Jump to content
IGNORED

Jedno sasvim novo i drugačije Presidency..


Roger Sanchez

Recommended Posts

kak bi ti rekel...covjek prestane citat vec kod onog dijela "one of the poorest communities..."tko ti je napunil medjuusje glupostima da je to "delalo" za sve?pa nikaj na ovom svijetu ne "dela" za sve...osim Cire Blazevica, al to je iznimka koja potrvdzuje pravilo...dakle, to je "delalo" za drustvo u cjelini kao organicni sustav...
balavljenje praznim ideoloskim frazama samo pokazuje da ti o svemu ovome ne znas nista.http://www.reuters.com/article/idUSN07651650http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_count..._mortality_rate Edited by Gandalf
Link to comment
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • WTF

    399

  • Roger Sanchez

    334

  • Indy

    197

  • TBoneSteak

    187

Top Posters In This Topic

Posted Images

na aerodromu poceli za muda da diraju. ako se ovako nastavi uskoro ce se putovati ko u con air-u sa nicolas coppolom, majkovicem i starim dave chappellom. lisice, okovi na nogama, lanci.... fly u picku materinuthanks a bunch terrists

Link to comment

Ha, ha, znas kako ide ona pesma, "Well, faster than you can say, "shallow grave", this pretty little thing come up to me and starts kneadin' my balls like hard-boiled eggs in a tube sock Said her name was Bambi", samo sto se purty little thing nece zvati Bambi, nego Jack, ili Earl angry.gif Pa naravno da ce za mooda da diraju kad je onaj degen nosio eksploziv u gacama. Sledece logicno mesto sakrivanja su naravno razne rupe u telu, pa se pripremi i na 1 colonoscopy sledeci put. Jebes ti to, ja sledeci u put u Evropu idem vozom. On that note - najveci (americki) biseri decenije - http://www.huffingtonpost.com/2009/12/29/t...e_n_405836.html

Link to comment
Pa naravno da ce za mooda da diraju kad je onaj degen nosio eksploziv u gacama. Sledece logicno mesto sakrivanja su naravno razne rupe u telu, pa se pripremi i na 1 colonoscopy sledeci put.
Link to comment

MOVE YOUR MONEY A New Year's Resolution: Transfer Your Money From Big Banks To Community Bankshuff poziva na povlacenje novca iz velikih u community bankeispod je dat mix kaprinog a wonderful life i vesti o kriziovih dana se dosta pominjao kapra - filibuster (mr. smith goes to washington) i sada a wonderful life. al tesko da strategija iz little guy filmova moze da upali

Link to comment
MOVE YOUR MONEY A New Year's Resolution: Transfer Your Money From Big Banks To Community Bankshuff poziva na povlacenje novca iz velikih u community bankeispod je dat mix kaprinog a wonderful life i vesti o kriziovih dana se dosta pominjao kapra - filibuster (mr. smith goes to washington) i sada a wonderful life. al tesko da strategija iz little guy filmova moze da upali
Ma može da upali. Barem po Evropi, vrlo funkcioniše.Od kad se desilo svo ovo sranje, veliki bankarski sistemi su izgubili puno klijenata, koji su preselili svoje račune i biznis u male, regionalne banke.Ja sam to isto uradio. Iz velikog sistema, premestio sam sav svoj biznis u manju regionalnu banku. I vrlo sam zadovoljan.
Link to comment

Kako bi bilo lepo da ga Barry poseti u bolnici, donese keks i pomorandze, i pozeli mu 1 brz i uspesan oporavak okupan blicevima i rasvetom okupljenih predstavnika medija. Mislim, kad mu je Rasa™ tu vec u komsiluku. Jos samo kad bi znali sta je Rasa™ radio u 1 kvazi-drzavi koja je toliko korumpirana da ladno izdaje krstenice ljudima rodjenim u Keniji :D

Link to comment

radimo krstenice striktno certifikovane sa podignutim pecatom. takodje i vozacke dozvole sledece nedelje kad se mala liliuokalani iz dmv vrati sa godisnjeg odmora. kome treba neka se javi

