Jump to content
IGNORED

Jedno sasvim novo i drugačije Presidency..


Roger Sanchez

Recommended Posts

jel neko gledao stewarta ovih dana? covek je usao u winning streakprvo je odlicno izimitirao glen beka, onda je provalio da je heniti montirao snimke da bi prikazao da je bilo vise ljudi na nekom protestu nego sto je bilo, sto je ovaj. kasnije i priznao i imao je stvarno smesnu epizodu sa berlinskim zidom. i sada je lu dobs izsutan sa cnn-a, sto je jos 1 pobeda

Link to comment
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • WTF

    399

  • Roger Sanchez

    334

  • Indy

    197

  • TBoneSteak

    187

Top Posters In This Topic

Posted Images

jel neko gledao stewarta ovih dana? covek je usao u winning streakprvo je odlicno izimitirao glen beka, onda je provalio da je heniti montirao snimke da bi prikazao da je bilo vise ljudi na nekom protestu nego sto je bilo, sto je ovaj. kasnije i priznao i imao je stvarno smesnu epizodu sa berlinskim zidom. i sada je lu dobs izsutan sa cnn-a, sto je jos 1 pobeda
The Daily Show je jedna od najboljih stvari koja se pojavila na televiziji, ikada!Evo jedna simpaticna vest od pre neki dan:Neoconservative pundits are crushing on Jon Stewart. New York Magazine reports that Republican partisans from Bill Kristol to John Bolton are raving about the Daily Show correspondent, because unlike the "liberal media elite" he actually lets them answer questions and takes their opinions seriously. Stewart has "genuine intellectual curiosity," said former Republican Party spokesman and national-security hawk Cliff May. "He always gives you a chance to answer," said Bush U.N. ambassador John Bolton. "Stewart fundamentally wants to talk about the issues. That's what I want to do." Who would have thought that a comedy show could have a civilizing effect on partisan hackery?A ovo sa Henitijem i Fox montazom postaje serijal. Heniti se izvinio pre neki dan, a Stjuart prigovara da je morao da izdrzi tri sata njegove emisije da bi docekao izvinjenje. :lol:http://www.thedailyshow.com/watch/thu-nove...ologizes-to-jon(koji deo linka ide u tagove!? ne uspevam da zakacim)
Link to comment
The Daily Show je jedna od najboljih stvari koja se pojavila na televiziji, ikada!Evo jedna simpaticna vest od pre neki dan:Neoconservative pundits are crushing on Jon Stewart. New York Magazine reports that Republican partisans from Bill Kristol to John Bolton are raving about the Daily Show correspondent, because unlike the "liberal media elite" he actually lets them answer questions and takes their opinions seriously. Stewart has "genuine intellectual curiosity," said former Republican Party spokesman and national-security hawk Cliff May. "He always gives you a chance to answer," said Bush U.N. ambassador John Bolton. "Stewart fundamentally wants to talk about the issues. That's what I want to do." Who would have thought that a comedy show could have a civilizing effect on partisan hackery?
:lol: Oni ili nisu bas najbolje skapirali Jona i The Daily Show ili (sto je gore) koriste taktiku dodvorivanja i pohvala, kako bi kao ispali kul, kao ne smeta im to sto ih podjebava gde god stigne i kako bi pokazali da su uvek spremni na dijalog i da odgovaraju na pitanja. Plus, verovatno misle da mu, time sto ga hvale, nanose stetu. Onako, lukavo i cunningly pokusavaju da ga zajebu. :isuse:
Link to comment

^ ne kontam. bolton je vise puta bio gost kod stewarta i ne vidim da su rekli nesto sto ne stojija sam polako krenuo i da gledam colberta jer vidim da ga je luba dosta hvalila.colbert je recimo bolji showman i po meni ima bolje fazone, ali ovaj definitivno proizvodi vise buke i ubada u velike stvari. ne znam da li njih dvojica nekako dele posao izmedju sebe, ali ne bi bilo lose videti i da li i colbert moze da izvuce nesto velikoda inace taj deo kada gleda henitija je odlican. pogotovo kada se medved obesi :lol:

Edited by Hustler
Link to comment

^^ mislim da si promašio cijeli fuzbal - ne znam zašto, možda ti fali backgrounda?Ova cijela priča se vuče još od gašenja Crossfire na most trusted networku - i ovi likovi s punim pravom i iskreno govore da Stewart s njima diskutira, i to pazi, kao voditelj :o , propituje ih sa suprotne ideološke strane i suočava ih sa svojim kontraargumentima.Ostatak news mreže sastoji se od suočavanja partisan hekova gdje je voditelj običan referee i talking head sa štopericom koji pokrije uvod i razlaz u točno određenim vremenima. Fox je jedan desna pljuvačnica koja aktivno i programatski laže i odjebava ideologiji augodne™ činjenice.Ima i Rachel Meadow jedan fin, navedenom sličan, odnos sa Petom Bjuken'nom.

