Jump to content
IGNORED

Jedno sasvim novo i drugačije Presidency..


Roger Sanchez

Recommended Posts

Mislio sam na strane lekare. Zasto ne bi neki indus il srbin dosao i otvorio svoju kliniku u kojoj bi se radilo dobro, koristili jeftiniji a kvalitetni lekovi i opet ostajalo dovoljno para i ako ne oderes musteriji kozu s ledja?
Може да дође, ал' има да полаже онолико. Оправдање је што стварно има Индуса чији се универзитети састоје од три поњаве и колибе, и што долазе са којекаквим будибопснама дипломама. Форсирају своје, постоји тај систем акредитација где рука руку мије, па ако си дипломирао на нечем акредитованом, тј из њиховог клуба, вози. За све остале, гомила испита за које има да се спремаш као да поново полажеш последње две године.
Link to comment
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • WTF

    399

  • Roger Sanchez

    334

  • Indy

    197

  • TBoneSteak

    187

Top Posters In This Topic

Posted Images

Grdno se varate ako mislite da je ovom objavom cela ova prica zavrsena i da ce birthers retardi da jednom konacno poveruju da je covek rodjen na Havajima i da zacute za sva vremena. Sad ce tek da pocne prica o verodostojnosti™ ovog novog certificata, a raznorazni eksperti™ ce da krenu da analiziraju kvalitet papira, stamparske greske, fontove, rukopis, svracije noge i ovcije glave, etc... :fantom:
Tramp je rekao da je ovime pobedio. Car. Jos malo pa ko Murinjo.
Link to comment
Tramp je rekao da je ovime pobedio. Car. Jos malo pa ko Murinjo.
Pa i jeste u neku ruku pobedio. Naterao ga je da objavi citav birth certificate, sto ostalim birther kretenima do sad nije poslo za rukom. Los potez Obame, ako mene pitas. Sta ce sutra da uradi, da uzivo na nacionalnoj TV pojede parce svinjskog pecenja ili slanine da bi dokazao da nije Musliman? Edited by WTF
Link to comment
Nek dodje u posetu Srbiji, pa ce ga Tadic (pred kamerama) posluziti :piggy: pecenjem... Da ne ispadne da mu Trump lupa zauske (kao sto je ovo ispalo sa krstenicom). Zayebana je situacija u USA, drzava je de facto bankrot i nema se utisak da iko ima resenje za to. Otuda valjda ovakvo svlacenje politike u kanalizaciju. Edited by Indy
Link to comment

^ meni radi na svim racunarima.kako bilo, nisi nista propustio - sinoc u lokalnom marketu videh naslovnu stranicu jednog od ovdasnjih tabloida. Senzacionalno, "Obama's meltdown over Trump, as birth certificate scandal explodes!"

Edited by Gandalf
Link to comment
Wall Street Tames Washington
They came, they saw, they conquered. This line pretty well sums up a little-reported but important story about the new tea partiers in the U.S. House of Representatives.No sooner had they arrived than the corporate lobbying corps came to visit, saw what these supposed rebels were made of and quickly conquered them without a fight. The forces of big business needed only to lay out some campaign cash -- and quicker than you can say, "Business as usual," the budding lawmakers snatched up the money and immediately began carrying the lobbyists' corporate agenda.Check out the financial services subcommittee, which handles legislation affecting Wall Street bankers. Five tea partiers got coveted slots on this panel, and all five were suddenly showered with big donations from such financial lobbying interests as Goldman Sachs. Now, all five are sponsoring bills to undo parts of the recent reforms to reign in Wall Street excesses.
Link to comment
^ meni radi na svim racunarima.kako bilo, nisi nista propustio - sinoc u lokalnom marketu videh naslovnu stranicu jednog od ovdasnjih tabloida. Senzacionalno, "Obama's meltdown over Trump, as birth certificate scandal explodes!"
Izgleda je blokirana (tj. taj sajt) na geografskoj bazi. Taj "globemagazine" sajt izbacuje "The content of this website is not available in your area. " (Malo sam proguglao, rade to zbog litigacije... tj. objavili su ili objavljuju nesto zbog cega mogu biti tuzeni u Australiji, ili imaju neki sudski nalog... zanimljivo.) Edited by Indy
Link to comment
Pa i jeste u neku ruku pobedio. Naterao ga je da objavi citav birth certificate, sto ostalim birther kretenima do sad nije poslo za rukom. Los potez Obame, ako mene pitas. Sta ce sutra da uradi, da uzivo na nacionalnoj TV pojede parce svinjskog pecenja ili slanine da bi dokazao da nije Musliman?
:DNovo i drugojačije presidency. Ko ovde Tadić Edited by angern
Link to comment

svidza mi se heavy accent koji je praktikovala do kraja zivota. /mislim na autora 'what if the motherfucker shrugged'/ hrpa nekakvih fancy reci sa egzoticnim (ruskim) akcentom koji je zbog svoje egzoticnosti negovala, a koje zbog toga (treba da) imaju nekakvu misticnu vrednost... sio mi ga djura sa nekakvim kapitalistom sto gradi pruge, ali drzava hoce da ga prikolje i spreci u njegovom individualizmu od koga zavisi progres covecanstva, uz ogradu da splacinu nisam citao pa sam mozda nesto i propustio :(

Link to comment
×
×
  • Create New...