Jump to content
IGNORED

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

ovaj brguljanov sut je savrsen nacin da cg ispadne. pero ne zna gdje udara, ekipa potpuno bezidejna, nista apsolutno ne valja. spektakularno dosadna utakmica.bash me zanima sta ce pero sad da lupeta. do sad su mu svjetske lige sluzile kao izgovor za slabe rezultate na svim ostalim [vaznijim] takmicenjima. ko ce mu sad biti kriv. a da, bilo je par povrijedjenih igraca]inace, organizacija turnira uzasna. rezija prenosa katastrofa, svako malo crkavaju semafori, sudjenje uzasno, napadi italije ako treba traju i po 10 minuta...
To sam bas hteo da napisem. Za ovu sprdnju od organizacije i prenosa, finala koja su igrani u Nisu i Podgorici su izgledali kao turniri na olimpiskim igrama. Od rezije, grafike, posete... sve.
Link to comment

Meni je prosto nevjerovatno da vidim ovako amaterski organizovano takmicenje na ovom nivou. Jebote, sta god da se organizuje kod nas svi insistiraju na 110% profesionalizma i ozbiljnosti, na par nekih takmicenja u cijoj sam organizaciji i ja ucestvovao je trazen 1 nivo kao da su OI u pitanju a onda vidis ovako neki raspad...

Link to comment

smijesno. nije ni SP 2009. bilo na nekom visokom nivou. nije mi jasno u cemu je stvar, njima vjerovatno puca za sve, samo je bitno da italijani naprave rezultat. sudjenje je i danas bilo sprdnja, ali CG nije ni zasluzila nista bolje od onoga kako je zavrsilo.

Link to comment

A dobro, nema tu sta ni da se gleda. Ocekivano, oni Ameri su previse jalovi.Sta mislis o drugoj utakmici? Da li ce Hrvatska (opet) biti pokradena?

Link to comment

ne znam, gledajuci italijane sinoc, nisu me uopste impresionirali. zilavi su, zajebani, ali ako hrvati budu igrali kako znaju mislim da dobijaju [osim ako ne budu italijani imali pomoc nekog stavroupulosa]inace, juce je navodno lonzi priprijetio nikoli janovicu da ce ga licno suspendovati ako nastavi da dobacuje sa tribina?! [ovaj je navodno nesto dobacio sudijama iznerviran onim glupostima na kraju utakmice]

Link to comment
Ladno i ovi imaju Kubanca Pereza :)Jel se ikad pojavljivala reprezentacija Kube na ovim takmicenjima? Ocigledno imaju talenta.
kuba
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...