Jump to content
IGNORED

Jedno sasvim novo i drugačije Presidency..


Roger Sanchez

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • WTF

    399

  • Roger Sanchez

    334

  • Indy

    197

  • TBoneSteak

    187

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa i nije se bas slozio, tu je manje vise izbegao da se izjasni i onda je naravno pocela prica da je on kritikovao vlast za vreme Busha sto donekle i jeste tacno, s obzirom da je kritikovao Bushovu imigracionu politiku i neke druge stvari. Ono sto na TV delu (ima na Daily Show website duza verzija intervjua koja nije isla na tv show) nije pitao a trebalo je, to je da se Dobbs izjasni oko svoje podrske birthers-ima i da pred Stewartom i publikom kaze da li stvarno misli i veruje da je Obama rodjen u Keniji.

Link to comment
U.S. Deports Lou DobbsActing on anonymous tips from within the Hispanic-American community, U.S. Customs and Border Protection officials on Wednesday deported Luis Miguel Salvador Aguila Dominguez, who for the last 48 years had been living illegally in the United States under the name Lou Dobbs.According to the Department of Homeland Security, federal agents stormed the undocumented immigrant's home in an evening raid just hours after the 64-year-old newscaster suddenly announced that he was resigning from CNN, and immediately placed him on an Aeromexico flight departing from Newark Liberty Airport.
Link to comment

Обама управо прихватио Авганистан као свој рат,

Obama to unveil plan to add troops in AfghanistanWASHINGTON – War-weary Americans will support more fighting in Afghanistan once they understand the perils of losing, President Barack Obama declared Tuesday, announcing he was ready to spell out war plans virtually sure to include tens of thousands more U.S. troops.He is expected to make his case to the nation in a Tuesday night speech, even as the military completes plans to begin sending in reinforcements in the spring.Eight years after the Sept. 11 attacks led the U.S. into Afghanistan, Obama said it is still in America's vital national interest to "dismantle and destroy" al-Qaida terrorists and extremist allies. "I intend to finish the job," he said.
Па, нека му је са срећом, ред је да му се пожели. А и са плановима,
Obama said he would announce after Thanksgiving his decision on additional troops, and military, congressional and other sources said the occasion would be a Tuesday night televised speech laying out his plans for expanding the Afghan conflict — and then ultimately ending America's military role.
Лаганица. Edited by No7
Link to comment

jebotebog, na ovaj crni petak sam rentirao 1 UHaul kamion. jebomater ako nisam potrosio nekih .25mill na potrosacke proizvode. ali striktno american made :wicked: ako gdp ne poskoci, dont blame me

Link to comment
picture-361.pngjebotebog :huh: popularnost joj navodno ista ko i Barryjevadopey vs. hopey 2012?
weleuwazeni uziwaoche tripleEja, po cijenu [i u nadi] splitowanja owog bezmalo dubokopolitoloshkog topika, te potaknut nekolikim momentima recentnosti owopapuanske, a swakako i sweamericke [razgowor za pawlentyem, black firday, kolumna carlowa...], htio bih stawit do znanja [jebat u mozak za one slaboinformirane, a zeljne da se proseru znanjem petparachkih portala], te uljudno preispitat sledece teme...ukoliko wam raspored dopusta destominutno tipkanje po owim zaparlozhenim stranicama...1. u wecma rasprawljanom znacaju midwesta za globalni rezultat na opcim izborima, kako posmatrate skorazsnje aktiwnosti gorespomenutoga guvernera minesote i meni nikadprezaljenog kandidata za VPa u perspektivi 2012?2. usko, ali ne preusko, wezano za prijasnje - aftermath posljednjih izobra na istocnoj obali swjedochi [poprilichno ochito, AR] o neophodnosti ideoloshko-retorichke ewolucije gopa, dok priroda izbornoga sustawa Zemlje Seljaka na Sjewernoamerichkom Kontinentu to dopushta bez izrazitih rizika po krajnji ishod...shtawishe, nedawna anketa CI-a veli da bi 44% zitelja bas takav pristup real politik-i nashlo poswe prijemchiwim...u nedostatku klerikalistichko-wahabistichke alternative, te uz zastrashiwanje plawima, shto josh stoji kao preprijeka?3. napokon, uz pad rejtinga predsjednika Bountya, approval budzetskoga manveriranja od oko 31%, ter 1/5 stanovnika koji vjeruju duboko u reformu zdrawstwa, kako procjenjujete wjerojatnocu ponawljanja ishoda prwih mid-term izbora predsjednika klintona?on an unrelated subject - jebo predsjednika koji bu imal competitive race for re-election nomination...
Link to comment
jebotebog, na ovaj crni petak sam rentirao 1 UHaul kamion. jebomater ako nisam potrosio nekih .25mill na potrosacke proizvode. ali striktno american made :wicked: ako gdp ne poskoci, dont blame me
Samo te gledamo! :wicked:Atf-logo.jpg
Link to comment
Zdravo da si dobri Papuanče! :wub: Obaba je ušićarila... Foggy Bottom!A Holbrooke se ušuljao u AfPak, malo tlači Karzaija i tako..

ka'š po vino?

airudamuimpotentnoga, tko si sad pak ti...vazda se mijenjaju awatari, imena i potpisi...o tempora, o mores...po winu bih rekao da texas hold'em zajebanat...bejah u prestonici pomorskoga medjunarodnog prawa [i pod time ne mislim na Haag] prije jedno, cirka, oko mjeseca i tjedan, al awaj, poslowno, pa ne stigoh sem litre babica nista drugo winowsko da obawim...morebitno natrcim za pogansko-krscanski pir koji swedogmate wezuju uz rodjenje nekoga kopileta zidowskog, al ne obecajem...za ZhaboGuz bumo jos widli, ja se swe nadam da bu UN [kako to gordo zwuchi] donjeo neobvezujuci, fakultativni protokol uz zenewske konwencije kojim se zabranjuje preempted use of HRK u zemljama bez nuklearnog naoruzanja, ali za sam - mrka kapa...no...tko sto o tockama 1-3 i neobwezujucem protokolu na cijeli topik?
Link to comment

Da, taj sam.O točkama ne bih, proricanje mi ne ide najbolje, frazeologija mi je u rangu Erazma Barskog, a vibe nacije bolje osjećaju nejtivsi a ja sam trenutačno ipak više neobaviješten nego obaviješten.Jedino što se u vezi sa točkama usudim proreći jes da tvrdo vjerujem da će se demokratima ponoviti Daschle. Nastavljam u veselijoj niti, koja se provlači kroz cijelu temu..Isplivao je dokaz da je Statedinnergate zaista 1 snajka™ zavjera.

 

Link to comment
×
×
  • Create New...