Jump to content
IGNORED

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Kakva ludacka utakmica, ja ne znam kad ce nas Madjari dobiti ako nisu danas :DIzgleda da je opet vreme za grupnu terapiju :DBravo momci :0.6:

Link to comment

Stvarno nisu normalni momci, u nekim momentima je delovalo kao da Mađari igraju utakmicu života, i opet smo uspeli da se vratimo i dobijemo.Svaka čast ljudine!!!

Link to comment

poslednji sastanak madjara pred utakmicu. trener uzima rec i kaze: posto znamo da su srbi bolji i da nas jebu kako hoce vi cim doplivate sutirajte na gol pa ako nas ukenja mozda i dobijemo :lol:

Link to comment

Ungri su se usrali ko bulje. Sad na grupnu terapiju, il kod baba Milunke da im gasi stravu od nas....a mi da da se spremamo za Večiti Derbi! :s_c: PS obožavam da gledam naše /izuzev fuzbalera/ samo zbog ove posrane osobine da celu utakmicu kenjamo i gubimo i onda na kraju krenemo da cepamo. Kako samo to deluje ogavno na protivnika!

Link to comment

nisam mogao da gledam produzetke, ali :Hail:ko dobije jednu vrhunsku reprezentaciju posle minusa od 4 gola zasluzuje naklon do poda. fenomenalno. nadam se da ce biti protiv hrvata finale, da gledamo josh jednu spektakularnu utakmicu :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...