Jump to content
IGNORED

Razno


korindjar

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jimmy Kowalski

    261

  • Ajant23

    162

  • MocaVukotic

    162

  • Sludge Factory

    158

Posveta senima Dragog vođe Kim Džong Ila na početku Diktatora isprva mi je delovala prilično neukusno. Kada se film završio shvatio sam da bi Kim, i svi ostali nestašni, nesvrstani i nepokoreni lideri voleli ovakav film
Dete-debil
Link to comment
poeta pator | 06/06/2012 04:12 autor teksta je bio moj skolski drug i imao sve petice u skoli i sada pise
skolski Drug | 07/06/2012 01:58 autor je bio predsednik odeljenja, dva puta i treci put sam ja bio
Link to comment
jel ima neko da ne voli hanekea?ne biva mi se samom, a ne zavoljeva mi se doticni.
Meni Funny Games bio bolno pretenciozan, kao uostalom i sve njegovo što sam gledao. Možda Cache (jel' sam dobro spelovao?), malo odskače, ali inače, uh. Čak mi i Bela traka bila malo fake (a inače, zanimljiva i meni fascinantna tema).
Link to comment
jel ima neko da ne voli hanekea?ne biva mi se samom, a ne zavoljeva mi se doticni.
Heh, morgana, imam osećaj da sam ja u debeloj manjini i glede Hanekea i glede von Triera (čini mi se da si isto spominjala da ti srcu blizak nije)...
Link to comment
Meni Funny Games bio bolno pretenciozan, kao uostalom i sve njegovo što sam gledao. Možda Cache (jel' sam dobro spelovao?), malo odskače, ali inače, uh. Čak mi i Bela traka bila malo fake (a inače, zanimljiva i meni fascinantna tema).
:Hail:
Heh, morgana, imam osećaj da sam ja u debeloj manjini i glede Hanekea i glede von Triera (čini mi se da si isto spominjala da ti srcu blizak nije)...
:Hail:trir je jos gori (a uz pretencioznost jos i nepismen) Edited by morgana
Link to comment
:Hail::Hail:trir je jos gori (a uz pretencioznost jos i nepismen)
You're alone there :)Meni Trir nije uvek dobar, ali kad je dobar, onda je izvrstan.
Link to comment

Funny Games je vise bio nekako nedonosce, no pretenciozan. Od Hanekea je najbolji Das Schloss, pa nekoliko redova prazno, pa Seventh Continent, pa 71 Fragment. Ostalo nisam gledo.

Link to comment
Obvo bre neki tezak fotoshop :P A onaj sto su ga potpisali kao Tim Burton meni lici na Inaritua.
ma, nalupetao se to neko sa potpisima fino. evo, ovde je sa zoomom i ispravnim imenima.mada mi je i ovo kul kao igra pogađanja...paramountbigjpg111226.jpg
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...