Jump to content
IGNORED

Jedno sasvim novo i drugačije Presidency..


Roger Sanchez

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • WTF

    399

  • Roger Sanchez

    334

  • Indy

    197

  • TBoneSteak

    187

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ključno pitanje: je li on teapartier, levičar ili samo ludak? Dajte neka neko odgovori, mrzi me da mislim sam.
Прочитао сам тај његов манифест двапут... и дошао до закључка да није ни луд, само му је пукао филм, онај широки од 70мм.
Link to comment

To sto pravi neke good points u svom manifestu (a pravi ih) ne znaci nikako da nije bio psycho. Te stvari se ne iskljucuju. Meni je zao sto je do toga doslo, obzirom da nije bio glup covek.

Link to comment

jadan covek ali sto rece lenjin 'terorista je burzuj sa bombom'. da bi ovoliko bio razocaran prvo moras puno verovati. meni ovo lici na nesto kao unabomber meets chomsky a zatim idu na caj kod osame.

Link to comment

Americka politicka scena je meni fascinantna. Svaki dan na YT-u gledam GB-a i (ovo ce valjda Njujorker razumeti) "bathtub boy-a". Dali je ikada postojala ovakva netrpeljivost izmedju slona i magarca? Daily Kos, Grkinja koja prica engleski sa akcentom i mladoturci vs. Breitbart, Hotair i 90% talk radio-a. Najjaci je "bathtub boy", koji je doneo svoju Cornell diplomu u emisiji. :Hail: Kakav moron....

Link to comment
Americka politicka scena je meni fascinantna. Svaki dan na YT-u gledam GB-a i (ovo ce valjda Njujorker razumeti) "bathtub boy-a". Dali je ikada postojala ovakva netrpeljivost izmedju slona i magarca? Daily Kos, Grkinja koja prica engleski sa akcentom i mladoturci vs. Breitbart, Hotair i 90% talk radio-a.
Колико се сећам, Маркос Мулицас је Грк. Пратио сам то негде 2003-2005 отприлике, док се нису увукли дубоко и постали (или се открили као) омладинско-интернетски кружок магареће странке.Ал' та сцена је само циркус. Кандидати на обе стране иду у исти комитет по своје мишљење пре него што заукају кампању.
Link to comment
Grkinja je Arianna Stassinopoulos aka Arianna Huffington, samo da pojasnim. :)
А, она што је измислила "како да сви пишу бесплатно за мој сајт а ја постанем славна и свуд ме зову пред микрофон". Чуо сам је више пута, била је редовна на НПРу док смо имали живаца да га слушамо више од сат дневно.Ја у глави спојио кад си споменула Коса и њу, тј нисам се ње уопште сетио, није из истог свемира са њим, иако раде мање више исту ствар. Тј радили су док се Кос није отворено изјаснио као избаченорж одељење Демократа, док је она постала више онако новинарско-коментаторска агенција.
Link to comment

za neupucene, CPAC je godisnji(?) Plenum Centralnog Desnokrilnog Komiteta na kome se u nedogled razglaba Sveto Trojstvo Desnokrilno Mamojebne Ideologije, Manji porezi, Manja drzava i Vise Odbrane&Zastite Nejakog US Naroda i Njegovih Napacenih Interesa.u praksi to je 1 velika auction, podeljena na 3 podaukcije.prvo se biduje ko ce vise da smanji porezepocinjemo sa 27%. ko ce da ih smanji na 26 and a half? 26 1/2 ja ja ja ja(individualni bideri podizu svoje ruke).... jel to cujem 26%? ja ja ja ja.... jel ima neko za 25%? ja ja ja jajajaja... 24 1/2% ja ja ja ja/ i tako su desnokrilni mamojebi spustili poreze na 0, verovatno i ispod nuleprelazi se na drugu aukciju, ko ce da smanji drzavujel hoce neko da smanji drzavu? ja ajjajajjajajajaj .... ko ce jos vise da je smanji? jajajjsajqajJ AAJJAJA ....ko ce najvise da je smanji? ja ja ja ja... ko ce u potpunosti super da je smanji? ja ja ja ja.... jel ima neko da ce jos vise najvise u celini/celosti da je smanji? ja ja ja ja..... i tako su desnokrilni mamojebi totalno smanjili drzavu koja je sada totalno odumrlatreca aukcija, odbrana/zastita napacenog US naroda&njegovih nejakih interesako ce da odbrani/zastiti? ja ja ja ja ..... ko ce jos vise da mi ga odbrani? ja ja ja ja .... ko ce najvise da mi ga odbrani/zastiti? ja ja ja ja... i tako su desnokrilni mamojebi odbranili/zastitili US narod1 video zapis sa tipicnog CPAC Plenumahttp://www.youtube.com/watch?v=KX5VsdjqxNI

Link to comment
Sveto Trojstvo Desnokrilno Mamojebne Ideologije, Manji porezi, Manja drzava i Vise Odbrane&Zastite Nejakog US Naroda i Njegovih Napacenih Interesa.
Ovo treće nikako ne ide s prva dva, dapače, i to skoro niko sa scene tamo ne vidi (osim Ron Paula). Šta znači onaj CPAC presidential straw vote, vidim da je Ron Paul na čelu? Da li to ima neke veze (verovatno da nema, čim se pominje slama).Hvala Njujorkeru na linku, a zbog Šnicle se ne treba uznemiravati. On to tako, dođe mu... Havaji su to, opuštencija.
Link to comment
Ovo treće nikako ne ide s prva dva, dapače, i to skoro niko sa scene tamo ne vidi (osim Ron Paula). Šta znači onaj CPAC presidential straw vote, vidim da je Ron Paul na čelu? Da li to ima neke veze (verovatno da nema, čim se pominje slama).
Meni ovo izgleda ko 1 mala Tinina™ pobjeda. Mićo je bio na CPACu i završio 9% iza ovog klauna, koji nikad neće dobiti nominaciju. :lol: Tine™ nije ni bilo, a ipak treća bez valjanja u tom bazenu ludila.. ispred T-Paw-a i Gingricha, koji su obojica bili. :P
Link to comment

Hm, bojim se da je Tina ta koja je klovn, što naravno ne znači da nema svetlu političku sudbinu kao i neki drugi klovnovi koje videsmo ne tako davno. ;) PS. Inače, dobar govor Becka... posebno mi se dopalo ono sa Nobelovom nagradom (zašta je i sam rekao da je bilo prenisko od njega :lol: ).

Link to comment
×
×
  • Create New...