Jump to content
IGNORED

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

ova tekma se igrala u kotoru, ali rtcg prenosi dosta toga. maltene svaki derbi u jadranskoj ligi i vecinu utakmica cg timova u evroligi+ par traceva: primorje dovodi muslima, hinica, te mozda prlainovica, busljea i jokica.ako muslim i hinic odu iz mladosti, to ce vjerovatno znaciti da i vanja ide.pro recco valjda uzima sukna.znaci, prakticno, recco ce sada da ima dvije najjace ekipe u evropi :puke:navodno ce i vasas biti dosta jak [steinmetz, pjetlovic i radjen se pominju]

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Danas Partizan bas ubedljiv protiv Budve (za koju Sefik nije branio). Nisam jos pogledao utakmicu ali kazu na CMD (jbt, shefe, tamo vas bas ne vole... mislim na novljane) da je Mandic dobro odigrao. Izgleda da ce Subotic verovatno u Partizan, a najjaci x-yu tim sledece godine ce izgledao biti Primorje. Ako shefa ne mrzi, moze da nam objasni vezu izmedju Recca i rijecana.... :unsure:

Link to comment
Danas Partizan bas ubedljiv protiv Budve (za koju Sefik nije branio). Nisam jos pogledao utakmicu ali kazu na CMD (jbt, shefe, tamo vas bas ne vole... mislim na novljane) da je Mandic dobro odigrao.
kotorski lobi :mad:budva je komedija. dobro, nedostatak sefika je, fakat, prilican hendikep, ali svejedno. oni pojedinacno nisu puno slabiji od partizana ili juga, ali ne samo da ne mogu njih da dobiju, nego ce prije da izgube i ovu od jadrana... ma, da imaju igrace kakve ima pro recco, ne bi nista napravili. nevjerovatno koliki su luzeri, mislim da u gostima nisu dobili ozbiljnog protivnika jedno 2-3 godine. a i jug odvalio jadrana, da se nisu zezali u zadnjoj cetvrtini, bilo bi oko 10 razlike.
Izgleda da ce Subotic verovatno u Partizan, a najjaci x-yu tim sledece godine ce izgledao biti Primorje. Ako shefa ne mrzi, moze da nam objasni vezu izmedju Recca i rijecana.... :unsure:
ne znam za subotica. nisam siguran da ce otici ove sezone, nekad u buducnosti vrlo vjerovatno da hoce. ne znam koliko bi mu bilo pametno da ide iz jadrana sad kad je sa 15 godina postao clan startne postave i igra 15-20 minuta po mecu. uz to, mali je navijac zvezde [brat mu je bash zaludjen zvezdom], a i vaso nikad nije bio u dobrim odnosima sa partizanovom upravom. doduse, racunam da mu je bitnije da mu sin napreduje nego da se inati sa nekim [nije on ni sa jadranovom upravom u ni malo dobrim odnosima, kad smo vec kod toga].sto se primorja i recca tice, veza je predrag sloboda:
Predrag Sloboda rođen je 1950. godine u Beogradu, a u Rijeku je došao kao dječak. Završio je Pomorsku školu u Bakru, potom i Pomorski fakultet, a kasnije je plovio. Radio je u Africi, u tvrtki Gabrielea Volpia, čelnika »Pro Recca«. Uspješno je napredovao u poslu, sve dok nije dogurao do mjesta generalnog menadžera »Orlean Investa«. Dopredsjednik je »Pro Recca«, to mjesto će zadržati i nakon eventualnog izbora na mjesto predsjednika u »Primorju EB«.
taj citat je malo stariji, zato pise '...nakon eventualnog izbora na mjesto predsjednika u primorju'. u medjuvremenu je to i postao
Link to comment

Da mi lepo okupimo navijache Zvezde - malog Subotica, Prlainovica, Jugu Vasovica,Cirica uz ovo sto imamo, bili bi solidni u LS.A Vasi i Ganguli rukovodeca mesta u klubu, Sovrovica za predsednika i eto reprize '93, '94, '95... cool.gif

Link to comment

ja se potajno nadam da ce subotic [nakon ipak par sezona u jadranu] otici u zvezdu :Dmogao bi i vanja da upadne u zvezdu, oprostio bi mu ja sto je partizanovac. kakva je uopste situacija u zvezdi sad, imaju li ikakve ambicije? pretpostavljam da da, chim su uzeli pjetlovica...a sto se prlainovica tice, njega navodno uzima pro recco i proslijedjuje u rijeku na sezonu-dvije.

Link to comment

A sta je sa Ciricem, nije li bio u Budvi prosle godine? Inace, ako zvezda stane na noge i postane ozbiljan klub na duzi vremenski period, nemam problema da mali Subotic ode kod njih/vas. :P

Link to comment
ja se potajno nadam da ce subotic [nakon ipak par sezona u jadranu] otici u zvezdu :Dmogao bi i vanja da upadne u zvezdu, oprostio bi mu ja sto je partizanovac. kakva je uopste situacija u zvezdi sad, imaju li ikakve ambicije? pretpostavljam da da, chim su uzeli pjetlovica...a sto se prlainovica tice, njega navodno uzima pro recco i proslijedjuje u rijeku na sezonu-dvije.
Trenutno se koljemo sa vojvodinom za 2. mesto. To je otprilike cilj za ovu sezonu jer je Partizan, realno, neprikosnoven.Dogodine, slican cilj - finale domaceg prvenstva + kvalifikacije za EL.
Link to comment

Budva čovjeka više 1/11, Partizan 3/4. Nije mi to frapantno, već da Partizanu sude triput više isključenja kod kuće, šta li će biti na F4?

Link to comment
Da mi lepo okupimo navijache Zvezde - malog Subotica, Prlainovica, Jugu Vasovica,Cirica uz ovo sto imamo, bili bi solidni u LS.A Vasi i Ganguli rukovodeca mesta u klubu, Sovrovica za predsednika i eto reprize '93, '94, '95... cool.gif
:wub: Edited by Timmy
Link to comment
Budva čovjeka više 1/11, Partizan 3/4. Nije mi to frapantno, već da Partizanu sude triput više isključenja kod kuće, šta li će biti na F4?
nisam gledao ovu utakmicu, pa ne mogu reci je li sudjenje bilo ovako ili onako, ali ne mora da znaci da je ista bilo na stetu partizana. stavise, sudeci po izvjestajima i izjavama, rekao bih da su ta 4 iskljucenja prije izraz nemoci i potpunog nezalaganja budve. ali oni prosto nisu ozbiljna ekipa, ovakvi kakvi su sad. partizan prosto igra tako. isto su igrali i protiv jadrana u novom - puno faulova, puno iskljucenja. moze to sebi da priusti jer igra sa 12 igraca.that said, na final fouru ce vjerovatno da bude navlacenje za pro recco, ko god bude igrao protiv njih. al realno, kako igraju, moze da se navlaci i kontra njih, tesko ce ove godine izgubit utakmicu Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Nas vaterpolo se oduvek bazirao na sirovoj snazi i tuci u vodi. Iz toga logicno proizilazi veci broj iskljucenja, pa ne bih isao u smeru da nas kradu sudije.

Link to comment

Pa ista smo mi škola, nije valjda da se igra Crnogoraca bazira na oštrim riječima i mrkim pogledima. Kako god, ni suđenje protiv Juga mi se nije dopalo

Link to comment

Stoji i to. Jebem li ga. Nisam ni gledao tekmu, a i da sam gledao ja nikad nisam shvatao sve detalje vaterpolo pravila. Samo znam da smo mi mesari najgori uvek bili.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...