Jump to content
IGNORED

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

da, zaboravio sam da bi u tom slucaju i grci imali isti broj bodova. mada nisam siguran da ce tako biti do kraja, mogli bi ih njemci dobitichudno mi je da srbija primi 10 golova od rusije, previse je to...

Link to comment

pretpostavljao sam. opet, nisam siguran da je udovicic bash tempirao formu dobro, mada mi je rekao poznanik iz zagreba da je u utakmici protiv madjarske bilo 10 stepeni, ljudi su na tribinama bili u jaknama, i da su se madjari jednostavno bolje snasli na hladnoci.

Link to comment

ovo je jako, na vaterpolo utakmici se cuje zvanicni spiker sa [pretpostavljam] obliznjeg stadiona na kojem je nekakav atletski miting. cujem pominje se lolo jones :wub: , nije mi jasno o cemu se radi, jel se mozda prikljucila CG vaterpolo reprezentaciji or something.lose igra CG, pogotovo u napadu. inace, paskovic se povrijedio, nece igrati do kraja prvenstva, tako da je klupa izuzetno skracena

Link to comment
ovo je jako, na vaterpolo utakmici se cuje zvanicni spiker sa [pretpostavljam] obliznjeg stadiona na kojem je nekakav atletski miting. cujem pominje se lolo jones :wub: , nije mi jasno o cemu se radi, jel se mozda prikljucila CG vaterpolo reprezentaciji or something.lose igra CG, pogotovo u napadu. inace, paskovic se povrijedio, nece igrati do kraja prvenstva, tako da je klupa izuzetno skracena
Hoce li dobiti Spance ili ce mi se posrati na tiket i u zivot?
Link to comment
ovo je jako, na vaterpolo utakmici se cuje zvanicni spiker sa [pretpostavljam] obliznjeg stadiona
Bilo bi moguće baciti loptu iz bazena na atletsku stazu.
Link to comment
Hoce li dobiti Spance ili ce mi se posrati na tiket i u zivot?
a mislim da dobijamo, prije svega jer su nam centri odlicni. ostalo prilicno lose. 6:5 za cg, ivovic promasio peterac upravo Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...