Jump to content
IGNORED

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Mislim na nacin na koji se resavaju situacije... pola tih golova su bili u poslednoj sekundi i kada vise nije bilo nijedne opcije.
jeste, cak 2 puta i zapravo nije bio vise igrac vise [golovi dati kad se vec igrac vracao, ali to je prakticno i dalje igrac vise]. sreca je za srbiju pa hrvati igraju slabo igraca manje, previse paze filipovica pa ostaje praznina na 2m.. Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
auu kontra-faul... ajde bre jbt
nije se vidjelo na tv, ali ako je tacno ovo sto je roje rekao na hrtu [da se udovicic nogama odgurnuo od dobuda kad je krenuo u kontru] onda je to cist kontrafaul.edit: mada mi se cini da je sudjenje generalno prilicno lose nocas. ne bih rekao da je bilo ko pokraden, ali bilo je dosta gresaka [udovicicu oprosten peterac u prvoj cetvrtini, buricu priznat gol sa 2m, a u identicnoj situaciji 2 minuta prije toga nije priznat] Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
nije se vidjelo na tv, ali ako je tacno ovo sto je roje rekao na hrtu [da se udovicic nogama odgurnuo od dobuda kad je krenuo u kontru] onda je to cist kontrafaul.edit: mada mi se cini da je sudjenje generalno prilicno lose nocas. ne bih rekao da je bilo ko pokraden, ali bilo je dosta gresaka [udovicicu oprosten peterac u prvoj cetvrtini, buricu priznat gol sa 2m, a u identicnoj situaciji 2 minuta prije toga nije priznat]
ja pizdim što smo ga napravili, ne što je suđen. a inače nisam ni video.
Link to comment

uf, kad bi sad pao gol..edit: nista, ali opet ce srbija imati zadnji napadauf, nisam siguran da je ovo za iskljucenje

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

nisu dali sa igracem vise, ali njihov zadnji napadpeterac za hrvatsku na 5 sekundi do kraja :isuse:

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...