Jump to content
IGNORED

Jedno sasvim novo i drugačije Presidency..


Roger Sanchez

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • WTF

    399

  • Roger Sanchez

    334

  • Indy

    197

  • TBoneSteak

    187

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zbog ovoga mu je ESPN povukao pesmu sa spice za MNF. Tako sinoc vozim bicikl u gymu, na ekranu ispred mene pocinje tekma i ja cekam ono cuveno "are you ready for some football", kad ono nista :(

Link to comment

svidja mi se onaj cain kod gopera (that nice colored fella) sa svojim 9-9-9 programom. uvodjenje 9% saveznog poreza na promet, smanjivanje poreza na zaradu na 9%, ne znam sta je ona treca devetka /some niggershit probly/interesantno razglabanje o saveznom porezu, koliko placaju bogati /bafetov predlog/ + informativno za one koje zanima US porez, bitchez!

Link to comment
Da li je došlo vreme za nezamislivo - američko proleće? :D
Bolje ne. Ne postoji stvar koju oni ne mogu da obesmisle. Pa od hipi pokreta dobijes bejbi bumere. Hvala, ne treba.
Link to comment

Bice zanimljivo - od 2010. korporacije i banksteri mogu skoro neograniceno da finansiraju kandidate ali cini mi se da 2012. za US jos nije kriticna i pored dabl-dip recesije. Bice jos gore - triple dip recesija/stagflacija, Obama ce jos vece dugove da napravi, krenuce konacno i kamate na americke obveznice gore pa ce tek onda 2016. da bude cupavo.

Link to comment
Bice zanimljivo - od 2010. korporacije i banksteri mogu skoro neograniceno da finansiraju kandidate ali cini mi se da 2012. za US jos nije kriticna i pored dabl-dip recesije. Bice jos gore - triple dip recesija/stagflacija, Obama ce jos vece dugove da napravi, krenuce konacno i kamate na americke obveznice gore pa ce tek onda 2016. da bude cupavo.
Zar ne postoji neko ogranicenje na maksimalnu sumu?Ili se to odnosi na procenat koji moze 1 donor da uplati.Inace, Wall Street od GOPera stao iza Romnija. Kako neocekivano. :lol:
Link to comment
Zar ne postoji neko ogranicenje na maksimalnu sumu?Ili se to odnosi na procenat koji moze 1 donor da uplati.
Pa i da ima nekog ogranicenja, pronacice oni 1 loophole™.
Inace, Wall Street od GOPera stao iza Romnija. Kako neocekivano. :lol:
Pa mogli su realno da stanu iza bilo koga od njih, isto bi bilo. Naravno sa izuzetkom ginekologa™ i onog njegovog sidekicka sto se skoro pridruzio putujucem cirkusu.
Link to comment
×
×
  • Create New...