Jump to content
IGNORED

Jedno sasvim novo i drugačije Presidency..


Roger Sanchez

Recommended Posts

Propustio si ti mnogo stvari, nazalost. Atlas shrugged ces mozda shvatiti kad shvatis razliku izmedju ginekologa™ i GWB-a. Do tada cuvaj glavu na toplom mestu, tacno izmedju levog i desnog butt cheek-a, usput pokusaj da uhvatis neki bran na waikiki beach. ;)

Link to comment
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • WTF

    399

  • Roger Sanchez

    334

  • Indy

    197

  • TBoneSteak

    187

Top Posters In This Topic

Posted Images

znas sta/kvaris mi subotu/ primetio sam da prednjacis u kacenju nekakvih priglupih desnicarskih klipova. naglasak naravno na 'priglupih'. licno, interesantnije mi da procitam originalna misljenja forumasa, linkovanu informaciju ili interesantan klip. mozes ti i bolje, a ocigledno je da te US politika/zbivanja zanimaju

Link to comment
kako niko ne pominje štajnbeka mjkm
stajnbek je mislim viseslojan. commie ideas, koje je navodno imao, uopste ne primecujempravo da okies budu sutnuti sa (svog ili rentiranog) poseda koje je vremenska nepogoda ucinila neplodnim/neprofitabilnim pa ne mogu da placaju kredit; u jeeee, free marketpravo okieja da putuju/zaposljavaju se u drugim drzavama\pravo da ne budu u konc.logorima jer se ne svidjaju lokalcimafaj sents/hr ili koliko vec je dogovoreno, a ne 3 jer se bossu digla patkapravo da te ne jebu u zdrav mozak jer nisi born&raised u odredjenoj srediniitd.
Link to comment
Propustio si ti mnogo stvari, nazalost. Atlas shrugged ces mozda shvatiti kad shvatis razliku izmedju ginekologa™ i GWB-a. Do tada cuvaj glavu na toplom mestu, tacno izmedju levog i desnog butt cheek-a, usput pokusaj da uhvatis neki bran na waikiki beach. ;)
da li si ti citao atlas shrugged? narocito rasisticke delove o prajm muverima? mislim ili drzis sebe za div junaka kome je ta knjiga upucena? ja kapiram da neko cita hajeka i austrijance i da se lozi na tu pricu ali ovo je jednostavno kic. los ukus. losa proza. losa pamet. sto bi rekao ex-hastler: bolje citaj stajnbeka. ili apton sinklera. vot d hek pogledaj there will be blood.
Link to comment
ali i ono na kraju za 2008 Obamu je isto bilo odlično :)
Provaljivao je on i Obamu, MSNBC, NPR, Arianu Huffington, tako da nije bas bilo toliko jednostrano. Meni je ipak nastup Steven Colberta pre 3-4 godine na ovom skupu (WHCD) bio najlegendarniji.
Link to comment
Izraz na Trumpovoj faci dok su ga Obama i Meyer castili 1 kafa-ledja-ispasa tretmanom je bio priceless :lol:
prevelika je udaljenost i loš kvalitet, al deluje da je odigrao pokerface, što je po meni i najgore što je mogao uraditi, jer je pokazao koliko ga sve dotiče i da su ga napenalili najstrašnije. očigledno je bilo da čekaju da se neko od veće divljači priključi birtherskom ludilu pa da ga odstrele puštanjem krštenice i ovaj je popio to savršeno. trebao se i on malo smejat.
Provaljivao je on i Obamu, MSNBC, NPR, Arianu Huffington, tako da nije bas bilo toliko jednostrano. Meni je ipak nastup Steven Colberta pre 3-4 godine na ovom skupu (WHCD) bio najlegendarniji.
naravno
Link to comment
dobar je i obamin uvodni video. :D
Taj uvodni video je inace uvodni video legendarnog WWF "rvaca" Hulk Hogana sa jednog od onih Wrestlemania specijala iz 80ih :lol::Hail:
Link to comment

tramp odgovara. kao da slušaš karleušu jbthttp://www.huffingtonpost.com/2011/05/01/donald-trump-white-house-correspondents-dinner_n_856030.html

Link to comment
×
×
  • Create New...