Jump to content
IGNORED

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

meni je konkretno smetalo sudjenje nasim centrima u 3. i 4. cetvrtini.

Ja nemam pojma o tome šta sudije vide, ali nemaju ni ostali forumaši. Meni je suđenje bilo sasvim ok. Recimo, nisam siguran da je onaj njihov poništeni gol stvarno bio neregularan, dok sam prilično siguran da je naš gol (mislim za 7:7) bio unutar 2 metra.
Link to comment
ja sam gledao samo poslednja 2 meča, i čuo sam da je Filipović u bazenu, ali ga ne videh. ( sa izuzetkom večerašnje boooombe )kako je igrao pre ?
Nije se ni on proslavio. Mada, za razliku od Andrije, Filip je odlican asistent, pa je namestio poneki gol...
Link to comment
meni je konkretno smetalo sudjenje nasim centrima u 3. i 4. cetvrtini.
pjetlovic je na ovom turniru ionako napravio milion kontrafaulova, slabiji je nego chitave sezone, a nikic je i prevara od igraca [dobro, ne bash, ali dosta slabiji od pjetlovica, i ostalih vrhunskih centara, po meni je i stari pekovic i dalje bolji igrac].opetkazemponavljam, bilo je malo vjetra u ledja hrvatima u finisu [pri cemu je zadnji peterac cist da cistiji ne moze biti, ali ono iskljucenje na 20 sekundi prije kraja je izmisljeno], ali srbija samo sebe moze da krivi. kad pogodis stativu sa 1m, kad prlainovic [koji standardno na velikim utakmicama ne postoji] ne odigra nista, kad primas golove iz igre sa 8m - normalno je da izgubis.da ne zaboravim da je srbija primala golove u finisu svake cetvrtine, a kako su pustili hinica samog pa morali pravit peterac.. Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

sve je to tacno. samo sam primetio da se kriterijum sudjenja centrima - posle 2 polaganja u gol hrvata, promenio.sudije su prestale da sude faulove na nasim centrima, a faulove na njihovim kaznjavali iskljucivanjem igraca.ipak, najsmesnija je ocena ekipa hrvatskih novinara pre utakmice koji su tim srbije ocenili peticom a tim hrvatske 7,5 (verovatno od 10).realan odnos snaga je +5 u mrezi hrvata. danas smo igrali lose, ali smo realno mnogo bolji tim. meni je to najbitnije.

pjetlovic je na ovom turniru ionako napravio milion kontrafaulova, slabiji je nego chitave sezone, a nikic je i prevara od igraca [dobro, ne bash, ali dosta slabiji od pjetlovica, i ostalih vrhunskih centara, po meni je i stari pekovic i dalje bolji igrac].opetkazemponavljam, bilo je malo vjetra u ledja hrvatima u finisu [pri cemu je zadnji peterac cist da cistiji ne moze biti, ali ono iskljucenje na 20 sekundi prije kraja je izmisljeno], ali srbija samo sebe moze da krivi. kad pogodis stativu sa 1m, kad prlainovic [koji standardno na velikim utakmicama ne postoji], kad primas golove iz igre sa 8m - normalno je da izgubis.
Link to comment
realan odnos snaga je +5 u mrezi hrvata. danas smo igrali lose, ali smo realno mnogo bolji tim. meni je to najbitnije.
naravno da ovo nije tacno. ujednacene su ekipe, hrvatska je sigurno jaca pojedinacno [kao i cg], a srbija je fenomenalan tim, koji igra najbolju odbranu na svijetu. sve ukupno su ujednaceni
Link to comment

prlainovic je lose igrao celo prvenstvo, filipovic je takodje kilavio, vanja ne moze sam, soro "jaci nego ikad", sudije zaustavile nase centre taman koliko treba i taman koliko treba stitile hrvatske i rezultat +1 za hrvatsku. meni je to ok.

naravno da ovo nije tacno. ujednacene su ekipe, hrvatska je sigurno jaca pojedinacno [kao i cg], a srbija je fenomenalan tim, koji igra najbolju odbranu na svijetu. sve ukupno su ujednaceni
Link to comment

Свака част момцима на свему до сада. Нека покушају да узму медаљу и тако наставе низ. А ОИ су главне за нас. Пошто смо као независна држава, за 4 године, освојили све осим ОИ. А то нисмо ни раније као СРЈ и СЦГ.

Edited by No7
Link to comment

Ma, sudije su bile OK. Mozda, kao sto je sef rekao, je sumljivo zadnje iskljucenje ali peterac je bio 100% cist. Tacno je, isto tako, da su, pojedinacno crnogorci jaci od nas (Hrvati nisu, tamo je dosta polu igraca i veterana) ali mi igramo stvarno odlicnu odbranu... danas smo se (po meni pogresno) previse povukli u zoni. Sad, dali je to zbog toga sto su hrvatski centri uguravali nase bekove na 2 metra ili smo se mi ukenjali od Hinica i Dobuda, ne znam. Jednostavno, danas nismo igrali 'nasu' igru, izgubili smo zbog toga a ne zbog sudija. Opet, Hrvatski centri nisu dali nijedan gol, ako ne racunamo odbijanac Burica (on nije centar), a mi smo imali manje iskljucenja od Hrvata, sto se odavno nije dogodilo. Primili smo bar 3 kix golova (Buricev prvi i drugi i onaj Jokovicev kad nam se vratio igrac manje), primili smo i 2-3 gola sa 8 metara. jebi ga. Ne verujem da ce nam se to ponoviti u doglednom vremenu... bar ne u bitnoj utakmici. Imamo relativno mladu ekipu, treba verovati u ove momke.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...