Link to comment

da to kada je sahranio ta dva lika sa crossfire-a je stvarno bilo odlicno. neverovatan lik i sam pristup gde im je objasnjavao da su oni ti koji omogucuju politicarima da lazu jer ne rade svoj posao.... uf. dobro je da postoji neko ko te stvari govori otvoreno

Link to comment
ja sam polako krenuo i da gledam colberta jer vidim da ga je luba dosta hvalila.colbert je recimo bolji showman i po meni ima bolje fazone, ali ovaj definitivno proizvodi vise buke i ubada u velike stvari. ne znam da li njih dvojica nekako dele posao izmedju sebe, ali ne bi bilo lose videti i da li i colbert moze da izvuce nesto veliko
Colbert je odlican isto. Tehnika podsmevanja stavovima koje navodno zastupa je vrhunska, narocito kad dovede gosta.Stewart je veca zvezda, duze je u poslu, i vise nastupa sa jasnim politickim stavovima u emisiji... Ali, u sustini, obe emisije su za istu publiku. Prosle godine, kada je Colbert dobio prvi Emmy (Stewart ima gomilu) je bio zabavan onaj segment, kada na kraju Daily Show-a Colbert kratko najavljuje svoj, koji je krenuo zavaljen u stolicu, sa prvom recenicom otprilike: "Fuck you, Jon!" i greleci Emmy statuu. ^_^
Link to comment
^^ mislim da si promašio cijeli fuzbal - ne znam zašto, možda ti fali backgrounda?Ova cijela priča se vuče još od gašenja Crossfire na most trusted networku - i ovi likovi s punim pravom i iskreno govore da Stewart s njima diskutira, i to pazi, kao voditelj :o , propituje ih sa suprotne ideološke strane i suočava ih sa svojim kontraargumentima.
Pa da, pusta ih da sami pokazu kakvi su i sta misle.
Link to comment

nova epizoda south parka, obavezno.cartman u zivotnoj ulozi.i moram da se pohvalim. procitala sam (bolje receno, preslusala jer je mnogo zabavnije) knjigu hemoroidicara . preporucujem svima koji se zgrazavaju nad stanjem u majcici (mediji, politicari, javne licnosti itd) za dizanje morala, a i svima kojima generalno padne samopouzdanje.a secam ga se jos kad je mali poslusnik cnna bio.tako ce sad i lou dobbs.

Link to comment
nova epizoda south parka, obavezno.cartman u zivotnoj ulozi.i moram da se pohvalim. procitala sam (bolje receno, preslusala jer je mnogo zabavnije) knjigu hemoroidicara . preporucujem svima koji se zgrazavaju nad stanjem u majcici (mediji, politicari, javne licnosti itd) za dizanje morala, a i svima kojima generalno padne samopouzdanje.a secam ga se jos kad je mali poslusnik cnna bio.tako ce sad i lou dobbs.
govoris o glen becku?
Link to comment
nova epizoda south parka, obavezno.cartman u zivotnoj ulozi.i moram da se pohvalim. procitala sam (bolje receno, preslusala jer je mnogo zabavnije) knjigu hemoroidicara . preporucujem svima koji se zgrazavaju nad stanjem u majcici (mediji, politicari, javne licnosti itd) za dizanje morala, a i svima kojima generalno padne samopouzdanje.a secam ga se jos kad je mali poslusnik cnna bio.tako ce sad i lou dobbs.
I ja cu da procitam knjigu, ali sam na listi cekanja u lokalnoj biblioteci. Ne pada mi na pamet da platim punu cenu za to. A kad vec pomenu ovog drugoga, bivseg malog poslusnika CNN, buduce zvezde™ na Fox Business (s obzirom da je onaj obican Fox Noise prebukiran retardima), on je po meni mnogo veci cancer, mnogo odvratniji i ljigaviji lik od Becka. Beck jos i moze da prodje kao neki sasavi shock-jock koga zbog svog pristupa, i raznih kerefeka i egzibicija mnogi i nece da shvate 100% ozbiljno. S druge strane Dobbs je godinama bio normalan host business orijentisanog programa na CNN, pricao je o onome gde mu je na kraju krajeva i bila nekakva expertiza i nije se bavio patriJotizmom. Onda je dosla 2005 i on je zajahao na talasu nativizma i mrznje prema emigrantima. I na pocetku je samo sirio mrznju prema malim smedjim Mexikancima, ali je kasnije resio da to prosiri na sve emigrante, da bi na vrhuncu™ pizdeo zbog slavljenja praznika kao sto su St. Patrick's Day i Colombus Day. Na kraju kao slag na tortu jos je postao i Birther™. Ono sto ga cini odvratnijim od Becka je to sto je fasista sa odelom i kravatom, koji svoj posao odradjuje bez emocija, pompe i suza, te mu takav pristup moze da da odredjenu dozu legitimnosti dok se Beck uvek moze da etiketira kao 1 klovn i komedijas.
Link to comment

Nista meni nije jasno.Koliko je uticajan taj Fox da se ljudi njime bave k'o mi ovde Vukadinovicem i Antonicem?I takodje, slicna paralela, jos malo pa ce godinu dana kako je Obama na vlasti. Zar nije vreme da se Stuart i ekipa sa lakog materijala za komediju predju na malo ozbiljnju satiru.Recimo, procitah u Economistu i sokirah se da jos nije zabranio extraordinary rendition.Recimo, komedija oko izbora u Avganistanu koji se prvo ne priznaju pre nego sto se priznaju je idealna.Nekako, kao da prave teme prolaze dok se bavi perifernim likovima.Iako je Stewart jako zabavan, drzim da su ovi moji sa ostrva - Bremner, Bird and Fortune bolji, iako je tesko porediti s obzirom da nije u pitanju isti format.

Link to comment

Hvala, Budjo, za unošenje 1 momenta blage disonance u inače 1 preterano uniformni vibe koji se ovde regularno širi (osim kad ne uleti onaj Wujorker koga nekako kao da svi ignorišu - možda je svima na Ignore Listi :P)

Edited by Indy
Link to comment

Lako je navijati za 1 disonancu sa 10000+ milja udaljenosti. Da li bi vise voleo da deportuju Murdocka pa da ti se vrati u tvoj Kengoorland? Cenim da bi vam dobrodosao 1 "fair and balanced" pristup :D

Link to comment
×
×
  • Create New...