Jump to content
IGNORED

Razno


korindjar

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jimmy Kowalski

    262

  • Ajant23

    162

  • MocaVukotic

    162

  • Sludge Factory

    159

Od onih filmova Milenijum trilogije, ameri su uradili najbolje što se može. David Fincher i Steven Zaillian, teško da može bolje, ali literarni predlođci su očito slabi i nije se moglo mnogo. I Hose of Cards su digli sa predadolescenskog nivoa engleskog originala na adolescenski nivo netflixove serije, ali više se nije moglo...

 

Ne može biti uvek Hollywood kriv što ne uspeva da napravi nešto ekstra od evropskog smeća. 

Edited by Ajant23
Link to comment

ja sam toliko probirljiva kad su u pitanju serije da pogledam - od prve do poslednje - jednu u 2-3 godine

 

ovo bi trebalo da se posecka u seriju, kolko vidim... misim, che vidim.... dabogda im se studijo spalijo ako zajebu OVO 

Link to comment

Šta imaš da budeš probirljiva oko serija, Smeće koje ume da bude zabavno, gleda se na angro, nema nekog posebnog kvaliteta koji se može naći baš u ovoj ili onoj, ali ima svega i svačega, ako se gleda mnogo...

 

Jednostavno...

Link to comment

zar nismo do sad naucili da to oni uglavnom cine usluge koje kome? eno i King je hvalijo Babaduduka pa mi se to uopste nije svidlo...

 

doduse evo hvali i Crimson Peak pa bolje da chutim....

 

zapravo chu da zacepim jer je hvalijo i [originalni] The Returned

Link to comment

Nemoj previše uzimati za zlo što se hvali ta glupost Les revenants, sve te pohvale se mogu shvatiti više figurativno i kao da su daleko pravog hvaljenja.

 

Evo, ti si čitala onaj sajt rotten tomatoes tako da ti mora biti jasno da pola onih kritičara ne misli ozbiljno to što tamo piše, više raspiruju maštu i apetit deci, kao i politikin zabavnik...

Link to comment

za tebe glupos, za mene 1 od omiljetih serija ikada..... i mlogo mi je drago sto nam se misljenja izuzetno ne slazu.. u suprotnom bih bila zabrinuta [kad se setim kakvu muziku slusas].... tako da slobodno nastavi..

Link to comment

Ma, naravno... Da je serija glupost, ali na stranu to...

 

Pusti sad muziku, i uopšte se trudi da manje slušaš baš sve što se piše po netu, te kritike i šale poput Kingovih...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...