Jump to content
IGNORED

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Kako su se Hrvati usrali to je neverovatno. Sve sto su sutnuli su bili alibi sutevi po sred gola.Skoro ni jednom nije sutnuo onaj ko je u najboljoj poziciji.

Link to comment
Italija - Hrvatska, mislim da Italijani mogu da iznenade
DOMINIRAJ! :DZajebana Italija skroz, gledao sam ih par puta, skroz ozbiljno izgledaju ali ako smo prezivjeli ovakvo madjarsko kenjanje u finalu ne bi trebalo da bude vecih problema. Nasi tesko da mogu da odigraju gore nego u prve 3 cetvrtine jutros.
Link to comment

pa i nisu sudije nesto gurale italijane danas. oni su, prosto, odrzali lekciju hrvatima. pavic katastrofalan.italijani vise ne mogu da se nazovu iznenadjenjem, sasvim zasluzeno su vec trece takmicenje za redom u finalu. mozemo pricati o sudijama do sutra, ali fakat je da oni igraju jako ozbiljan vaterpolo otkad ih je campagna preuzeo. u finalu igraju dvije ekipe koje timski najbolje djeluju, iako mozda ima reprezentacija koje su pojedinacno bolje, makar od italijana.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
odo da popijem casu vode :fantom:
:lol:Ko je to komentarisao na rts? Cuo sam samo odjavu nesto u fazonu - postovani gledaoci sada se odmorite i popijte casu vode... :isuse:
Link to comment

Hrvati zamalo izmadjarisali utakmicu za bronzu, vodili stalno 4-5 razlike i raspali se pred kraj trece i u 4/4, Madjari imali napad za izjednacenje na oko 30 sekundi do kraja ali ipak nisu imali snage

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...