Jump to content
IGNORED

Jedno sasvim novo i drugačije Presidency..


Roger Sanchez

Recommended Posts

Kakva crna sublimacija, uncut verzija je totalni zakon...Neću propustiti nijednu debatu ove grupe manijaka sve do izbora. Još su sve začinili novim ludakom, Perijem. Šlag na torti.

Link to comment
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • WTF

    399

  • Roger Sanchez

    334

  • Indy

    197

  • TBoneSteak

    187

Top Posters In This Topic

Posted Images

E da, stream...http://www.politico.com/2012-election/reagan-republican-debate/Kažu biće Live oko 7:30 ET, što mu dođe za nešto više od pola sata, koliko kapiram.edit: koji sam republikanac :isuse: , ima gore desno lepo kulturiška sat koji odbrojava...:)

Edited by Filipenko
Link to comment

jel rik peri upravo rekao "i hate cancer"? :isuse:jbt, izvrsicu samoubojstvo ako jos jednom cujem kako ce cvece cvetati bez zlog cike, federal government-a. kakvi ziloti...

Edited by kojot
Link to comment

Otkako je dedica obrisao patos Perijem kada je podsetio da je terao decu na vakcinaciju i da je bio Al Gorov potrčko, ova dvojica moderatora ga nisu apsolutno ništa pitali...mislim da ima već jedno 45 minuta...Edit: ...46 minuta and counting...

Edited by Filipenko
Link to comment

Najzad...baš ću da izmerim koliko je prošlo kada izadje na YouTube-u.Čovek je morao da pročisti grlo koliko dugo nije progovorio...Edit:i naravno kraj... :lol:

Edited by Filipenko
Link to comment
Force vs. Reason :D During a commercial break at Wednesday’s Republican debate, Rick Perry and Ron Paul continued their spirited exchange on stage. Suddenly, Perry grabbed Ron Paul’s forearm while aggressively pointing his index finger towards the Congressman’s face. Alerted by Perry’s menacing gestures, Ron Paul’s bodyguard (front left) was standing by, ready to protect the Congressman.
2011-09-08T022735Z_01_LOA29_RTRIDSP_3_USA-CAMPAIGN-DEBATE.jpg Edited by Filipenko
Link to comment

Ako se ista iskristalisalo™ iz ove debate to je da ce Romney vs Perry da bude main event, da ce Ginekolog™ da bude ignorisan samo tako, da je lujka Michele Bachmann pukla, a da su ostali tu samo da bi debatama dodali malo boje (Cain), mirisa (Santorum) ili nostalgije za nekim proslim vremenima (Gingrich).2011-09-08T022735Z_01_LOA29_RTRIDSP_3_USA-CAMPAIGN-DEBATE.jpg:Hail: Sha ga gledas bre, nabodi ga! :lol:

Link to comment
Ako se ista iskristalisalo™ iz ove debate to je da ce Romney vs Perry da bude main event, da ce Ginekolog™ da bude ignorisan samo tako, da je lujka Michele Bachmann pukla, a da su ostali tu samo da bi debatama dodali malo boje (Cain), mirisa (Santorum) ili nostalgije za nekim proslim vremenima (Gingrich).
Moj je utisak da je Peri isto tako umanjio svoje sanse; njegov anti-science rent, tvrdjna da je SS "Ponzi Scheme" i da je Obama lazov su ga prilicno ukopale ne samo kod neopredeljenih veci i kod umerenih republikansjkih glasaca. Po meni jedino Romni izgleda koliko-toliko respektabilan i kompetentan kandidat. Ron Pol deluje neozbiljno, stavise kao da nastoji da takav utisak potencira. Ume to da bude tu i tamo simpaticno, ali ne bih ovog coveka zeleo da vidim na bilo kakvom egzekutivnom polozaju. Edited by Dimitrije
Link to comment
Moj je utisak da je Peri isto tako umanjio svoje sanse; njegov anti-science rent, tvrdjna da je SS "Ponzi Scheme" i da je Obama lazov su ga prilicno ukopale ne samo kod neopredeljenih veci i kod umerenih republikansjkih glasaca. Po meni jedino Romni izgleda koliko-toliko respektabilan i kompetentan kandidat. Ron Pol deluje neozbiljno, stavise kao da nastoji da takav utisak potencira. Ume to da bude tu i tamo simpaticno, ali ne bih ovog coveka zeleo da vidim na bilo kakvom egzekutivnom polozaju.
a jon huntsman? meni je on ostavio najjaci utisak sinoc.
Link to comment

Slazem se. Medjutim, po meni, mnogo bojazljivo izlazi iz 'misije rupe'. U prvoj debati se jedva cuo. Ocekivalo se da znacajnije poentira drugoj debati i svrsta se medju 'frontrunner-e'. Doduse jeste nekoliko puta ali poentirao ali nedovoljno za frontrunner-a. On ima pedigre umerenog Republikanca, sto mu je plus kod neopredeljenih ali minus kod ultra-desnog krila dela republikanskih glasaca. Kada bi uspeo da se u svojo stranci izbori kao frontrunner, imao bi znacajniju podrsku cak i kod dela demokratskih glasaca.

Link to comment
×
×
  • Create New...