Jump to content

Jedno sasvim novo i drugačije Presidency..


Roger Sanchez

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • WTF

    399

  • Roger Sanchez

    334

  • Indy

    197

  • TBoneSteak

    187

Top Posters In This Topic

Posted Images

Christie endorses Romney. Big surprise.... Bas me zanima dali ce 1 Ann Coulter podrzati svog dream kandidata u ovome. :isuse: Doduse, nisam je gledao/citao odavno, pretposravljam da joj je sada Cain favorit. Jbt, taj 999 plan je trebao neko smisliti, nije to zajebancija. :isuse: Iskreno mi se gadi od GOP establishment-a. Pocevsi od Jeffrey Lord-a i ono anti ginekolog™ govno od texta u american spectator-u, preko majmuna kao Mark Levin i Rush, sve do vrhuske - Mr. speaker, senate minority leader i Karl Rove. Nestanite vec jednom, govna krvozedna.

Link to comment

Jebote, preterali su sa ova dva pitanja za Pola po jedan minut, mnogo mu je za prvih sat vremena. Mora to da se smanji u drugoj polovini debate na razumniju meru... :huh:

Link to comment
Iskreno mi se gadi od GOP establishment-a. Pocevsi od Jeffrey Lord-a i ono anti ginekolog™ govno od texta u american spectator-u, preko majmuna kao Mark Levin i Rush, sve do vrhuske - Mr. speaker, senate minority leader i Karl Rove. Nestanite vec jednom, govna krvozedna.
+1A GOP debatu (5/1765) nisam ni gledao. Toliko mi je bilo milo sto je teabagger zgadija danas zestoko pukla ovde na lokalnim izborima da nisam hteo da kvarim vecerasnji uzitak i dobro raspolozenje slusajuci one kretene i njihove nebuloze. Edited by WTF
Link to comment

Romni, Gingrich i Hantsmen su po meni ostavili najbolji utisak na vecerasnjoj debati. To se i ocekivalo, buduci da su bili na svom terenu u Nju Hempsajru gde su GOP glasaci mnogo vise umereni i razumni u odnosu na njihove pandane juzno od M-D linije.

Link to comment

Neverovatno ali istinito - Jeffrey Lord ne prestaje da se glupira. :isuse: Ako njemu i njegovom neocon drustvancu ubrizgate nekakav truth serum, verovatno ce reci da bi radije imali Idi Amina, nego ginekologa™ za prezidenta. Covek (zajedno sa njegovim handlerima iz GOP vrhuske i talk radia) je toliko ispanicen da nesvesno, ovim majmunskim textovina, dokazuje ispravnost vanjske politike koju zagovara RP. Cak se i oqraziio da napise i neki komentar na ovo govno od texta, gde je gebelsovski linkovao neku sliku pobijenih Kurda u Iraku (kao da je genocid protiv Kurda bio razlog za unistavanje Iraka). Doduse, neko mu je skrenuo paznju na Tursku i njeno ponasanje prema Kurdima, kao i na fakt da je Sadam (u to vreme veliki americki saveznik) dobijao pare i hemisko oruzje upravo od reganove administracije, za koju je Jeffrey Lord radio. btw, ta iranska konspiracija ce izgleda na kraju ispasti fake.

Link to comment

Ahahahahah, jebote, koji prevaranti...evo šta znači šticovanje broja view-era :lol: 310 views, a 4037 likes i 11818 komentara :lol: Ajmo, ajde, korporativna Ameriko u Guglu i Jutubu oličena, možeš ti to i bolje :wub: Recimo, 200 views, i to je mnogo...Kakvi prevaranti. Naši zaista od najboljih uče.

post-48-13189296514964.jpg

Link to comment

Po meni, mnogo vise je diskvalifikujuca Polova izjava na nedavnoj debati u vezi zdravstvene zastite nego Lordovo blebetanje. Lord je novinar i njegove izjave, koliko god su jednostane i neodgovorne nemaju veliku tezinu (osim sto izludjuju dokone Srbe). Ron Pol je, s druge strane, kongresmen, predsednicki kandidat uz to jos i lekar koji praktikuje svoju profesiju. Njegove nedogovorne izjave u vezi zdravstvenog osiguranja mogu da imaju mnogo ozbiljnije posledice.

Link to comment
×
×
  • Create New...