Jump to content
IGNORED

Jedno sasvim novo i drugačije Presidency..


Roger Sanchez

Recommended Posts

Samo da pomenem da sam prosle nedelje u Ohaju (Columbus, downtown) u ranim poslepodnevnim satima video na desetine (ako ne i vise) mladih u narandzastim majicama kako skupljaju glasace, tj registruju iste. Bilo je nemoguce promasiti ih. E sad, sto me nijedan od njih nije startovao mozda govori vise o tome kako to rade samo za dzeparac (licilo mi na studente tokom letnjeg raspusta).

Link to comment
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • WTF

    399

  • Roger Sanchez

    334

  • Indy

    197

  • TBoneSteak

    187

Top Posters In This Topic

Posted Images

Najbolje je što je to neki abortirani Tory učenjak, koji u GOPu traži ovaploćenje u UK donekle izdane fuck-the-poor-100%-full-throttle koncepcije. Andrew Sullivan 2.0. Oće li se i ovaj kaaasnije kajati poslije ako požnje uspjeh u svojim stremljenjima?e da, jesi vidio Akin um-na-drum debakl i današnji demiđ-kontrol? Hilerijs.

Edited by Roger Sanchez
Link to comment
Najbolje je što je to neki abortirani Tory učenjak, koji u GOPu traži ovaploćenje u UK donekle izdane fuck-the-poor-100%-full-throttle koncepcije. Andrew Sullivan 2.0. Oće li se i ovaj kaaasnije kajati poslije ako požnje uspjeh u svojim stremljenjima?
Ti bivsi podanici britanske krune su najludji. Dodju puni entuzijazma za konzervativne ideje evropskog ukusa, i onda se razocaraju kad ih white trash bible thumper ekipa iskoristi i zatim odbaci kao upotrebljeni condom.
e da, jesi vidio Akin um-na-drum debakl i današnji demiđ-kontrol? Hilerijs.
Veruj mi, meni je ovde najcudnije bilo to sto je vrh GOP odmah skocio da gasi vatru i sto je tako brzo pustio Akina niz vodu. Ja sam ocekivao da ce da ga brane malo vise uz obavezno okrivljavanje "liberal lamestream medija" i druge gadosti.
Link to comment

Branjenje je sooo midterm. Romney želi pobijediti, nema više labavo. Doduše, očekuj respektabilan blowback u aposlutno nekontroliranom GOPtalk radio medijumu. Košto znaš, tamo govori duša, a ne mašina. :D

Link to comment
dinesh puzi po blatu doslovce. sto bi ti rekao na jednom drugom topiku: ispred nas je prljava sezona.
Ali pazi ovo, ja nisam uopšte znao da se ovako prljavo igra.http://www.hollywood...ge-obama-346807Propala akcija da je Husein, da je lažirao krštenicu, sada se udara jako do samog kraja.Btw, Dinesh je ranije bio ipak razumniji, ovo prerasta u ludilo. Edited by pacey defender
Link to comment

Nema zajebavanja sa Teksasanima, provalili su sta je isplanirao Jew-loving coon.

U.N. to invade Texas? "Ridiculous," says world body(Reuters) - Maybe President Barack Obama should just settle it in a gun duel with a Texas judge, instead of calling on the United Nations to invade the state.The United Nations scoffed on Friday at claims by a judge in Lubbock County, Texas, that U.N. troops could invade the southern U.S. state to settle a possible civil war, which the judge warned could be sparked if Obama is re-elected in November."It's absolutely ridiculous," said U.N. Secretary-General Ban Ki-moon's spokesman, Martin Nesirky, when asked if the United Nations had any plans to invade Texas.He later added: "No one, not even the United Nations, would ever mess with Texas."He was responding to comments from Tom Head, a county judge in Lubbock who told a local Fox News station on Monday that taxes needed to be raised so the county could prepare for contingencies if Obama was re-elected for a second term."He (Obama) is going to try to hand over the sovereignty of the United States to the U.N. What's going to happen when that happens? I'm thinking worst case scenario -- civil unrest, civil disobedience, civil war maybe," Head said."What's going happen ... if the public decides to do that? He's going to send in U.N. troops, I don't want them in Lubbock County. I'm going to stand in front of their armored personnel carriers and say 'You're not coming in here,'" he said.And Head told Fox News that he has the backing of his local sheriff. "I've already asked him 'Are you going to back me?' and he said 'Yeah I'll back you.'"
Link to comment

Ali ovo je mnogo dobro

comments from Tom Head, a county judge in Lubbock who told a local Fox News station on Monday that taxes needed to be raised so the county could prepare for contingencies if Obama was re-elected for a second term.
Da podignu poreze za svaki slucaj, jer ako Obama pobedi povecace poreze. :lolol:
Link to comment
×
×
  • Create New...