Jump to content
IGNORED

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

strajnic je car :Hail:'u napadu su odbojkasi hrvatske', kasnije pominjao i rukometase. po njemu, buric igra u mladosti, nikic u olympiakosu :Hail:zakasnio je jedno 2 godine sa apdejtovanjem transfera. pravila, naravno, ne znaelem, mislim da srbija nije bila toliko fantasticna, koliko su hrvati bili uzasni. u napadu nista, u odbrani josh manje. pavic ima mozda 3 ili 4 odbrane najvise, a nijednom se nisu odbranili sa igracem manje?! ne pamtim da sam ikad vidjeo tako nesto na ovom nivou.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Pocelo EP u vaterpolu ali zbog ogromnog interesovanja necu da otvaram poseban topic. LM, dobili smo Grcku 13:5, Mico nas iznahvalio, Prlainovic je klon Vujasinovica iz Dubrovnika, persijsko podrijetlo Hrvata i sl. :D Makedonija™ dobila Rusiju, Madjari Nemce u nasoj grupi. Veceras Hrvatska vs. Crna Gora.

Link to comment

kakva tekma cg - hrvatska, vrh. cg ostecena cini mi se za barem 2, a mozda i 3 gola. zlokovic fenomenalan. srbiju nisam gledao, ali po rezultatu ocigledno rutinska pobjeda. nevjerovatno je koliko je rusija pala u ovom sportu da ih makedonija dobila. ekipa sastavljena od igraca koji su rezerve ili nemaju uopste mjesta u hrvatskim i cg klubovima [ova dvojica likova iz sibenika veci dio sezone nisu ni trenirali]. strasno.

Link to comment

Neverovatno. Osim Madarasa i Kisa svi Madjari igraju u domacim timovima. Istim onim koji je Partizan busio po 5 razlike, a cak ih je i Vojvodina dobijala. :isuse: Bolje sto nisam gledao. Ali ajde, nek se ponovi Rim. Sefe, kako ste izgubili od zabara, zivota ti?

Link to comment
Logican sled stvari, nasi su se sigurno izmorili po onim Svetskim ligama i kupovima, tesko je odrzavati vrhunsku formu mesecima.
Ne znam, ono malo sto sam gledao, meni je licilo na jedan od onih dana.Naravno, stoji da je borba za trofeje na drugorazrednim takmicenjima najobicnija glupost. Ali, kako bi se onda odusevljavala raja po Nisu i ko bi onda gostovao u Beogradskoj hronici?
Link to comment

srbija je vjerovatno tempirala formu za tu svjetsku ligu [kao i cg prosle godine]. ocekivao sam ipak da pobjede, s obzirom da madjarima ne igraju vise ni benedek, ni kasas, a kiss i steinmetz su odlucili da preskoce ovo prvenstvo. ima tu ipak odlicnih igraca [braca varga, biros, gabor kis i ovaj hosnyanszky], ali na klupi nemaju bash neki izbor. srbija losa sa igracem vise, u odbrani slaba [kako je prlainovic pustio madarasa za 7. gol, strasno]. sto se cg tice, nisam gledao, nije bilo prenosa ni kod nas, ni na rai [hrvati ne ukljucuju kamere za te prijepodnevne utakmice :huh: ]. igraca vise smo imali otprilike 7/10, ali samo jedan jedini gol iz igre. nijedan gol nisu dali centri, sefik izgleda bio slab, a italijani su nam i inace nezgodni [kao i npr. australija], bash ih tesko dobijamo. sad se moze lako desiti da se u cetvrtfinalu sastanu srbija - cg ili srbija - hrvatska. a da italijani odu do polufinalaedit: slovo

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...