Jump to content

Jedno sasvim novo i drugačije Presidency..


Roger Sanchez

Recommended Posts

Sigurno da je Polova odgovornost pri iznosenju statova, samim tim sto je politicar - veca. Lord je za ovu pricu 'bitan' samo zbog fakta da je deo americkih medija, koji u vecini slucaja, ignoriraju ili napadaju Pola u stilu Lorda - glupostima. Sto se zdravstvenog osiguranja tice, neodgovornost drzave je vec dovela do ozbiljnih posledica. Medicare i medicaid su u minusu odavno... sad im se prikljucio i social security, koji je prethodno opljackan od drzave, kako bi se finansirali ovi zdravstveni programi.

Link to comment
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • WTF

    399

  • Roger Sanchez

    334

  • Indy

    197

  • TBoneSteak

    187

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kakva je slina ovaj Romni, on nema svoj stav, nego se prilagođava po potrebi. Ne znam da li je gori on ili ona umišljena Bakmanova, mislim da bi joj bila dovoljna kompenzacija u vidu pozlaćenog zrcala da izađe iz trke. Jbt, kako smara žena sa patetikom.edit: a evo ga i otvoren zahtev da Libija i Irak reimbursuju siroti USA što ih je oslobodio i nadoknade deo troškova...

Edited by Filipenko
Link to comment

Glenn Beck i njegov 'blaze' rulaju. Da budem fer, nisu toliko anti RP kao 'hotair' ili 'newsbusters' ali opet suptilno sugeriraju.... Na primer, danasnji naslov clanka koji se njime bavi je: Ron Paul would "cut all foreign aid"... Even to Israel!!! Naravno, na njihovom online poll-u, RP ima 40% glasova. K'o sto rece Kim, internet je za ginekologa™. :lol:

Edited by mandingo
Link to comment

walmart najveci US gazda sa 1.4mil zaposlenih krese zdravstveno.ff=> za godinu dana:udjes u walmart da pazaris/cene padaju, pazi da te ne udare u glavu/, vidis mrtve zaposlene kako leze na podu, u uniformama+bedzevi sa imenima /hi, ja sam dzim! kako da ti pomognem?/-sta je sa ovima?-ma nista!-mrtvi, huh?-ma da, nemaju zdravstveno. evo sad smo pozvali one iz mrtvacnice da ih sve pokupe

Link to comment

Kakav pajac :) Ne znam da li je neko gledao prošlonedeljnog Bill Mahera, lepo kažu ljudi da je Herman Cain u stvari Motivational Speaker, i da se time bavio poslednjih godina, a ne ozbiljnim biznisom niti bilo čime drugim, da sada samo gleda da digne sebi popularnost i da promoviše sebe lično i da je smešan ko crtani film.

Link to comment

malo je stvari koje je Cain mogao da uradi, koje bi bile izvodljive u reklami i manje politicki korektne. odlican potez.nema loseg publiciteta. :D

Edited by Gandalf
Link to comment
×
×
  • Create New...