Jump to content
IGNORED

Jedno sasvim novo i drugačije Presidency..


Roger Sanchez

Recommended Posts

Ovo će se svidjet Wujorkeru.

President Obama had sent a request to Mr. Paterson that he withdraw from the New York governor’s race, fearing that Mr. Paterson cannot recover from his dismal political standing, according to two senior administration officials and a New York Democratic operative with direct knowledge of the situation.The decision to ask Mr. Paterson to step aside was proposed by political advisers to Mr. Obama, but approved by the president himself, one of the administration officials said.“Is there concern about the situation in New York? Absolutely,” the second administration official said Saturday evening. “Has that concern been conveyed to the governor? Yes.”The administration officials and the Democratic operative spoke on condition of anonymity because the discussions with the governor were intended to be confidential.
Paterson se yasad pravi nevješt, potrajat će to još par dana.
Link to comment
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • WTF

    399

  • Roger Sanchez

    334

  • Indy

    197

  • TBoneSteak

    187

Top Posters In This Topic

Posted Images

Друже СЧП, ценим што и са своје локације (у Сербии, претпостављам, можда у Белграду, Цхацхаку, Схабатсу, или Позхареватсу?) бринеш за моје здравље. Но, не бери бригу, ми смо ово све већ једном прегурали. Умело се, умеће се опет. Оно са продајом куће ће бити мало теже, јер је она друга мало подаље, дилерима некретнинцима није баш за веровати, али ајде, да отпишемо ту јефтинију као девизну штедњу :).Него, друже СЧП, слободно опампрчи са под својим именом, баш ме занима психолошки профил (и анфас) верника... тј како неко може да верује у званичну верзију, ал баш.
:lol::Hail: Nista ti nisi shvatio...
Link to comment
Ovo će se svidjet Wujorkeru.Paterson se yasad pravi nevješt, potrajat će to još par dana.
Paterson se pravi nevest vec godinu i po dana, i to mu odlicno ide od ruke, al' ni njegov nesudjeni protiv kandidat, usa mayor Djulijani, koji je popusio big time pre nedelju dve u pokusaju da izvrsi puc u polumrtvom NYState GOPu, nije u nista boljoj situaciji. Sada ga vrh novog GOPa urgira da trci protivu Djilibrandove za senatorsko mesto, a kako je Djilibrandova jedan od celih 7 senatora koji su glasali da se kurvinski acorn i dalje finansira iz budzeta, to moze biti samo 1 veeeliki + za Djulijanija u pokusaju da GOPu donese konacno senatorsko mesto. Realno, Paterson nece ici na reelection, jer ni demokrate nisu bas toliko lude da bez borbe predaju mesto guvernera mrskim republikancima, a Djulijani protivu Kuoma Jr. tesko da moze da uspe. Nije nemoguca misija, no daleko od toga da je izvesna... Problem NY GOPa je sto oni nemaju 3 krstena kandidata koji bi mogli da se suprostave demokratama na izborima. Pete King, kongresmen sa Long Ajlenda je odustao od trke za Senat, jer ne bi mogao finansijski da se suprostavi Djilibrandovoj, pa bi bitka za Senat bila zavrsena pre nego sto bi i zapocela. A njegovo mesto u Predstavnickom domu otislo bi demokratama, jer republikanci nemaju nikoga drugoga u tom okrugu da isture. Otude ce King ici na reizbor, sto ce reci na siguricu. Djulijani ako bude isao za Senat, nece ici za Guvernera, i vice versa, sto znaci da ce u svakom slucaju demokratama jedno vazno politicko mesto svakako dopasti dogodine bez prave borbe. Naravno, sve to pod pretpostavkom da Djulijani uopste udje u trku za bilo sta. GOP je u zescem qrcu godinama vec ovde, demokrate nemaju pravu opoziciju. Tuga jedna...
Link to comment
:lol::Hail: Nista ti nisi shvatio...
Како си га објаснио, добро је и испало. Ел' може још једном, за нас са јефтинијим улазницама, чиме се то доказује званична верзија, осим силом (пара, медија итд)?Него, молио бих да ми се не убацује " :Hail: ", ништа налик религији ми није блиско.
Link to comment
Како си га објаснио, добро је и испало. Ел' може још једном, за нас са јефтинијим улазницама, чиме се то доказује званична верзија, осим силом (пара, медија итд)?Него, молио бих да ми се не убацује " :Hail: ", ништа налик религији ми није блиско.
Ovaj, da me ti nisi pomesao sa nekim drugim? :unsure: Ja nemam obicaj da dokazujem zvanicne verzije onima kojima nikakav dokaz nikada nije dovoljan. Samo mogu da se grohotom nasmejem u njihovom pravcu i da ih ostavim da zive u svom svetu bajki. A ni meni religija nije bliska, taj :Hail: shvati kao izraz postovanja za tvoj pregalacki rad, ono persistance is a virtue, and all that stuff...
Link to comment
Ovaj, da me ti nisi pomesao sa nekim drugim? :unsure: Ja nemam obicaj da dokazujem zvanicne verzije onima kojima nikakav dokaz nikada nije dovoljan.
A, доказали су? Нисам приметио. Нарочито резултати експертизе растопљеног челика... који је брже боље Ђулијани експедовао у Кину да се претопи, па експертизе није ни било.
Link to comment
A, доказали су? Нисам приметио. Нарочито резултати експертизе растопљеног челика... који је брже боље Ђулијани експедовао у Кину да се претопи, па експертизе није ни било.
Rezultate analize nevidljivog rastopljenog celika je doneo avion koji je zbog psy-opa bio isto tako nevidljiv. Sve je to lepo objasnjeno u national geogrpaphic emisiji koja je za tebe nevidljiva posto neces da se smaras sa zvanicnom televizijom. Edited by ObiW
Link to comment

