Jump to content
IGNORED

Jedno sasvim novo i drugačije Presidency..


Roger Sanchez

Recommended Posts

a sta je general uradio da bi zasluzio ovo priznanje?
Svrsio rat u Iraku, tj. zakopcao ono sto je Petreauauauesku zapoceo. Planira da takodje svrsi u Afganistanu. Ne skuplja salvete kao Barry.
Link to comment
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • WTF

    399

  • Roger Sanchez

    334

  • Indy

    197

  • TBoneSteak

    187

Top Posters In This Topic

Posted Images

:lol: to je tonego, sad slusam vesti i cujem da barak zavrce ruke senatorima. kazu da nema nista od public option. koja je onda poenta reforme?
Link to comment
nego, sad slusam vesti i cujem da barak zavrce ruke senatorima. kazu da nema nista od public option. koja je onda poenta reforme?
Poenta reforme je u tome da, kada sledeci put pocnemo da pricamo o zdravstvu u Americi a ti kazes "40 miliona nema osiguranje", ja tebi kazem "nije 40 nego 15 miliona".Obama nije obecao da ce osiguranje koje ce povecati broj osiguranih sa 83% na 95% biti drzavno, nego da ce 95% Amerikanaca imati osiguranje. Ako nije drzavno, pa boze moj, ne moramo da budemo skroz socijalisticka zemlja.
Link to comment

taj MekKristal je jebeni sajko, odbegli lik iz Apokalipse sada i ovde, kakva ce taj sranja tek da napravi to ce biti za price uz vatru deci. idu decki i cure da apliciraju divokozama batplagove po onim vukojebinama a neprijatelja nigde na vidiku.

Link to comment

a sto je sajko?gledao sam intervju sa njim koji je radila kristin amanpur. rekao je da ce rat u avganistanu odluciti avganistanci kada odluce kome ce se prikloniti.

Link to comment

Apropo inetrvjua, bio čovjek simpatičan sa konceptom strateških hamleta koji se šire, postaju sve veće mrlje demokracije i ziherhajta na mapi!Old counterinsurgency tactics never die, izgleda. Neću ipak biti sarkastičan prema US Armiju i njihovim liding sajkoima, svojedobno sam prorekao da će im biti teško zauzeti 5 milijunski grad, pa su ušli u njega ko u razrađenu pussy. Prije toga sam prorekao da će teško maknut telebane™ iz Kabooma i Kandahara bombanjem i spešl forsizima, pa im je trebalo samo mjesecipo. Na kraju prorekoh i da Iraq surge ne bude imao utjecaja na situaciju™, pa su si ipak na kraju priuštili odlazak iz gradova.Kao što ste vidjeli tu, odnekada pa nadalje, MekKristalima proričem samo pobjede!! Pa na kraju, jesmo li saveznici, ili nismo (oni i mi mislim, ne vi, vi im niste saveznici :bee: )?On health, mislim da je ipak paramountarno da demokrati proguraju bill, jer ako je ovima ovoliko:

As Democrats neared completion on a health care reform bill, Senate Republicans launched an offensive Wednesday to stall the debate, signaling their intent to use every procedural tool necessary to prevent passage before Christmas.“We want to do what can to defeat the bill,” said Sen. John Thune (R-S.D.), a member of the Senate Republican leadership. "We are going to do eveything we can in terms of the rights we have to stop the bill from passing." Senate Republicans forced the Senate clerk to read a 767-page amendment establishing a government-financed health care system.Don Stewart, a spokesman for Minority Leader Mitch McConnell (R-Ky.), added, "This will take several hours, if not the balance of the day."Senate staff estimate the reading could take eight hours.Sen. Bernie Sanders (I-Vt.) offered the amendment and asked to dispense with the reading of it, which is almost always agreed to by unanimous consent. But Sen. Tom Coburn (R-Okla.) objected - it takes only one senator - forcing the reading.Sanders called it a "bit absurd" that Coburn was objecting. And Coburn insisted he wasn't intentionally stalling the bill. "We're going to understand what single payer is all about and read the bill," he said.Republicans appear to have no immediate plans to stop the reading.
stalo da se nikakav zakon ne donese, očito ga demokrati trebaju izgurati kakvoggod, čak i ako budu trebali Liebermanu lizati pak (gayyo, nema ti nesex™ utočišta :P ) Edited by Roger Sanchez
Link to comment
On health, mislim da je ipak paramountarno da demokrati proguraju bill, jer ako je ovima ovoliko stalo da se nikakav zakon ne donese, očito ga demokrati trebaju izgurati kakvoggod, čak i ako budu trebali Liebermanu lizati pak (gayyo, nema ti nesex™ utočišta :P )
Upravo, ali ne zbog toga da bi se republikancima pokazao srednji prst, nego da bi se progutala virtuelna zaba, posle koje ce dalje gutanje zakona vezanih na tu temu biti lakse. Plus, nema sanse da demokrate za godinu dana budu imale ovoliko mesta u Senatu i donjem domu, tako da... sad ili nikad.
Link to comment
Upravo, ali ne zbog toga da bi se republikancima pokazao srednji prst, nego da bi se progutala virtuelna zaba, posle koje ce dalje gutanje zakona vezanih na tu temu biti lakse. Plus, nema sanse da demokrate za godinu dana budu imale ovoliko mesta u Senatu i donjem domu, tako da... sad ili nikad.
Kakvo dalje gutanje zakona? Da nece mozda da rade neki Healthcare Reform 2.0 na prolece, nakon sto su i ovo jedva izboksovali?Ali slazem se sa jednim - sad ili nikad je vreme da nesto urade koliko god bilo razvodnjeno i pervertirano od strane special interest. Sledeca godina je izgubljena, pisi propalo. Oni su vec u re-election mode i usrali su se od straha.
Link to comment
Kakvo dalje gutanje zakona? Da nece mozda da rade neki Healthcare Reform 2.0 na prolece, nakon sto su i ovo jedva izboksovali?
Ne sledece godine, nego za 10-15 godina kada ponovo sakupe na gomili predsednika, vecinu u senatu i vecinu u donjem domu.
Link to comment

barry namagarcio liberale i nezavisne. lepo je stara klintonka upozoravala, cak i plakala... moramo se strpeti jos nekih 10, 15 godina. da, to ce onda konacno biti ili 1 zena ili 1 meksikanac

Link to comment
×
×
  • Create New...