Jump to content
IGNORED

Razno


korindjar

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jimmy Kowalski

    256

  • Ajant23

    162

  • MocaVukotic

    159

  • Sludge Factory

    158

obratiti pažnju na rad kamere. phd kadar. ovo je još išibao samo hičkok u konopcu i vels na otvaranju dodira zlahttp://www.youtube.com/watch?&v=QlVMxovKEgI

Edited by Ravanelli
Link to comment
ko je gori, Russell Brand ili Adam Sandler? ili ima ko gori od njih?
sta im fali? ima .... apatow je postao potpuno nepodnosljiv a samim tim i svi glumci u njegovim filmovimasandler je institucija za sebe. ubode ponekad nesto sto se i meni svidi (nobody mess with zohan na primer, potpuno ludilo od filma), russell je druga vrsta biljke, prilicno duhovita ali ne na prvu loptu. on je vise vizuelno antipatican nego sto je los glumac.
Link to comment
sta im fali?ima .... apatow je postao potpuno nepodnosljiv a samim tim i svi glumci u njegovim filmovimasandler je institucija za sebe. ubode ponekad nesto sto se i meni svidi (nobody mess with zohan na primer, potpuno ludilo od filma), russell je druga vrsta biljke, prilicno duhovita ali ne na prvu loptu. on je vise vizuelno antipatican nego sto je los glumac.
Klementina, gora si od obojice, kakve crne institucije i biljke na n-tu loptu, te snasle? i meni se svideo Little Nicky, pa ga ne proglasavam za ludilo od filma, vec ide na 'stidim se priznati' ili slicne poremecaje.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...