Jump to content
IGNORED

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

u prvoj fazi niko nista ne prenosi, samo utakmice italijanske reprezentacije. sto znaci da cete mozda moci gledati srbiju protiv italije. inace, juce je crnoj gori pustena pogresna himna. kao i na SP u rimu, pustili onam' onamo ili kako se vec zove. glupi italijani :Dinace, izgleda da bi partizan mogao uzet josh jednog talenta primorcu. procitah prije neki dan u ovdasnjim novinama da bi vico mogao da predje. jadan primorac, skroz ce propasti [po 100. put u zadnjih 2 decenije]

Link to comment

pojma nemam, ako budem nesto ulovio javljam. inace, crna gora namucila hrvatsku, krajnji rezultat 11:5 :lol:pero majstore!

Link to comment

arena sve prenosi.cg trenutno sa SAD. vodili 3:0 na kraju prve, a onda rutinski primili 3 gola i sad je 3:3

Link to comment

komedija. vecinu od situacija sa igracem vise nisu ni sutnuli.mozda je pero trebalo da povece josh jednog golmana umjesto ovog jednog centra sto imamo

Link to comment

Odvratna utakmica, ne zna se ko je jadnijiedit:ipak se zna, odavno nisam vidio jalovije poluvrijeme od ovog americkog :puke:

Edited by Feindouno
Link to comment

Kakav cirkus. Prvo Radovic zbog prigovora iskljucen, sa pravom zamene, posle Amerima priznali gol, mada ja mislim da je Azevedo bio u 5 metara. Sad peterci.

Link to comment
Kakav cirkus. Prvo Radovic zbog prigovora iskljucen, sa pravom zamene, posle Amerima priznali gol, mada ja mislim da je Azevedo bio u 5 metara. Sad peterci.
Jel usla lopta kod 4. gola Amerikanaca? Meni se ucinilo da nije al nisam vidio usporeni snimak.edit: Crna Gora :smoris:kakvo izvodjenje odlucujuceg peterca :isuse: Edited by Feindouno
Link to comment

ovaj brguljanov sut je savrsen nacin da cg ispadne. pero ne zna gdje udara, ekipa potpuno bezidejna, nista apsolutno ne valja. spektakularno dosadna utakmica.bash me zanima sta ce pero sad da lupeta. do sad su mu svjetske lige sluzile kao izgovor za slabe rezultate na svim ostalim [vaznijim] takmicenjima. ko ce mu sad biti kriv. a da, bilo je par povrijedjenih igraca]inace, organizacija turnira uzasna. rezija prenosa katastrofa, svako malo crkavaju semafori, sudjenje uzasno, napadi italije ako treba traju i po 10 minuta...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...