Jump to content
IGNORED

Jedno sasvim novo i drugačije Presidency..


Roger Sanchez

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • WTF

    399

  • Roger Sanchez

    334

  • Indy

    197

  • TBoneSteak

    187

Top Posters In This Topic

Posted Images

" Mike Huckabee Concerned Republicans Could 'Balkanize Themselves'"Једном има да им напишем проширену дефиницију балканизације. У свакој досадашњој на коју сам наишао, увек фали кључни састојак: петљање већих играча извана.Оно, било би лепо видети да поливач полије себе.
Link to comment
:unsure: Pa, izvinjavam se ako sam rekao nesto glupo, rekoh da ne znam mnogo o njemu.
:lol: Zasto se izvinjavas, pobogu? Jedva cekam da vidim kako napada health care zakon Obame.... t.j. njegov iz Masacusetsa. Lose je sto ima brdo para, inace je, kao sto bi Tom Woods rekao - obican plastic man.
Link to comment

i kakav je taj health care u makedoniji, tek da se informisemo? sta mu fali, sta bi menjao? i sta to ne valja kod obame i romnija?

Link to comment

HC u Makedoniji radi po principu 'don't get sick'... osim ako imas love i odes u privatnu kliniku. Nije poenta u tome sta valja i sta ne valja kod Obame i Romnija, nego u tome sto ce HC zakon, posto je direktno vezan za ekonomiju, biti na meti GOP-a u 2012. Bice zanimljivo kako ce se Romni ponasati po tom pitanju. Uostalom, ako GOP-eri misle da ce situaciju popraviti jos 1 'compassionate conservative' zasluzuju da izgube izbore, ne samo predsednicke...

Link to comment
Da, Romney zaista lici na na normalnog coveka. Covek koji ce suvereno nastaviti politiku GWB i Obame. Pravi libertarijanski kandidat, covek koji... uh, stvarno nemam zivaca za njega. :isuse:
Pravi™ libertarijanski kandidati ce i u ovom izbornom ciklusu u RL biti svedeni na ucesce u drugorazrednim debatama, i na 8-10% glasova u GOP primaries (1-2% u caucuses) u najboljim slucajevima, uprkos tome sto ce da rasturaju u raznim internet poollovima™.
Jedva cekam da vidim kako napada health care zakon Obame.... t.j. njegov iz Masacusetsa. Lose je sto ima brdo para, inace je, kao sto bi Tom Woods rekao - obican plastic man.
Health care zakon Obame (Obamacare na teabagger jeziku) is here to stay. Onako kako je napisan, suvise je dobar za razne specijalne interese, da bi ga bilo ko menjao. Mozda jedino neke mali propusti da se srede tu i tamo (npr. da se redefinise to oko pre-existing condition), i to je to.
Link to comment
Santorum's theory of declineFormer Senator Rick Santorum offered an unusual explanation for the fall of the British Empire in his warning this evening to South Carolina Republicans that they must resist President Obama's health care overhaul.Britain "isn't [the most powerful country in the world] any more because they stopped believing in themselves and they accepted the drug, the mediocrity of state control," he said.Santorum also repeated an Obama adviser's notorious line: "Lead from behind.""That's what the British Empire did," he said. "You can't be a superpower if you're focused on the government taking care of everybody."
Palmetto state approves.
A straw poll of Republican activists at last night's South Carolina Republican Party dinner rewarded Rick Santorum for showing up at the dinner, and did not reward Tim Pawlenty for showing up at the previous evening's debate in the state. About a third of the guests, who represented the core of the state's GOP Establishment, voted in the poll.With 408 votes cast, state party communications director Joel Sawyer sends over this tally:

Santorum 150Romney 61Cain 44Trump 29Bachmann 22Christie 22Gingrich 16Huckabee 16Daniels 15Paul 8Pawlenty 7Palin 6Huntsman 4Bolton 0Roemer 0Johnson 0Write-ins:DeMint 3
Alan West 3

Paul Ryan 1
Link to comment

Proveo sam popodne druzeci sa Rodjom :) Blagojevic bio raspolozen za druzenje i zezanje. Skroz je OK lik. Kaze da ga optuznica uopste ne sekira i da je nevin. Usput je i dodao da ce sledeci put, kada ga budu prisluskivali, da prica na srpskom ;)

Link to comment
Proveo sam popodne druzeci sa Rodjom :) Blagojevic bio raspolozen za druzenje i zezanje. Skroz je OK lik. Kaze da ga optuznica uopste ne sekira i da je nevin. Usput je i dodao da ce sledeci put, kada ga budu prisluskivali, da prica na srpskom ;)
navabi ga da se pojavi na forumu, ne mora pod nikom rod beeon a serious note, jel mu treba $$$ za legal expenses :wicked:
Link to comment
navabi ga da se pojavi na forumu, ne mora pod nikom rod beeon a serious note, jel mu treba $$$ za legal expenses :wicked:
Kad se sve sabere i oduzme, u odnosu na korupciju, kriminal i prevare, u kojima ucestvuju politicari na svim nivoima u Chicagu i Ilinoju, Rodja tu dodje kao sitna riba. Da je malo mudriji, sada bi kao Spicer imao emisiju na TV ;) Uostalom, vidis kako se najveci mafijas grada Chicaga, mudro povlaci u penziju i ne "talasa". Juce chak dobio i orden :DA najjaca fora bila je, kada Rodja kaze, ajde da cujete kako moja starija cerka prica srpski. Pozove kcerku i pita je "odgovori mojim prijateljima sta je tata?". A, dete kaze: "tata je magarac!" :D
Link to comment
A focus group conducted with 30 hardcore GOP voters who watched the 90-minute event on Fox News overwhelmingly declared former Godfather's Pizza founder and CEO Herman Cain the victor. Cain, a black Republican who wants America to return to the gold standard, and who says Muslims can't be trusted to serve in the federal government, wowed the largely white, middle-class audience the same way Donald Trump has – with feisty, plainspoken business language devoid of the usual soundbites.
hermancain_460x276.jpgU la la.
Link to comment

Nema GOP ozbiljnog (kad pisem ozbiljnog mislim nekog ko bi pobedio Obamu) kandidata, mole Christie-ja ali ovaj izgleda nece.

Edited by mandingo
Link to comment

Upravo tako. Ozbiljni (i.e. normalni) GOP kandidati u ludilu ne bi prosli primary. GOP kandidati koji imaju sanse da prodju primary nemaju sanse protiv Obame. BTW, Stewart je juce "isprozivao" Ron Paula zbog njegovog nastupa na SC debati.

Link to comment
×
×
  • Create New...