Link to comment
Ma može da upali. Barem po Evropi, vrlo funkcioniše.Od kad se desilo svo ovo sranje, veliki bankarski sistemi su izgubili puno klijenata, koji su preselili svoje račune i biznis u male, regionalne banke.Ja sam to isto uradio. Iz velikog sistema, premestio sam sav svoj biznis u manju regionalnu banku. I vrlo sam zadovoljan.
Ћерка и ја имамо по рачун у ШКЗ (ака кредит јуњн), и веома смо задовољни, ништа од пиздарија које сам доживљавао раније са Ваковијом се није поновило. Осим, баш јуче се десило њој, али то са кредитном картицом. Било је намештено да јој аутоматски повуку паре са текућег сваког 25. у месецу, колико год треба, да се поравна задужење на кредитној. 26. она погледа, види да је скинуто, и остатак лове пребаци на штедњу - оставила ваљда неку сићу. 28. јој пребаце неки износ са штедње на текући, да поравнају дуг по кредитној, јербо на текућем није имала довољно, и ребну јој $30 за услугу. Јуче преподне назове да им се насноси мајке, и лепо образложи шта и како (хм, ово сам већ негде писао, вата ме Деја Вуле, ако је било на форуму, ко је читао нек' прескочи :huh: ). Госпоја са друге стране уредно одбије било какву помисао да су се они нешто зајебали, и одбије да врати оних $30.А шта је било - 25 је трансакција само номинално прошла, тј паре су као скинуте са рачуна, а у ствари само безецоване, и нису стварно скинуле са салда, јер иако је то аутоматика, не важи док неко ручно не аминује - ваљда негде треба неко да стисне ентер. Пошто је то био божић, трансакција је урађена тек у понедељак, а дотле је лажно приказивано да је већ урађена. Јесте њихов зајеб, госпођа вели да није, ћерка вели затварам картицу.Уредно исецкано, довиђења, дебилна картица је сасвим довољна за скоро све.
Link to comment
Ћерка и ја имамо по рачун у ШКЗ (ака кредит јуњн), и веома смо задовољни, ништа од пиздарија које сам доживљавао раније са Ваковијом се није поновило. Осим, баш јуче се десило њој, али то са кредитном картицом. Било је намештено да јој аутоматски повуку паре са текућег сваког 25. у месецу, колико год треба, да се поравна задужење на кредитној. 26. она погледа, види да је скинуто, и остатак лове пребаци на штедњу - оставила ваљда неку сићу. 28. јој пребаце неки износ са штедње на текући, да поравнају дуг по кредитној, јербо на текућем није имала довољно, и ребну јој $30 за услугу. Јуче преподне назове да им се насноси мајке, и лепо образложи шта и како (хм, ово сам већ негде писао, вата ме Деја Вуле, ако је било на форуму, ко је читао нек' прескочи :huh: ). Госпоја са друге стране уредно одбије било какву помисао да су се они нешто зајебали, и одбије да врати оних $30.А шта је било - 25 је трансакција само номинално прошла, тј паре су као скинуте са рачуна, а у ствари само безецоване, и нису стварно скинуле са салда, јер иако је то аутоматика, не важи док неко ручно не аминује - ваљда негде треба неко да стисне ентер. Пошто је то био божић, трансакција је урађена тек у понедељак, а дотле је лажно приказивано да је већ урађена. Јесте њихов зајеб, госпођа вели да није, ћерка вели затварам картицу.Уредно исецкано, довиђења, дебилна картица је сасвим довољна за скоро све.
Mnogo bre komplikovano, a zbog onog boldovanog ste tako i tretirani. Nego da li je cerka kada se objasnjavala sa gospodjom sa druge strane™ mozda zapretila ne da ce da isecka kreditnu karticu, nego lepo da ce da zatvori sve i tekuci i stedni i sve zivo i da ce da odnese pare u neku drugu banku? To ume da upali, mada se sanse mnogo vece kad se na tim racunima drzi petocifren ili neki veci iznos, a malo manje kad se drzi sica™. I to sa tim automatskim transakcijama, zajebi to. Moje zlatno pravilo: nikome nikada ne dajem pravo da automatski skida pare sa moga racuna radi placanja racuna, transfera na drugi neki racun, ili bilo cega drugog. To je lako srediti, ali malo teze stopirati ako i kada bude trebalo.
Link to comment
Ћерка и ја имамо по рачун у ШКЗ (ака кредит јуњн), и веома смо задовољни, ништа од пиздарија које сам доживљавао раније са Ваковијом се није поновило. Осим, баш јуче се десило њој, али то са кредитном картицом. Било је намештено да јој аутоматски повуку паре са текућег сваког 25. у месецу, колико год треба, да се поравна задужење на кредитној. 26. она погледа, види да је скинуто, и остатак лове пребаци на штедњу - оставила ваљда неку сићу. 28. јој пребаце неки износ са штедње на текући, да поравнају дуг по кредитној, јербо на текућем није имала довољно, и ребну јој $30 за услугу. Јуче преподне назове да им се насноси мајке, и лепо образложи шта и како (хм, ово сам већ негде писао, вата ме Деја Вуле, ако је било на форуму, ко је читао нек' прескочи :huh: ). Госпоја са друге стране уредно одбије било какву помисао да су се они нешто зајебали, и одбије да врати оних $30.А шта је било - 25 је трансакција само номинално прошла, тј паре су као скинуте са рачуна, а у ствари само безецоване, и нису стварно скинуле са салда, јер иако је то аутоматика, не важи док неко ручно не аминује - ваљда негде треба неко да стисне ентер. Пошто је то био божић, трансакција је урађена тек у понедељак, а дотле је лажно приказивано да је већ урађена. Јесте њихов зајеб, госпођа вели да није, ћерка вели затварам картицу.Уредно исецкано, довиђења, дебилна картица је сасвим довољна за скоро све.
Stvarno bre, mnogo komplikuju. Kod mene je opšte pravilo da ti 15-og u mesecu skidaju sa računa ono što si kreditnom karticom potrošio u prethodnom mesecu. Obično oko 8-og u mesecu dobijem na e-mail obaveštenje da mogu da preuzmem na sajtu listing sa utroškom kreditne kartice, da bih mogao eventualno da reklamiram ako nešto nije u redu. Ako ne reklamiram 15-og mi skinu novac sa računa, i to je to. Inače, ne postoji poseban račun za štednju, osim ako nije oročena. Jedan račun koji služi za sve.
Link to comment
×
×
  • Create New...