Rođa = Car. :Hail:

"In barside interview with New Yorker editor David Remnick, Blagojevich compared his situation to those of other disgraced politicians like Winston Churchill and his personal model, Richard Nixon." "'I believe in those comebacks,' Blagojevich said. He explained that he is placing his faith in 'middle America, the Main Street who knows what it's like to be screwed by the liberal media.' He was quick to clarify, however, that by 'comeback,' he is 'not necessarily saying I'm going to run for president. You understand that, right?'"
Link to comment

Obama bio kod Letermana.Nemojte me shvatiti pogrešno, svaka mu čast i to, ali da li se još nekome čini da se malo preteruje sa tom selebritizacijom Obame? Ko sa Sarkozijem, više se piše o njemu kao o jebaču hot manekenke i šta je obukao i koliko (ni)je visok, nego kao o političaru i njegovoj politici.

Edited by Buck Naked
Link to comment
Obama bio kod Letermana.Nemojte me shvatiti pogrešno, svaka mu čast i to, ali da li se još nekome čini da se malo preteruje sa tom selebritizacijom Obame? Ko sa Sarkozijem, više se piše o njemu kao o jebaču hot manekenke i šta je obukao i koliko (ni)je visok, nego kao o političaru i njegovoj politici.
Ovo je smisljeni PR blickrig. Popularnost mu opada a krenuo je sa inicijativom za zdravstveno osiguranje za koju ni u svojoj partiji nema cvrstu podrsku. Nema mu druge nego da se pojavljuje sto vise u javnosti, povrati popularnost i pokusa da to iskoriste za zavrtanje ruku iza scene u svojoj partiji. Ja sam smatrao da mu nista nije trebalo da u prvoj godini istrcava sa reformom zdravstva, ali mi je sada jasno da on to ne moze da radi sledece godine jer su izbori za donji dom (100%) i trecinu gornjeg doma, a nije zgodno da reformu zdravstva stavlja na dnevni red u godini kada su izbori. Ako demokrate izgube neka poslanicka mesta (a tradicionalno se dogadja da partija koja ima predsednika gubi glasove u mid-term izborima), onda mu je pozicija slabija u trecoj godini nego u prvoj.
Link to comment
3860766766_310da63c53_b.jpgPresident Barack Obama meets with Montana Governor Brian Schweitzer following a town hall meeting on health care insurance reform in Belgrade, Montana, on Aug. 14, 2009.
Link to comment
×
×
  • Create New...