Jump to content
IGNORED

Jedno sasvim novo i drugačije Presidency..


Roger Sanchez

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • WTF

    399

  • Roger Sanchez

    334

  • Indy

    197

  • TBoneSteak

    187

Top Posters In This Topic

Posted Images

(nesto ne pratim politiku na tv/netu vec godinu i po; mozda se nesto promenilo?)RP me je uvek podsecao na 1 politicara-maratonca; mislim da je to prilicno neodgovorno obzirom da ljudski vek traje nekih 80 a interesovanje (mozda) za politiku nekih 40, 40+godina. RP-u kao politickom proizvodu je vek trajanja istekao a da nije bio ni otvoren ili iskoriscen.koliko je to bilo neodgovorno prema onima koji su ga birali u kongres da ih predstavlja (a gde se igra po pravilu 'ja tebi ti meni', 'podelimo svinjetinu' - igru koju je RP mislim principijelno odbijao da igra) je njihov biznis. izgleda da su zeleli tipa koji se bavi zlatom na nacionalnom nivou/+konstantnim glasanjem protiv/ a ne svog predstavnika, a to su izgleda i dobili.RP-ovi omladinci su izgleda izvredjali chenija i ramsfelda na cpac-u ('ratni zlocinci'); ako su ovo RP-ovi omladinci i/ili goperski omladinci onda su kao takvi gop-u totalno beskorisni na sledecim izborima koji se nece dobijati na antiratnom/antiimperijalistickom programu. takvi su mislim velikom vecinom D glasaci omladinci-liberali, slabo je toga bilo kod gopera u poslednje vreme+verujem da 2008 nisu glasali za djamakejna; bili su i ostali pobornici RP-ovog kulta. ipak lepo je imati 1 antiratnu koalicijuRP kao 1 media darling? ne znam, u mom tefteru to je bio stari djamakejn/ne mislim da mu se RP po tome uopste priblizio/, a vidimo koliko je to bilo produktivno.mislim da su decenije boravka na politickoj rezervnoj klupi u slucaju RP-a ucinile svoje. (ne)poznat je siroj publici po /perception is everything/ relativno bizarnim stavovima:free 4 drugz, cija vlada US-om, ukinimo fed, ukinimo penzije, uvedimo zlato, porez od 10% za sve, 900 vojnih baza+povucimo vojsku, ustav je nasa biblija i sve je u njemu, sve ce to srediti nevidljiva ruka, abortus/gej brak - sve ce to ljudi na lokalnom nivou da rese kako im se svidza+mnogo ambivalentnih i akademskih odgovora na konkretna pitanja/probleme itd.imam osecaj da ako ga mediji ubace u masinu svi ti njegovi baloni ce da puknu/pretvorice ga u 1 salabajzera. a, simpatican mi je.ukratko: nadam se da ne mislis da ce biti nominovan, predsednik/VP, clan kabineta ili senator? ili da ce izgubiti u gop izborima a pobednici preuzeti njegov program i sa njime trcati na generalnim?
Tek sad vidim odgovor.Prosto, uvek je zdravo imati u drustvu nekoga ko provetrava. Ja se onako generalno, filozofski slazem sa vrednosnim stvavovimaa, ne nuzno sa svakom stavkom (tu je jasno da je prakticna razrada potrebna).Niti ce biti nominovan, niti ce biti senator, niti ce, upravo zbog tih idealistickihs stavova koje ponavlja kao mantru, uticati na izbor kandidata GOP.
Link to comment
Cudni su ti autoritarni liberalimellow.gif Ali, svasta ima na ovome svetu. A tek u Srbiji!
srbija zemlja cuda!vidis da se loze na bivse upravnike zatvora a kada snimaju film o jugoslovnskoj kinematografiji ne mogu da skinu hipnotisani pogled sa pokojnog marsala.
Link to comment
pa jebiga nije serijski neuspesan. meni je samo zastrasujuce da neko zeli da obnovi uzase prvobitne akumulacije dok se ista ne uradi kako on misli da treba. idi procitaj ono sto je vatra zapada napisala. ja inace ne tvrdim da je neoliberalizam u visku u srbiji vec samo da su srpski liberali (najcesce) closet staljinisti fascinirani slikom moci. otuda jovo na onom skupu LDP-a.
Mi, pravi, staljinisti se odricemo laznih staljnista u LDP. Dokumentovano na LDP topiku.PotpisBudjaPaceyAnduril(toliko sam barem primetio)
Link to comment
Mi, pravi, staljinisti se odricemo laznih staljnista u LDP. Dokumentovano na LDP topiku.PotpisBudjaPaceyAnduril(toliko sam barem primetio)
dok ne vidim ispisnice ne verujem :P
Link to comment
  • 2 weeks later...
GOPio Ohio. a u njemu:
Sec. 3101.01 of S.B. 5: ... A marriage may only be entered into by one man and one woman. Any marriage between persons of the same sex is against the strong public policy of this state. Any marriage between persons of the same sex shall have no legal force or effect in this state and, if attempted to be entered into in this state, is void ab initio and shall not be recognized by this state. The recognition or extension by the state of the specific statutory benefits of a legal marriage to non-marital relationships between persons of the same sex or different sexes is against the strong public policy of this state. Any public act, record or judicial proceeding of this state, as defined in section 9.82 of the Revised Code, that extends the specific statutory benefits of legal marriage to non-marital relationships between persons of the same sex or different sexes is void.
:bee:
Link to comment
ima li neki dobar text o tea party? kakav im je program, finansiranje, način rada, perspektiva..
Tea Party nema svoje perspektive jer nema partije. Program rada je onaj koji im odrede tamni lordovi GOPa koji operiraju iz sjene. Bit će politički iskorišteni jednako kako je korišten i evanđelikal muvment u 70/80ima, the Xth Great Awakening. Kratkoročni cilj im je da skrše Obamacare, a dugoročni da, akoštedljivyFreeGod da, da prvo Medicare i Medicaid, a onda, kao klimaks, i Social Security učine odioznim rasipnim zadiranjem u Slobode i Wallete čije će ukidanje biti anepopularno™. Ako BOGda. Kada GOP ponovno osvane u 20im godinama ovog stoljeća u Drugom Zlatnom dobu a la Calvin Coolidge, kao da nije prošlo 1 stoljeće, Tea Party će biti poslan u šinteraj na injekciju, doživjevši ispunjenje svoje svrhe u apoteozi novostarogGOPa i konačnom zabijanju glogovog kolca u onog paralitičara koji je sjebao stvar i uzrokovao ovo stoljetno skretanje sa Sendera Luminosoa.
Link to comment
×
×
  • Create New...