Jump to content
IGNORED

Jedno sasvim novo i drugačije Presidency..


Roger Sanchez

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • WTF

    399

  • Roger Sanchez

    334

  • Indy

    197

  • TBoneSteak

    187

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vrh:Heather Amato, 35, a psychologist who lives near the protest area, said she felt disturbed by some of the conduct of the protesters. She said she had to shield her toddler from the sight of women at the park dancing topless. :lol:

Link to comment

Pa izgleda neko vise voli da vidi demonstracije lilly white matoraca u motorizovanim kolicima (courtesy of Medicare) i raznoraznih frikova obucenih u kostime iz 18. veka sa vrecicama caja zalepljenim za sesire. Stvar ukusa <_<

Link to comment
Providjenje po Miti
"God did not create this country to be a nation of followers. America is not destined to be one of several equally balanced global powers. America must lead the world, or someone else will."
Plus jos par bisera kao sto je povecavanje vojnog budzeta i jacanje mornarice.
Link to comment
Plus jos par bisera kao sto je povecavanje vojnog budzeta i jacanje mornarice.
republikanski program za stvaranje novih radnih mesta = uvecati subvencije vojno-industrijskom sektoru. Edited by Gandalf
Link to comment

koji je ovaj fazon na protestima gde svi ponavljaju reci lika koji drzi govor? imam izuzetan transfer neprijatnosti dok to gledam, ne mogu cak ni da cujem sta je zizek pricao.

Link to comment
koji je ovaj fazon na protestima gde svi ponavljaju reci lika koji drzi govor? imam izuzetan transfer neprijatnosti dok to gledam, ne mogu cak ni da cujem sta je zizek pricao.
cuje se lepo (makar sam ja razumeo). zabranjeno im je bilo da koriste megafon iz nekog razloga.edit: ne da je rekao ista sto vec nismo culi ali jako lep govor. Edited by kim_philby
Link to comment
kakva pobuna!... štrebera. ne smeju da koriste megafon :isuse:
s obzirom da bloomberg & NYPD samo cekaju prvu priliku da ih pregaze ta odluka im uopste nije glupa.ili nisi gledao strawberry statement?
Link to comment
×
×
  • Create New...