusan™ kao i Obama, minority, katolik... Nego, Beck je stvarno navukao rage 9/11 truthera™ posle intervjua one Medine iz Texasa... moze se videti na svakom video-u u komentarima ili ako se pogleda 1 emisija Alexa Jonesa.

Link to comment
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • WTF

    399

  • Roger Sanchez

    334

  • Indy

    197

  • TBoneSteak

    187

Top Posters In This Topic

Posted Images

odgledah starog glena na sipeku. najobicnije glupiranje 1 gresnika (alkosa, who gives a fuck, except we just had 1), sada ispravljenog, sto mu daje za pravo da sa pedestala izigrava 1 voditelja emisije na krscanskoj(samo za rogera :D ) kablovskoj televiziji, a takvih je doista puno. doista, ko ih snima i gde pa posle distribuira diljem US, nije mi jasno

Link to comment

Pa to je sve sto si uspeo da vidis (glupiranje ex-alkosa)? Bas nijedan dobar point nije napravio? Nije te se dojmilo ni ono o tome kako treba i kako ne treba izvoziti demokratiju? Ima se utisak da si gledao s predrasudama?

Link to comment
...vec da budu izbog izmedju obame i ovih opaljenika sa kojima su se republikanci gotovo sjedinili
Heh, vi ne kapirate da su tipični republikanci ti koji su "opaljenici", kao i tipične demokrate, a ovi opaljenici na koje ti misliš su oni koji imaju šansu da ih vrate k pameti... Tj. nemaju šansu. Imam utisak da ste slabo slušali šta Beck zaista priča, uostalom šta može da se čuje kad se pođe od stava "ovaj je budala".
Link to comment

pogledaj video pa mi pricaj o cemu sam mislio, jer se beck ni ne pominje u videu. stvar je da su se na cpac-u pojavili likovi koji recimo ne zele da postuju odredjene zakone koji im se ne svidjaju i svoj stav ce braniti oruzjem i ima jos par organizacija cudnih programa.e sada ce demokratama biti jako lako da izdvoje takve likove i da kaze 'ako ne ja onda ovi'a becka sam slusao par puta, doduse ne na cpac-u i uvek mi je bila 'wtf mon?' reakcija

Edited by Hustler
Link to comment

ne vidim cemu rasprava o glenu koga gledaju pemzioneri u slobodno vreme/ceo dan. njima valjda imponira. kad covek ostari ima potrebu da uziva u podjebavanju, sta li?

Link to comment
kad covek ostari ima potrebu da uziva u podjebavanju, sta li?
Tebi isto ide solidno, a ne bih rekao da si mnogo star.Bilo bi lepše da se rasprava vodi o stavovima, a ne ličnostima, ali da ne očekujem previše.
Link to comment

ostarilo se nakon 19 godina slusanja/gledanja konzervativizma i zlog rodjaka neokonzervativizma :D ali, kapiram zamerku pa cu se ubuduce koncentrisati samo na stavove

Link to comment

U nekim stvarima je dobro biti konzervativan... recimo u slanju vojske u tuđe zemlje. U 130 tuđih zemalja, da budem precizan. Tamo niko nije konzervativan u tom pogledu. S druge strane, liberali mogu da budu izuzetno konzervativni ako se povede razgovor o pušenju ili masnoj hrani.Nije to baš tako crno-belo, ni izbliza.

Link to comment
×
×
  • Create New...