Jump to content
IGNORED

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

jadran los u odbrani, josh gori u napadu. realno, partizan za klasu bolji, milanovic dobro postavio taktiku, ali im je jadran mnogo pomogao sa onako staticnom odbranom. plus, filipovic i crepulja bili uzasni u napadu...sve u svemu, potpuno zasluzena pobjeda, vrlo vjerovatno dovoljna za final 4 [uz, naravno, pobjede kuci]

Link to comment

odgledah snimak mladost - pro recco [doduse, ne citavu tekmu]. kako recco igra, ono je nevjerovatno. jaci su nego ikad, cini mi se, i tesko ce njih iko dobiti, gdje god da se igra F4. samo partizan [jer mislim da nema kombinacija u kojoj bi ih mladost ili jug mogli dobiti], i to da odigra fenomenalan mec, a recco da bude na dosta slabijem nivou [i naravno, da sudije ne kenjaju]. daleko vise izgledaju kao tim nego ikad ranije..inace, danas u 5 poceo derbi :)

Link to comment

navodno je postignut nacelni dogovor oko ulaska partizana, vojvodine i zvezde u jadransku ligu od sledece sezone. ne znam kakav ce biti sistem takmicenja, koliko ce timova biti, ali super.uz to, od mjenja se sistem takmicenja u evroligi, moci ce najvise po 2 ekipe iz iste zemlje da ucestvuju u evroligi, a sistem takmicenja ce biti takav da nece biti cetvrtfinala, vec ce pobjednici grupa ici pravo na final 4

Link to comment
  • 3 weeks later...

sin vasa subotica. mali je nevjerovatan talenat, ako nastavi ovako da radi bice sigurno jedan od najboljih igraca ikad. ne zna se josh za koga ce igrati, ali ne bi me cudilo da igra za srbiju. a i bolje bi mu bilo, realno, s obzirom na situaciju u nasem savezu.

nego,slusam,nema poznatog glasa,dje je djurkovic?jel moguce da je okacio mikrofon o klin?
tu je djurkovic, prenosio je juce budva-jug Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
sin vasa subotica. mali je nevjerovatan talenat, ako nastavi ovako da radi bice sigurno jedan od najboljih igraca ikad. ne zna se josh za koga ce igrati, ali ne bi me cudilo da igra za srbiju. a i bolje bi mu bilo, realno, s obzirom na situaciju u nasem savezu.tu je djurkovic, prenosio je juce budva-jug
Za razliku od situacije u srpskom vaterpolu, generalno. <_< Sad sam izguglao nesto... spekulira se da je i Radovic (ovaj sto sad igra u Partizanu) vec vidjen za srpsku repku. :blink: Edited by mandingo
Link to comment

radovica smo vec prezalili. nema nista zvanicno, niko ga nigdje ne pominje, niko pera ne pita sto ga ne poziva... ma, nas savez je sprdnja. pero hoce da ima svu kontrolu, a ni svoj primarni posao ne radi kako treba, sujetan je upckumaterinu. nadam se da ce subotic makar da se zadrzi sto vise u jadranu, ali ne bi me cudilo ni da on ode uskoro. starog mu tretiraju kao bilo kojeg drugog roditelja igraca, a radi se o jednoj od najvecih legendi kluba. valjda mu makar daju besplatne ulaznice za utakmice..

Link to comment
radovica smo vec prezalili. nema nista zvanicno, niko ga nigdje ne pominje, niko pera ne pita sto ga ne poziva...
Kad je zadnji put on igrao za cg?i koliko vremena treba da prodje da bi stekao pravo da igra za drugu reprezaentaciju?Mislim,ako uopste i dodje do toga.
Link to comment

mora da prodje 2 godine [ako nije nesto mjenjano u zadnjih godinu dana]nisam siguran kad je igrao zadnju za cg. bio je na pripremama za EP u zagrebu, ali ne znam da li se te utakmice racunaju kao zvanicne. u svakom slucaju, mogao bi da igra za srbiju na olimpijadi, eventualno nesto ranije.

Link to comment

jadran dobio primorca na peterce u trecoj utakmici plej ofa JVL. plasman na final 4 + prvo mjesto pred CG prvenstvo :thumbsup:ali, kakav je talenat ovaj mali subotic :ziga:dao dva gola, plus zadnji peterac

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...